Femina.cz » Magazín » Wellness » Být krásná, zdravá a fit? Jde to i s cigaretou!

Být krásná, zdravá a fit? Jde to i s cigaretou!

Být krásná, zdravá a fit? Jde to i s cigaretou!

Magazín: Wellness | Komerční prezentace | vydáno 04. 07. 2016

Pečuješ o sebe a chceš být pro muže stále přitažlivá? Krása do jisté míry souvisí se zdravým životním stylem. Největší neřestí mladých žen bývají cigarety, které se na jejich kráse mohou nepěkně podepsat. Žluté zuby, nehty, vysušená pleť se sklonem k vráskám, nehledě na to, že pach cigaret nepřebije ani značkový drahý parfém. Ovšem pozor! Existuje elegantní řešení v podobě elektronické cigarety. Stojí za to ji vyzkoušet!

Kouření, které neškodí zdraví ani kráse

O tom, že cigarety škodí zdraví, vědí všichni. I když si koupíš sebelepší značku, nikotin zanechává nepěkné stopy nejen na zdraví, ale také pleti, vlasech a nehtech. Na druhou stranu kouření je návyk, kterého se jen těžko zbavíš. Co s tím? Vyzkoušej e-cigaretu, která všechny tvé problémy vyřeší. Elektronická cigareta představuje moderní trend v odvykání kouření. Obsahuje žhavící spirálu, díky které dochází k vytváření páry. Do těla se nedostávají žádné škodliviny jako z běžných cigaret, protože škodliviny vznikají především hořením. 

Do e-cigarety si můžeš zvolit náplň – e-liquid dle svých preferencí třeba s příchutí ovoce. Náplně do elektronické cigarety mohou mít mnoho podob. E-cigareta přináší řadu výhod. Jak už bylo výše uvedeno, je zdravotně nezávadná, není cítit, tudíž neobtěžuje tvé okolí. Můžeš tak ušetřit značnou sumu peněz, neboť počáteční náklady se ti brzy vrátí. 

Cigarety působí negativně na pleť i schopnost otěhotnět

Dejme tomu, že budeš kouřit 20 cigaret denně po dobu deseti let, co to udělá s tvým vzhledem? Cigarety postupně zlikvidují zásoby kolagenu a elastinu v pleti. Tvoje kůže bude splasklá a plná hlubokých vrásek. Tvář kuřačky vypadá o deset let starší.

Kouření cigaret negativně ovlivňuje schopnost otěhotnět. Nikotin a těžké kovy, které cigarety obsahují, působí na ženské pohlavní orgány. Statistiky poukazují na to, že ženy kuřačky častěji trápí neplodnost. Když už otěhotní, opět se zvedá riziko potratu a také případné vývojové vady u dítěte. Odborníci dále poukazují ještě na jednu smutnou skutečnost a tou je předčasné selhání vaječníků, jež vás mohou nemile překvapit mnoho let před menopauzou. Opět mezi těmito ženami „vedou“ kuřačky. 

A to nemluvě o dalších zdravotních rizicích, jako je například rakovina. To už jsou slušné důvody začít uvažovat o změně, co myslíš? E-cigareta s sebou žádná výše uvedená rizika nenese. Zkus to!

Kouření se šarmem a elegancí

Krásné ženy ve filmech odjakživa kouřily. Ovšem pozor, klasická cigareta moc smyslně nepůsobí, na rozdíl od elegantní e-cigarety, která z tebe udělá opravdovou lady. A jaký druh elektronické cigarety vybrat? Nabídka je velmi pestrá, pokud dáváš přednost jednoduchým, praktickým a krásným věcem, vsaď na Joyetech eGo AIO. Můžeš si vybrat z několika barevných kombinací a hlavně, tahle elektronická cigareta je velmi jednoduchá a bezpečná. Stačí zapnout a užívat si chuť vybrané náplně a přitom dostávat dostatečnou dávku nikotinu. S touto e-cigaretou můžeš vyrazit na večírek a budeš nepřehlédnutelná. Buď krásná a fit bez žádných abstinenčních příznaků. Sleduj nabídku na www.mojeelektronickacigareta.cz a inspiruj se. 

Komerční prezentace

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
26. 10. 2016 Emma Elektronická cigareta zkušenosti (reakcí: 0)
26. 07. 2016 Mária Elektronická cigareta (reakcí: 0)
07. 07. 2016 glady ... (reakcí: 1)
04. 07. 2016 pepina . (reakcí: 0)
04. 07. 2016 Viky17 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

22. 01. 2017 Horoskop Kozoroh

Volný den využij k práci. Projdi si všechny domácí účty, zjisti, kde vám utíkají peníze nejvíc a snaž se udělat rozpo... Celý horoskop

Karta dne

Hvězda
Do tvého života přichází klid, mír a láska. Pokud máš nějaká přání, vyšli je nahoru ke hvězdám a věř, že se ti splní. Důvěřuj svým snům, přichází k tobě období prosper...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist