Femina.cz » Magazín » Wellness » Zaměřeno na prsa. Je život „s velkýma“ těžší?

Zaměřeno na prsa. Je život „s velkýma“ těžší?

Zaměřeno na prsa. Je život „s velkýma“ těžší?

Magazín: Wellness | autor: Lucie Feiková | vydáno 03. 09. 2014

Žena jako taková je se sebou opravdu výjimečně spokojená. Buď má špatné vlasy, silná stehna, nevyhovující typ pleti nebo neforemná a vůbec nelíbivá ňadra. Chtělo by to větší? Pak je nutné mít i více trpělivosti a shovívavosti. Proč? Velká prsa ničí životy!

Zákony přírody jsou jasné. K někomu byla štědřejší, k jinému lakomá, a proto jsou lidské postavy, tvary a obliny tak různorodé. Zoufáte si, že máte malá prsa a toužíte po větších? Přehodnoťte svůj postoj. Ona to žádná výhra není. Proč?

Syndrom středu pozornosti 

„Všude, kam přijdu, na mě muži civí. Pochopitelně je nezajímá moje tvář, nebo to, co mám v hlavě. Všechno se točí okolo hrudníku. A v létě, když jsem u vody v plavkách, je to úplně nejhorší,“ říká třicetiletá Markéta, majitelka košíčků velikosti D, která vyloženě trpí už hodně dlouhou dobu.

„Na střední škole jsem nenáviděla sport, při běhu se mi všichni posmívali, jak se mi prsa pohupují. Nezachránila mě ani speciální sportovní podprsenka,“ popisuje svoje trápení a dodává, že vždycky tak trochu záviděla méně obdařeným kamarádkám. 

„V mládí jsem z toho trpěla komplexy. Až v dospělosti se to trochu zlepšilo, protože jsem se naučila oblékat tak, aby se ty moje přednosti trochu skryly,“ končí svůj příběh sympatická pracovnice pošty, která rozhodně není jediná, která by přírodu za tu její přehnanou štědrost poslala kamsi. I třicetiletá výtvarnice Lenka si zoufá. 

Angelina Jolie a Brad Pitt se vzali během tajného obřadu ve Francii

Angelina Jolie a Brad Pitt se vzali během tajného obřadu ve Francii

V sobotu 23. srpna si při soukromém obřadu, který se konal na francouzském zámku Miraval, řekli s...

Čím větší, tím nepraktičtější! 

„Největší potíž je samozřejmě s muži. První, co je napadne při pohledu do jakéhokoli nadupaného dekoltu, je samozřejmě sex. Myslí si, že svoje poklady vystrkujete pro jejich zábavu,“ pohrdavě kroutí očima Lenka, která dlouho zvažuje, že si ňadra nechá zmenšit. 

„Bolí mě záda, vyrážky a pupínky pod prsy kvůli pocení mám nepřetržitě a to ani nemluvím o tom, jaký je problém sehnat na sebe spodní prádlo. Fakt nechápu ty chudinky, které dobrovolně podstupují plastické operace, aby měly šestky nebo třeba osmičky. Zavřela bych je do blázince,“ ťuká si Lenka na čelo s tím, že naposledy spala na břiše někdy ve třinácti letech. „Od té doby se to nedá,“ smutně uzavírá a cítí se jako oběť genetického pokusu svých vlastních rodičů. 

Markétě ani Lence není z jejich pohledu co závidět. Ale jak to vidí ostatní? Myslíte, že si zmíněné čtenářky stěžují neoprávněně? Jsou velká prsa přednost nebo utrpení? Napište nám do diskuze pod článek... 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
27. 08. 2015 Marcela NadraIn (reakcí: 0)
27. 10. 2014 Simona malá prsa (reakcí: 0)
29. 09. 2014 Janka Mám G a nestěžuji si (reakcí: 0)
29. 09. 2014 Jitka Velikost D (reakcí: 0)
29. 09. 2014 Eva . (reakcí: 0)
09. 09. 2014 zorzinka zaměřeno na prsa (reakcí: 0)
06. 09. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
04. 09. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
04. 09. 2014 glady ... (reakcí: 0)
04. 09. 2014 Bobina1 - (reakcí: 1)
03. 09. 2014 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

22. 02. 2017 Horoskop Panna

Zanedbávala jsi nejen rodinu, ale také sama sebe. Pro hromadu pracovních povinností nemáš čas na nic. Zpomal, ať nezt... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist