Femina.cz » Magazín » Wellness » Online klinika pro atopiky – projekt, který vás bude zajímat

Online klinika pro atopiky – projekt, který vás bude zajímat

Online klinika pro atopiky – projekt, který vás bude zajímat

Magazín: Wellness | Komerční prezentace | vydáno 16. 01. 2012

Rádi bychom vám představili velmi zajímavý a odborně propracovaný projekt pro všechny, koho trápí atopický ekzém. Pokud vás postihl ekzém, na těchto stránkách najdete odpověď na vše, co vás trápí.

Seznamte se tedy s Online klinikou pro atopiky, staňte se jednoduchou registrací jejím členem, zapojte se do klubu lidí se stejným problém, jako máte vy. Využijte vše, co vám členství přinese – zhlédněte odborná a velmi srozumitelná videa, zapojte se do diskuze, zeptejte se odborníka.  Vše najdete na www.atopickyekzem.org

Účinná Trojice – řešení pro atopiky.
Pro děti i dospělé s atopickým ekzémem je tu opravdu něco nového. Navíc je tato metoda bezpečná. Nezahrnuje ve svém jádru kortikoidy ani nic podobného.

Účinná Trojice se skládá ze tří částí:

Promazávání

Režim, neboli dodržování pravidel

Topický imunomodulátor (mast)

O promazávání a režimu jste možná už slyšeli. Byly tu již dříve, nicméně stále se vyvíjejí a s dnešními znalostmi, metodami a produkty mají mnohem vyšší účinnost než dříve. Novějším tématem jsou však imunomodulátory.

O Účinné Trojici je projekt Online Kliniky pro Atopiky www.atopickyekzem.org/optin. Tento systém vám pomůže zbavit se příznaků atopického ekzému po celý rok. I tak se ale může stát, že dojde ke krátkodobému zhoršení. Často to bývá proto, že když je nám dlouho dobře, přestaneme být v režimu důslední. V tom případě je přeci jen nutné využít záchrannou brzdu a na krátkou dobu kortikoidy použít. V kurzu na www.atopickyekzem.org/optin se však o nich dozvíte hodně, abyste se jich nemuseli v těchto případech bát.

Chceme Vám zpřístupnit celou tuto trojici tak, abyste ji mohli aplikovat a těšit se ze zdravějšího života, který atopický ekzém jinak neumožňuje.

Přednášejí špičkoví odborníci

Odbornou část kliniky a tedy i vstupního kurzu mají na starosti lékaři – dermatologové, kteří patří mezi špičky v léčbě atopického ekzému u nás i v mezinárodním měřítku. Můžete je vidět v přednáškových videích. Jsou to:

Prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc., MBA
Předseda ČESKÉ DERMATOVENEROLOGICKÉ SPOLEČNOSTI, Dermatovenerologická klinika 3. LF UK a FNKV Praha

MUDr. Nina Benáková
Dermatologická ordinace, Medicínské centrum Praha, Dermatovenerologická klinika 1.LF UK Praha

MUDr. Štěpánka Čapková
Dětská dermatologická ambulance, Dětská poliklinika, FN Motol, Praha

MUDr. Radek Litvik
Kožní oddělení FN, Ostrava

Tak pojďme na to
Teď vás čeká vstřebat hodně informací. Připravili jsme pro vás na tomto webu kurz, ve kterém vám pomocí videí, tvořících celkem čtyři lekce, vysvětlíme vše, co potřebujete vědět. Doufáme, že vás neotráví troška teorie na začátku. Je důležitá, abyste věděli, proč a jak léčba funguje. Věřte, že především dobré znalosti vám dají možnost nad atopickým ekzémem vyhrát.

Až kurzem projdete, porozhlédněte se po tomto webu. Najdete tu sekce, do kterých neustále doplňujeme nová doporučení, fotografie, režimová doporučení a spoustu dalších zajímavých věcí.

Pokud vás obsah našich edukativních stránek zaujal, budeme rádi, když se zaregistrujete – získáte tím přístup do všech odborných videí.

Budeme rádi, když se zapojíte do debat, napíšete nám email o svém problému. To je pro nás velmi důležité. Vaše otázky nám totiž dávají šanci aby OKA mohla co nejvíc pomáhat.
Nemůžeme bohužel řešit individuální případy. To je možné pouze při osobních návštěvách a ty v rámci OKA nenabízíme. Pokud nám ale napíšete, slibujeme, že si váš komentář pod článkem přečteme a na jeho základě připravíme další videa nebo texty.

Pište také o vašich úspěších s Účinnou Trojicí. Pokud nám je dovolíte na webu zveřejnit, rádi to uděláme. Víme, že život s rozvinutým atopickým ekzémem není často snadný a každé povzbuzení, každá naděje je důležitá. Vaše úspěchy pomohou ostatním uvěřit, že cesta existuje.

Pusťme se tedy do prvního videa! Přeji vám, aby byl pro vás život s příznaky atopického ekzému co nejdříve minulostí! První video kurzu najdete na www.atopickyekzem.org/optin

Kde jste se o dozvěděli o Online klinice por atopiky?

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
19. 03. 2013 ja upozorneni (reakcí: 0)
29. 01. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
19. 01. 2012 staticka dekuji (reakcí: 0)
17. 01. 2012 manislava atopik (reakcí: 0)
17. 01. 2012 Werushka7 :-) (reakcí: 0)
17. 01. 2012 Planetka JSEM ATOPIČKA! (reakcí: 0)
17. 01. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
17. 01. 2012 Daniela76 Online klinika (reakcí: 0)
17. 01. 2012 pepina . (reakcí: 0)
17. 01. 2012 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

20. 02. 2017 Horoskop Býk

Máš doslova a do písmene štěstí ve svých rukou, cokoliv podnikneš, dovedeš k úspěchu. Nemusíš se bát ani náročných úk... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist