Femina.cz » Magazín » Wellness » Protivná nálada vám ničí život? Víme, co s tím!

Protivná nálada vám ničí život? Víme, co s tím!

Protivná nálada vám ničí život? Víme, co s tím!

Magazín: Wellness | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 26. 06. 2014

Poslední dobou pouštíte blesky a vlnu nádavek na všechny strany, nic se vám nedaří a nejraději byste svého drahého vykopla na Mars? Omluvit se nedokážete, protože za to přece nemůžete, vždyť jak byste mohla, když svoji náladu prostě nezměníte?!

Nehledejte na vašem životě jen to špatné

S partnerem jste už táák dlouho, děti zlobí, v práci začínají propouštět a vy jste se zrovna pohádala s šéfem? Nic se nejí tak horké, jak se uvaří, zkuste se na chvíli vymanit z kolotoče povinností a vydechněte si. Nemá cenu ze sebe dělat tu největší harpii, když jinak jste tak skvělá, vtipná a jednoduše báječná. Děti nechejte hlídat babičkou, zajděte si na nákupy a pochutnejte si na chutném koláči, na který jste si zašla do vyhlášené cukrárny. Uvědomte si, co vše máte ve svém partnerovi, jak moc jsou vaše děti úžasné a především, že jste si konečně splnila sen o velké rodině a skvělé práci. 

Naučte se myslet pozitivně a nezapomínejte na to

Je to opravdu strašně jednoduché myslet negativně, když se vám zrovna nic nedaří. Ale neúspěch netrvá věčně a tak to taky bude ve vašem případě, vzpomeňte si na všechno hezké a hledejte na všech věcech to dobré, i když tam na první pohled nemusíte vůbec nic spatřovat. Čekejte jen to krásné, protože jinak se na vás nalepí nehody, neshody a věčně špatná nálada vám přinese akorát další přešlap nebo dokonce hádky s partnerem a ty vám vůbec nepomohou. 

Zamilovala jsem se a chci vzít dětem tátu.

Zamilovala jsem se a chci vzít dětem tátu.

Zamilovala jsem se, a to tak, že bláznivě. Na tom by asi nebylo nic divného, kdyby mým princem ne...

Proč máte pořád špatnou náladu? Hledejte viníky!

Všímáte si, že vám negativní myšlenky vždy spustí schůzka s vaší kamarádkou, které jen věčně rýpe a snaží se vás neustále dobírat závistivými řečmi? Normálně toto přátelství bez průtahů ukončete, protože nemá cenu se dále stýkat, když z vás vysává všechnu pozitivní energii, vždyť tu máte připravenou pro vaši rodinu, manžela a děti. Vypusťte ze svého života všechny vysavače dobré nálady i energie. A je jedno, jestli to bude nejlepší kamarádka, nebo bratranec se sestřenicí. 

Bavte se

Nezapomínejte na zábavu. Naučte se pravidelně dělat věci, které vám do života přinášeji radost. A je jedno, jestli je to práce na zahrádce, pokec s kámoškou, dobrá kniha nebo super zamilovaný film. Dopřávejte si pravidelně tyto činnosti a nechte je na sebe blahodárně působit. Naučte se také chodit do přírody. Ta má úžasnou moc regenerace, objímejte stromy, kochejte se krajinou, zhluboka dýchejte. Uvidíte, že vaše nálada poletí k raketovým výšinám.

Jak bojujete vy se špatnou náladou? Necháte se unést emocemi nebo je držíte pevně pod pokličkou? 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
10. 07. 2014 annna123 Nálada (reakcí: 0)
28. 06. 2014 giudi snaha (reakcí: 0)
27. 06. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
27. 06. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Dopřejte si péči jako v lázních u vás doma!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

24. 02. 2017 Horoskop Býk

Dnes tě napadne udělat radikální změnu svého zevnějšku. Ať už ti bude okolí říkat cokoliv, rozhodně do toho jdi. Pros... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Těžký a náročný den můžeš využít ve svůj prospěch. Může se stát, že se s velkou rychlostí zhroutí něco, co ti již dlouho nesloužilo. Je to nutné ke tvému vývoji, nebra...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist