Femina.cz » Magazín » Wellness » Svezeš se s módní vlnou? Chlupy v podpaží jsou opět IN!

Svezeš se s módní vlnou? Chlupy v podpaží jsou opět IN!

Svezeš se s módní vlnou? Chlupy v podpaží jsou opět IN!

Magazín: Wellness | autor: Lucie Feiková | vydáno 17. 07. 2015

Chloupky v místech, kde se potíš… Nedbalá elegance, lenost nebo způsob, jak vyjádřit svůj názor? Od všeho něco. A kde se vzala tahle vlna? Za vším hledej Hollywood! Jestli chceš být jako slavné VIP, zahoď žiletky do koše!

Už snad sto let je díky bohu nepřípustné, že někomu vyleze z trička bez rukávů menší deštný prales. Muži, ženy, staří, mladí, holí se zkrátka všichni. Jenže zdá se, že čím dál víc lidí naslouchá volání minulosti (spíš pravěku). Chlupy se totiž vrací na scénu stejně překvapivě, jako se po letech objevily overaly nebo kalhoty se širokou nohavicí. A zase to začalo za velkou louží. Kdo s tím přišel jako první?

Jsem slavná, tak se neholím!

Průkopnicí tohoto divno stylu se stala zpěvačka Madonna, a to před necelým rokem. Pověsila svou fotku se zarostlým podpažím na jednu ze sociálních sítí. Možná ani ona sama netušila, jakou smršť její nápad způsobí.

Někteří ji osočili, že si tam bujnou vegetaci nalepila, jiní ocenili její statečnost, a ti poslední se v tom shlédli víc, než je záhodno. Jako třeba kolegyně z branže Miley Cyrus. Ta nelenila a celý tenhle výkřik do tmy ještě vylepšila - po svém. Vyčkala, až jí naroste ta správná délka a svoji podpažní hrůzu obarvila na zářivý odstín. A šup s tím na internet. Jů, máš u sebe pár drobných? Tak utíkej do drogerie.

Teenageři po celém světě totiž samozřejmě nakupují barvy (ve velkém). Všichni chtějí být jako Miley! A my si raději zacpeme nosy, protože jet tramvají a sedět vedle jejího skalního fanouška musí být zážitek. Ovšem ten tě nemusí potkat je v té tramvaji. Chlupatých je čím dál víc. I na červeném koberci.

Buď in, měj chlup!

Je to k nevíře, ale Madonnu a Miley Cyrus následovaly i další celebrity, jako například americká herečka Jemima Kiele. A kdyby jenom ona! Mrkni na video, kdo se ještě vzdal dobrovolně ostří! Tahle další slavná jména určitě znáš! Mimochodem, přestřelila i Pretty woman!

Protiúder? Je to přirozené!

Názorů na to, jestli chlupy jsou nebo nejsou krásné, existují tisíce. Samy celebrity na vlnu kritiky mají stejnou odpověď a táhnou za jeden provaz.
Prý tím projevují svůj názor na společnost a dávají najevo, že ženy žijí pod tlakem zažitých pravidel a měly by o svém těle rozhodovat samy. Souhlasíš s nimi? A co vlastně říkáš na tenhle přírodní styl? Zavřeš před ním dveře, nebo ho přivítáš ve své koupelně? Druhá varianta zavání exhibicionismem! Totiž, existuje jedna taková chlupatá soutěž, do které se můžeš přihlásit.

Miss, která není vyvoněná

Čínská feministka Xiao Meili (bože, další „Majly“) vyhlásila soutěž národního kalibru na místní sociální síti. Pointa je jasná – čím delší, hustější a zarostlejší podpaží, tím větší naděje na vítězství. Zájem je nevídaný. Přihlášených účastnic je milion! Porota to bude mít v rozhodování o vítězce zatraceně těžké. A my se ptáme, kam tohle spěje? Co za chvíli poleze z bikin? Raději na to nemyslet, ovšem…

Že je heslo „zpátky na stromy“ opět v kurzu, a ještě v barevném provedení, o tom se můžeš přesvědčit ve videu! Je tam podrobný manuál, jak stoprocentně zaujmout svoje okolí. Ale musíš mít moc ráda fialovou! 

Co ty na to, jdeš do toho, nebo nemusíš mít všechno? Napiš nám o tom! A jestli ještě nevíš, mrkni do galerky, jak pak celebrity vypadají.

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com, Pinterest.com, twitter.com

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
21. 07. 2015 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
17. 07. 2015 Viky17 - (reakcí: 0)
17. 07. 2015 Saxana fuj (reakcí: 0)
17. 07. 2015 Stendy - (reakcí: 1)
17. 07. 2015 pepina . (reakcí: 0)
17. 07. 2015 Bobina1 - (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

30. 03. 2017 Horoskop Štír

Volné odpoledne si užij s rodinou a přáteli. Čeká na tebe hromada nové práce a na zábavu nebude nějakou dobu čas, tak... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist