Femina.cz » Magazín » Wellness » Více parády, méně čištění v kuchyni...

Více parády, méně čištění v kuchyni...

Více parády, méně čištění v kuchyni...

Magazín: Wellness | autor: PR článek | vydáno 23. 09. 2010

Domyšlené praktické, vlastnosti při používání, design a co nejméně práce s údržbou, to jsou vlastnosti, které očekáváme od výrobků, které používáme v kuchyni. Čím více je používáme, tím více by to mělo platit.

Pro kuchyňský dřez moderní kuchyně to platí bezezbytku. U dřezů strávíme poměrně hodně času  a  také jsou ihned viditelným výrazným místem v kuchyni, jehož vzhled a čistota vytvoří buď dobrý nebo opačný dojem.

Ideální dřez najdete mezi granitovými dřezy, proč?
Jsou schopny  dát dřezu  design, barvu ladící s interiérem  a hlavně dokonalé užitné vlastnosti.  Vynikají NanoGranitové a granitové dřezy německého vývojáře a prvovýrobce Schock. Jsou v současnosti nejmodernějším materiálovým řešením kuchyňských dřezů. Hlavním cílem vlastního vývoje bylo a je dosáhnout odolnosti, designu a hlavně nejnižších nároků na denní údržbu, aby dřez vypadal při minimální údržbě stále jako nový.O dost jiný materiál
Schokem je patentovaná, vyvážená směs zaoblených křemenných zrn různé velikosti až po nejmenší dosahuje prakticky nejlepších možných vlastností dřezu s minimem pojiva na povrchu. Povrch je tak na rozdíl od běžných granitových dřezů téměř křemenný. NanoGranit Cristadur má bez jakékoli povrchové úpravy hedvábně jemný povrch a „nanoefekt“ takřka neumožňuje trvalé usazení nečistot.  Dřezy jsou i přirozeně a trvale antibakteriální jen díky ointům stříbra už v základním materiálu.
Německá kvalita uspokojí na dlouho.

Především obrovské zkušenosti, vlastní vývoj a výroba pouze v Bavorsku staví tyto dřezy kvalitou na samou špičku v oboru. Podobné srovnatelné dřezy zpravidla nemají tak vyvážené užitné vlastnosti.  Najde se i mnoho doslova kopií granitových dřezů s velmi malou odolností. Typické je, že u kopií se dá málokdy  zjistit, kde se vlastně vyrábí a z čeho. Nakonec v tom nejhorším případě zjistíte, že to co názvem připomíná granit je plast s povrchovou vrstvou nástřiku a za jen o málo nižší cenu.
Vysoké ceny originálu Schock jsou minulostí

Dnes již i originál Schock  koupíte za srovnatelnou cenu s kvalitními nerezovými dřezy. Naprosto srovnatelné  jsou  pak dnes ceny  tří nejvýznamnějžích dodavatelů  dřezů , Schock , Franke a Blanco.  Schock  je pak specialistou a nejvýznamnějším vývojářem, právě na granitové dřezy. Další dva výrobci jsou silnější v široké  nabídce nerezu. Zejména NanoGranitové dřezy, které dodává Schock jako jediný na trhu nemají v tak vysoké odolnosti a snadnosti údržby srovnáni.Jistota pro profesionální kuchyňáře i běžné občany.

Dodavatelé kuchyní i zákazníci oceňují pružnost a spolehlivost.
V džungli  současné nabídky  je v oblasti  granitových dřezů volba německých  dřezů Schock  nejlepší volbou i za  velmi dobrou cenu. Vysoká skladová zásoba v ČR a s specializace  uspokojí  kuchyňáře i běžného zákazníka  rychlostí spolehlivostí  a vstřícným servisem.

Info: www.drezy.info,  Schock CZ  www.shop.schock.cz ,  Suite, s.r.o.

Ing.Stanislav Kovařík
Foto: Schock, Suite, Kitchen QC

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
06. 10. 2011 mistrix ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

26. 02. 2017 Horoskop Rak

Odbýváš se nezdravou stravou, obědy řešíš fastfoody a večer nevíš, co bys snědla. Je jasné, že to začínáš pociťovat n... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Dnes můžeš očekávat příjemný a radostný den plný příznivých zpráv a nových příležitostí. Může se stát, že na ulici potkáš kamarádku, která ti sdělí skvělou informaci o...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist