Femina.cz » Magazín » Wellness » Velikonoce plné pohody: Fantastická inspirace právě pro vás

Velikonoce plné pohody: Fantastická inspirace právě pro vás

Velikonoce plné pohody: Fantastická inspirace právě pro vás

Magazín: Wellness | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 18. 04. 2014

Po roční odmlce jsou tady opět, ano, máme tady kouzelné svátky jara. Někteří z nás na ně nedají dopustit z náboženských důvodů a ostatní je mají úzce spjaty s hřejivými doteky slunce a svěží přírodou, která ožívá po zimním spánku. Pojďte společně s námi nasát inspiraci a užít si je na 100%, protože za chvilku budou zase fuč.

Naplánujte si rodinný výlet

Jupí, čeká nás prodloužený víkend a je tedy  jen na vás, jak jej využijete. Mnoho z nás si jistě zarezervuje volno například již od pátku, což je skvělou záminkou pro výlet, který vám přihraje nespočet zážitků. Nemůžeme jinak než doporučit velikonoční trhy před zámkem Schönbrunn, kde to skutečně žije. Sama jsem je s partnerem navštívila a musím uznat, že zážitek to byl bezkonkurenční, sluníčko hřálo, skvostný palác Habsburků se s grácií koupal v optimistickém svitu a vysazené květiny složené ze žlutých tulipánů udělaly své. Místní trhy jsou zaměřeny jak na typicky velikonoční dobroty, tak samozřejmě na symboly Velikonoc jako jsou kraslice, zajíčci, věnce a další. Možná vás trochu zarazí vyšší ceny, ale místní ozdoby a pochutiny jsou alespoň pro mne hitem číslo jedna.

Pokud máte Vídeň dost z ruky nevadí, jistě naleznete spoustu tematických akcí i ve vašem okolí. Sbalte si svačinu a vyrazte na české hrady a zámky nebo kamkoli za zábavou a dobrodružstvím, pozor, foťák vám nesmí chybět. 

Jarní botky, které vás dostanou

Jarní botky, které vás dostanou

Jaro se konečně hlásí o slovo a určitě se všechny, stejně jako my v redakci, těšíte na to, že zah...

Pečte beránky, barvěte vajíčka a upečte mazanec 

Milujete pečení a tak trochu  nemáte na svoje blízké dostatek času? Teď je ten nejlepší čas vše napravit, pozvěte vaši maminku (klidně i tu partnerovu, pokud si rozumíte), zapojte dceru a pusťte se do pečení s nadšením a především v dobré společnosti. Práce vám bude skvěle utíkat a ještě si stihnete popovídat, jako už dlouho ne. Já osobně strašně ráda vzpomínám, jak jsme všechny tři ženské (já, maminka a babička) pekly velikonoční nebo vánoční cukroví a nezapomenutelně jsme se přitom bavily. Je to nejen prakticky využitý čas, ale především relax pro vaši duševní schránku.

Bez výčitek si řádně zarelaxujte, ať svátky splní svoji funkci

Domácnost se leskne čistotou, z kuchyně se line vůně čerstvě upečeného mazance a velikonoční dekorace se na  vás uculují z obýváku. Právě teď přichází chvíle, které jsou určeny jen vám. Rozmazlujte se skvělým románem, pusťte si komedii, zasněte se nebo se pomazlete s partnerem, jeho přítomnost vám dobije baterky. 

A nám v redakci nezbývá, než všem čtenářkám i čtenářům popřát úžasné svátky jara, pohodu, smích a pěknou šupačku!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
24. 04. 2014 glady .... (reakcí: 0)
18. 04. 2014 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist