Femina.cz » Magazín » Wellness » Ze stydlivky sexy dračicí? Stačí správně dýchat. Naučíme tě to!

Ze stydlivky sexy dračicí? Stačí správně dýchat. Naučíme tě to!

Ze stydlivky sexy dračicí? Stačí správně dýchat. Naučíme tě to!

Magazín: Wellness | autor: Lucie Feiková | vydáno 17. 05. 2016

Čeká tě nepříjemný pohovor, pořád máš před očima, jak ti tchyně něco povýšeně vyčítá, nebo máš dlouholetý problém skočit do plavek a ukázat se v aquaparku v plné kráse? Stačí jeden malý trik a z uťápnuté stydlivky se proměníš v silnou a sexy osobnost. Tady je recept… Gratis!

Cokoli nepříjemného, co tě přes den potká, zapříčiní jednu zásadní věc. Nervozita, rozpaky, smutek či vztek se postarají o to, že ihned začneš zadržovat dech. A je jedno, jestli je to před prvním sexem, nebo v momentě, kdy si po půl roce stoupneš na váhu. O kyslík přicházíš tak jako tak - a věř, že to není dobře… 

SOS trik, jak být královnou situace

Proto si pamatuj, že pořádné nasátí vzduchu ještě před tím, než se s někým pustíš do řeči, nebo uděláš věc, která ti nedělá dobře, zajistí okamžitý přísun životadárné energie a uvolnění a v neposlední řadě i sníží tón tvého hlasu, který tak začne působit sebevědoměji a zároveň získá na autoritě.

To všechno je hezké, ale věděla jsi, že dýchání má hodně společného i s příjemnými stavy těla nebo rovnou vzrušením a neskutečným orgasmem? Tohle bys od obyčejného kyslíku nečekala!

Dýchání i jako povzbuzující substance

Pensylvánská sexuální pedagožka a zároveň bývalá pornoherečka Annie Sprinkle, která překvapivě vlastní doktorát, tvrdí, že jakmile objevíš vědomé rytmické dýchání, a budeš nasávat kyslík plnými doušky, probudí se v tobě pocit, že ožíváš. Právě ona říká, že lidé dýchají jen tolik, aby přežili, což je škoda.

Hluboké břišní nádechy vedou ke slasti, relaxaci, snížení stresu, osobní svobodě a silnějším orgasmům. Jen se rozhlédni… Jóga, meditace, taoistické a tantrické praktiky. Dýchání je základem všech těchto činností, takže i pro tebe je velmi důležité už jen proto, že tě zbaví starostí všedního dne. Užiješ si pak naprosto cokoli!

Nechť se mozek zbaví stresu. Čáry, máry…

Mozek ženy je většinou rozptylován povinnostmi, vnějšími okolnostmi (třeba hlukem) nebo přetížeností. A právě to je důvod, proč vsadit na kyslík a praktikovat kouzelné dýchání. 

Sedni si na zem nebo na měkčí podložku tak, že mírně rozevřené nohy jsou nejdřív natažené před trupem. (Jedná se o klasický způsob sezení.) Po chvíli je pokrč a dej je vedle sebe (paty se budou dotýkat spodní části zadečku, ale ty na nohách nebudeš klečet). Pod zadeček umísti dva menší polštáře, které ho nadzvednou. Připrav se…

Teď královnou jsem já!

Pootevři ústa, nadechuj a vydechuj – jimi, nos z toho vynech. Průtok energie vnímej jako vlny oceánu, které mají svůj určitý rytmus. Obklopují tě a ty se s nimi cítíš skvěle. 

Mimo jiné zvýšíš průtok krve do strategických orgánů těla (pánevní oblast, klitoris) a zároveň se tvoje mysl začne soustředit tím správným směrem. Zkrátka přestaneš přežívat, ale vzrušeně žít. Až si zvykneš na tento způsob dýchání, začneš se vlnit dopředu a dozadu přesně jako oceán. Na dýchání nezapomínej. Tohle je trik učitelky tantry, jogínky, propagátorky dechových cvičení a v neposlední řadě i hvězdy internetu Ronji Sebastian, jejíž rady sledují miliony lidí.

Jak často a kdy?

Tahle vizionářka slibuje, že jakmile toto cvičení budeš praktikovat pár minut denně, okamžitě tím zlepšíš svůj život. A nezapomínej, v průběhu milování s partnerem kdykoli, když budeš cítit, že vzrušení opadává, vsaď na hluboké dýchání. Opravdu vrací do hry a pánové ho milují…

„Mám rád, když si žena sex se mnou užívá, a proto mě těší, jakmile se soustředí na rozkoš nás obou,“ říká šestatřicetiletý Láďa, jehož partnerka techniku hlubokých nádechů ovládá. „Na jejích očích okamžitě poznám, co se jí honí hlavou. Je to tak vzrušující,“ rozplývá se. Takže, co budeš dělat večer? Nádech, výdech….  A dech zadržuj jen ve výjimečných situacích. Kterých? Mrkni na video, tohle zná každá z nás!

Už jsi někdy slyšela o technice hlubokého dýchání, které zlepšuje život, vztah i sex? A vyzkoušela jsi ji? Napiš nám své zkušenosti do diskuze.

Foto zdroj: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
18. 05. 2016 goldie ... (reakcí: 0)
17. 05. 2016 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Orientálně-květinová vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 24. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

24. 01. 2017 Horoskop Ryby

Pokud ses dlouhou dobu snažila o miminko, dnes dostaneš skvělou zprávu. A může být i dvojnásobná. Nezadaná má šanci p... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Módní policie

TOPlist