Femina.cz » Magazín » Wellness

Wellness

Pohoda voní po citrusech. 5 vůní, které vám zvednou náladu

Magazín: Wellness | vydáno 04. 09. 2014

Když přijde takzvaný den Blbec, spousta z nás sáhne po tabulce čokolády. Ačkoliv existuje ještě jeden méně kalorický způsob, jak se dostat do nálady. Stačí si přivonět k citrónu a svět bude zase růžový.

4 komentáře

Zaměřeno na prsa. Je život „s velkýma“ těžší?

Magazín: Wellness | vydáno 03. 09. 2014

Žena jako taková je se sebou opravdu výjimečně spokojená. Buď má špatné vlasy, silná stehna, nevyhovující typ pleti nebo neforemná a vůbec nelíbivá ňadra. Chtělo by to větší? Pak je nutné mít i více trpělivosti a shovívavosti. Proč? Velká prsa nič...

11 komentářů

Super návod, jak se naučit odpouštět

Magazín: Wellness | vydáno 01. 09. 2014

„Žádný učený z nebe nespadl,“ kolikrát si tuto větu můžeme opakovat, a přesto se kvůli vlastním chybám dovedeme pěkně dlouho trápit. Většinou je to ale úplně zbytečné, a proto pro vás máme návod, jak se z přešlapů poučit a pak je hodit za hlavu.

3 komentáře

Šok! Stresujeme se až 14krát za den

Magazín: Wellness | vydáno 29. 08. 2014

Cítíte se ve stresu pouhých několik sekund po probuzení? Snad vás trochu uklidní, že v tom nejste sama. Podle nedávného výzkumu zakoušejí dvě třetiny lidí pocit úzkosti ještě předtím, než vstanou z postele.

4 komentáře

5 kroků, které vám zvednou sebevědomí! Znáte je?

Magazín: Wellness | vydáno 28. 08. 2014

Máte o sobě nízké mínění a nevěříte si? Pak je ten nejvyšší čas na změnu! Věřte, že není čeho se bát! 5 velmi jednoduchých triků si osvojíte zcela přirozeně. Za pár dní vás okolí nepozná!

3 komentáře

Zakysané mléčné výrobky: Víte, co si kupujete?

Magazín: Wellness | vydáno 27. 08. 2014

Zakysané mléčné výrobky jsou zdraví prospěšné, obsahují probiotické kultury a pozitivně ovlivňují činnost střev a posilují naši imunitu. Alespoň to slýcháme ze všech stran. Proto neváháme a za tyto kouzelné produkty vesele a ve velkém utrácíme. Al...

5 komentářů

10 tichých zabijáků mezi potravinami

Magazín: Wellness | vydáno 26. 08. 2014

Když po nich v obchodě sáhneme jen výjimečně, výrazněji nám neuškodí. Pokud je ale konzumujeme často nebo dokonce s železnou pravidelností, mohou se projevit problémy s obezitou, či jiná závažná onemocnění. Pojďte se spolu s námi podívat na potrav...

1 komentář

Špatná hygiena v restauracích. Dáváte si vodu s ledem? Už si ji nedáte!

Magazín: Wellness | vydáno 22. 08. 2014

Také jste se někdy zamyslela nad otázkou hygieny v restauracích? Stručně řečeno pokulhává. A zdaleka to ale není jen v omšelých hospodách plných cigaretového kouře, nýbrž i v podnicích, kde byste to nečekala.

5 komentářů

Prosedíte denně 8 hodin? Pak jste v nebezpečí!

Magazín: Wellness | vydáno 19. 08. 2014

Chodíte do práce vydělávat peníze. Jste unavení z ranního vstávání, dojíždění i věčně nespokojeného šéfa. Ale nic z toho vám neničí život tak jako obyčejná židle, na které denně prosedíte osm hodin! Jak to?

4 komentáře

Pančovaná vína zaplavují náš trh. Víme, jak je poznat!

Magazín: Wellness | vydáno 18. 08. 2014

Bíle, červené, suché, polosuché - víno patřilo a stále patří k velmi oblíbeným nápojům nejen při oslavách, ale i při romantickém večeru. Jak ale postupovat při nákupu vína, abychom si za své peníze koupili opravdu kvalitní víno a ne pančované?

5 komentářů

Pivo, džus, šampaňské, víno. Co víc škodí zubům?

Magazín: Wellness | vydáno 15. 08. 2014

Že zubům neprospívá džus a sladkosti, ví asi každý. Ale věděla jste, že stejně zhoubný může být i alkohol? Stačí jedna sklenka vína na noc, a už máte vysušená ústa, zuby se potýkají s nedostatkem vápníku a ráno vám může nepříjemně páchnout z úst.

3 komentáře

Potíže s pitným režimem? Známe 5 tipů, jak ho dodržovat!

Magazín: Wellness | vydáno 13. 08. 2014

Rady odborníků zní jasně. Každý by měl denně vypít aspoň dva litry vody. Jenže co když se k tomu nedokážete přinutit, nebo vám tenhle čirý zázrak prostě nechutná? Existují rady, jak v pohodě a nenásilně splnit pitný režim? Ano, zde jsou!

7 komentářů

Máte neodolatelnou chuť na chipsy? Pak jste plná vzteku a únavy

Magazín: Wellness | vydáno 11. 08. 2014

Jestliže v měkké hladivé smetaně toužíme po hebkém objetí, pak nemístná a nutkavá konzumace křupavých potravin, především pak chipsů, znamená nejspíš pravý opak. Uhodnete, co se s naší duší děje, když bažíme po brambůrkách?

8 komentářů

Nechce se vám vařit? Vyzkoušejte raw food

Magazín: Wellness | vydáno 07. 08. 2014

Na letních trzích je jich čím dál tím víc. V obchodech se zdravou výživou také. Koktejly, nápoje, tyčinky nebo sendviče vyrobené podle zásad Raw food potkávám poslední dobou na každém kroku. Už jste si jich také všimli? Vyzkoušeli jste je?

8 komentářů

Upíři kolem nás aneb Zbavte se vysavačů životní energie

Magazín: Wellness | vydáno 05. 08. 2014

Stává se vám, že se v přítomnosti nějakého člověka cítíte špatně? Máte pocit, že po setkání s ním jste mnohem unavenější a bez energie a přitom si vlastně nedokážete vysvětlit proč? Rozhodně nad tím nemávejte rukou. Naopak. Věnujte těmto pocitům p...

5 komentářů

Čokoláda a jiné závislosti aneb Proč milujeme čokoládu?

Magazín: Wellness | vydáno 01. 08. 2014

Je jen málo žen, které nikdy nezažily nutkavou potřebu sníst čokoládu. Nebo se snažily sníst jednu kostičku a odnesla to nakonec celá tabulka. Čokoláda je totiž něco jako droga. Dokonale uspokojuje duši nemocnou stresem a utrápenou emočními problémy.

7 komentářů

Testy kosmetiky

Mary Kay Lash Love Řasenka

Mary Kay Lash Love Řasenka

Až čtyřikrát větší objem řas...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 03. 07. 2015

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

04. 07. 2015 Horoskop Kozoroh

Pokud ses rozhodla odpočívat, tak na to raději rychle zapomeň, nejen, že po tobě rodina stále něco požaduje, ještě ti... Celý horoskop

Karta dne

Slunce
Pro tebe dnes celý den svítí sluníčko, i když je schované za mraky. Co můžeš všechno v cukuletu vyřídit? V práci cokoliv si umaneš, dotáhneš do zdárného konce a to dos...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Sladká vůně prázdnin, cestování a zábava ...

Taky máš pocit, že prázdniny mají svoji nezaměnitelnou vůni? Jakmile konečně začnou, ve vzduchu je cítit dobrodružstv...

Celý článek

Módní policie

TOPlist