Femina.cz » Magazín » Wellness

Wellness

Podzim ještě nekončí. Užijte si jej do poslední chvíle!

Magazín: Wellness | vydáno 05. 11. 2014

Podzim je v plném proudu a toto jedinečné období bychom si měli co nejvíce vychutnat. I když už se začíná brzy stmívat a ranní teploty nejsou pro zimomřivé příjemné, dá se mnoho věcí podniknout venku. Zároveň se ale také uchylujeme více do tepla. ...

5 komentářů

10 druhů kašle aneb Jak se zbavit kašlání

Magazín: Wellness | vydáno 04. 11. 2014

Chcete-li přelstít nepřítele, musíte ho nejprve důkladně poznat. A totéž platí o kašli – nadmíru otravném podzimním společníku.

21 komentářů

Antikoncepce a zkušenosti našich čtenářek: Pro nebo proti?

Magazín: Wellness | vydáno 30. 10. 2014

Některé ženy na pilulky nedají dopustit, ostatní proklínají den, kdy je začaly užívat. Neváhali jsme pro vás vyzpovídat naše čtenářky, které se nám nebály svěřit, jaký vliv na ně tobolky plné hormonů měly nebo stále mají. Začtěte se spolu s námi.

7 komentářů

Snídaňové návyky Čechů. Je to opravdu tak hrozné?

Magazín: Wellness | vydáno 29. 10. 2014

Česká snídaně? Mnoho lidí jí doma o samotě - nevyváženě - a sní o tom, že o víkendu jim budou servírována vajíčka! Proč někteří Češi neumí zahájit den stylově a pohodově?

26 komentářů

Fobie mohou ničit život! Trpíte nějakou?

Magazín: Wellness | vydáno 27. 10. 2014

Skoro každý člověk má z něčeho obavy, něčeho se bojí nebo štítí. Problém může nastat, když se strach stane nesnesitelným a začne zasahovat do běžného chodu života. V té chvíli můžeme mluvit o fobii. Co s tím?

6 komentářů

Jídelníček na vlně podzimu: Co jíst?

Magazín: Wellness | vydáno 23. 10. 2014

Mlhavá rána a první přízemní mrazíky jsou tady. Podzim převzal svou vládu a my bychom tomu měli přizpůsobit nejen šatník, ale i jídelníček. Zakomponujte do vašeho chutného repertoáru sezónní plodiny a užívejte si podzim všemi smysly.

2 komentáře

Období chřipek a nachlazení je tady: Víme, jak se jim ubránit

Magazín: Wellness | vydáno 22. 10. 2014

Podzim s sebou přináší teplotní výkyvy a právě ty představují pro nachlazení a teplotu opravdu úrodnou půdu. Pojďte společně s námi minimalizovat riziko chycení bacila tím, že přetavíte do reality naše preventivní triky a tipy.

6 komentářů

Zdraví: Jste chudokrevná?

Magazín: Wellness | vydáno 21. 10. 2014

Jste-li bledá, často možná uslyšíte poznámku o tom, zda náhodou nejste chudokrevná. Chudokrevnost, jak již značí název, byla kdysi jakýmsi synonymem podvráceného zdraví. Naopak rdící se líce byla znakem síly a vitality. Že není vše černé nebo bílé...

1 fotografie | 3 komentáře

Jak vyzrát na stres

Magazín: Wellness | vydáno 20. 10. 2014

Není nad to občas zapomenout na dlouhý seznam věcí, které je třeba vyřídit, vypnout mobil a nechat se unášet blahodárným pocitem uvolnění při masáži, zábalu, v horké lázni, v provoněné sauně nebo při kosmetickém ošetření hýčkajícím naši pokožku.

17 komentářů

Nechci slevu zadarmo, aneb Kdo by dnes neznal nakupování na slevových portálech!

Magazín: Wellness | vydáno 17. 10. 2014

Nakupování na slevových portálech se stává i v tuzemsku stále větším hitem. Co všechno si můžete takto pořídit a jaká je vlastně situace na trhu slevových portálů, o tom jsme si povídali s Petrem Sýkorou, výkonným ředitelem slevového portálu PEPA.cz.

7 komentářů

7 cest, jak být silnější a šťastnější

Magazín: Wellness | vydáno 17. 10. 2014

Žijeme v bláznivém světě, plném chaosu a nepořádku a tak si zasloužíme být šťastné a silné. Existuje několik snadných tipů, jak toho docílit.

4 komentáře

Co nás nejvíc štve? Počasí a manžel!

Magazín: Wellness | vydáno 16. 10. 2014

Opravdu jsou ženy náladovější než muži? A jak je to se špatnou náladou? Máme méně důvodu k úsměvu než naše drahé polovičky? Jeden průzkum vybádal, že špatnou náladou promarníme 5 hodin každý týden, což celoročně dělá deset dní.

5 komentářů

Netradiční menstruační potřeby. Co všechno se dá použít? Budete v šoku!

Magazín: Wellness | vydáno 15. 10. 2014

Jste na tom stejně jako já a nestačí vám nabídka dámských hygienických potřeb v klasické drogerii? Před pár lety jsem začala hledat alternativy k menstruačním vložkám a tampónům. Nevyhovovaly mi. Necítila jsem se dobře ani s jedním, ani s druhým.

6 komentářů

4 úžasné věci, které se dají dělat i po čtyřicítce

Magazín: Wellness | vydáno 14. 10. 2014

Stárnutí nezastaví nikdo, i když se o to všemožnými způsoby pokouší. Čas odměřuje každému stejně, ale rozdíl je v tom, jak a k čemu se využívá. Taky máte spousty plánů, ale říkáte si, že věk je proti vám? Kašlete na datum narození, hodně věcí se d...

6 komentářů

Bylinné čaje: přírodní řešení mnoha zdravotních problémů

Magazín: Wellness | vydáno 13. 10. 2014

Bylinné čaje nabízí řešení pro léčbu mnoha zdravotních potíží. Díky přírodnímu původu nehrozí vznik nežádoucích účinků, a proto jsou oblíbené u všech věkových kategorií.

5 komentářů

Jak zatočit s podzimním nachlazením? Vyzkoušejte rakytník!

Magazín: Wellness | vydáno 09. 10. 2014

Podzim přišel v plné své kráse a s ním také nachlazení. V počátku nemoci velmi úspěšně pomáhá přírodní léčba, proč hned sahat po lécích, které mají spoustu vedlejších účinků, když máme přírodní zdroje po ruce. Znáte malý oranžový zázrak jménem Rak...

9 komentářů

Testy kosmetiky

Beyoncé Heat Kissed parfémovaná voda 30ml

Beyoncé Heat Kissed parfémovaná voda 30ml

Nejnovější přírůstek od Beyoncé do její úspěšné rodiny vůní Heat...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 02. 10. 2015

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

05. 10. 2015 Horoskop Střelec

Zamyslíš se, proč máš s určitými lidmi konflikty a jak bys to mohla změnit. Rozhodnutí urovnat všechny konflikty je s... Celý horoskop

Blog doporučený redakcí

Karta dne

Královna mečů
Dnes budeš potřebovat jasné rozhodovací schopnosti a bystrou mysl. Pokud se chystáš na soud, úřad nebo důležité pracovní jednání, je dobré zachovat klid, s tím rozhodn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Život na plný pecky aneb Nový týden s Fem...

Není to nádhera, když v pondělí ráno omylem zazvoní budík a ty ho zamáčkneš s vědomím, že máš ještě jeden den volna k...

Celý článek

Módní policie

TOPlist