Femina.cz » Magazín » Wellness » Objev účinky báječné automasáže. Zbaví tě bolesti i stresu!

Objev účinky báječné automasáže. Zbaví tě bolesti i stresu!

Objev účinky báječné automasáže. Zbaví tě bolesti i stresu!

Magazín: Wellness | autor: Petra Frajová | vydáno 13. 07. 2015

To, že je masáž skvělá a dělá nám dobře jak na těle, tak i na duši určitě víš. Téměř každá z nás si občas tu slast pod rukama maséra dopřeje a doslova vrní blahem. Co když ale zrovna nemáš čas, příležitost a pekelně tě bolí krk, máš unavené nohy, zkrátka se cítíš pod psa? Vyzkoušej léty osvědčenou automasáž!

Výhodou této techniky je, že sama sebe můžeš namasírovat kdekoliv a kdykoliv, a tím svému bolavému ztuhlému tělu okamžitě ulevit. Pravda, ten relax, který si užíváš na lehátku v provoněné útulné místnosti u maséra, tomu chybí, ale účel to splní. Automasáž patří k nejstarším a nejlepším způsobům péče o tělo a už naši předci ji hojně využívali, aby se zbavili svalového napětí a stresu. Navíc, ty sama znáš své tělo nejlíp, ty sama víš a cítíš, kde tě to bolí, kde máš během masírování přitlačit, a kde jen lehce promačkat. Postupně techniku automasáže vypiluješ k dokonalosti podle potřeb svého těla a uvidíš, že se budeš cítit úžasně! A my ti dnes ukážeme, jak na to!  

Hlavně nezapomeň, že jako při každé jiné masáži je nutné se uvolnit a soustředit se na to, co právě děláš, vnímat své tělo, vnímat své doteky. Při té celkové bys měla začít u nohou a pomalu postupovat směrem vzhůru. Končí se vždy hlavou a obličejem. Pokud ale nemáš na celkovou masáž zrovna čas a například bolest šíje a ramen je po celodenním sezení u počítače vážně nesnesitelná, dopřej si alespoň částečnou. A klidně hned v práci. I těch pár minutek příjemného pomačkávání, masírování a hlazení má téměř kouzelnou moc. Prohlédni si následující videa, kde uvidíš, jak má taková automasáž té které části těla vypadat a dopřej si ji!  

Automasáž krku a ramen

Krk a ramena jsou bezesporu jednou z nejvíce namáhaných částí našeho těla a umí nás pěkně potrápit. Zkus je pravidelně takto masírovat a budeš jako znovuzrozená!

Automasáž obličeje

I masáž obličeje ti udělá dobře. Když pomineme zdravotní účinek, dokáže ti zajistit i mladší a svěží vzhled. Nevěříš? Věnuj se takto svému obličeji každý den a výsledek se brzy dostaví. 

Automasáž rukou

Známe to všechny. Naše ruce jsou v jednom kole a je jedno, jestli celý den klikáme na myš, nebo pracujeme fyzicky. Jdou bolavé, někdy nateklé, píchá nás v zápěstí, no prostě nic příjemného. Luxusní jemná masáž jim ale uleví. Vyzkoušej ji a bude ti fajn! 

Automasáž nohou

A naše nožky? Dostávají pěkně zabrat. A jelikož určitě chceš, aby tě ještě pár let po světě nosily, neměla bys je zanedbávat! Mrkni, jak je hýčkat, vrátí ti to! 

Viděla jsi? Nic náročného to není a účinky rozhodně stojí za to!   

Foto: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
25. 08. 2015 glady ... (reakcí: 0)
15. 07. 2015 Dája Miluju masáže (reakcí: 0)
14. 07. 2015 pepina . (reakcí: 1)
14. 07. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
14. 07. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)
13. 07. 2015 IVANKA294 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

07. 12. 2016 Horoskop Blíženec

Snažíš se s partnerem marně o miminko a už pomalu ztrácíš naději? Pak dnes si určitě naplánuj romantický večer. Mohlo... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist