Femina.cz » Magazín » Vánoce » Vášnivé vánoční dárky

Vášnivé vánoční dárky

Vášnivé vánoční dárky

Magazín: Vánoce | autor: redakce | vydáno 14. 12. 2009

Vánoce i oslavy spojené s příchodem nového roku touží většina z nás strávit s milovanými lidmi. Stolování u vánoční tabule, sváteční přípitek i první novoroční polibek by měly určitě patřit našemu partnerovi.

 

A až odezní všechny rolničky a ohňostroje, věnujte lásce po svém boku sexy vánoční dáreček, například v podobě pikantního balíčku od Pepina či ve formě novoročního sexu. Nezapomínejte - jak na Nový rok, tak po celý rok!

Rychlé a pikantní dárečky


Pepino Spider
Antistresový masážní pavouk oceníte i mimo ložnice. Jde o zaručený recept na uvolnění vaší mysli. Lehkou masáží hlavy pomocí masážního pavouka stimulujete akupresurní body na hlavě, čímž dochází ke snížení psychického napětí a uvolnění endorfinů. Dopřejte si jemnou masáž ve dvojici, díky které se zbavíte stresu a možná vás inspiruje i k dalším radovánkám.
Doporučená maloobchodní cena je 199 Kč
K zakoupení na www.pepino.cz

Vibrační kroužek
Nasazením vibračního kroužku na pýchu „pánů tvorstva“ dochází k jemnému vibrovaní, které se při pohlavním styku přenáší i na ženy. Tak odhoďte zábrany a potěšte tímto malým sexy dárečkem sebe i svého partnera nebo partnerku.
Cena: 59 Kč

Lubrikační gel
Sex je kořením života, je jeho běžnou součástí. Se sexem se spojují rozkoš, romantické radovánky. Pokud chcete své postelové hrátky vylepšit, doporučeným a klasickým „zlepšovákem“ je lubrikační gel.
Lubrikační gel Pepino Extasy koupíte za 89 Kč/100g.


Vášnivý Silvestr

Značka Pepino má několik pomůcek, se kterými si tuto vášnivou noc můžete výrazně zpestřit. Ani při takové výjimečné události, jakou je Nový rok nezapomínejte na bezpečnost a při sexu používejte kvalitní kondom. Pepino má ve svém repertoáru velké množství lákavých druhů: Long Action, Chocolate, Cool Mint, Warming, Colour či klasický Basic a mnohé další. Každý si najde to své! S kondomy Pepino, určitě nebude váš sex nudný. Díky speciálním vroubkům či kroužkům, které mají například kondomy 3in1, Pleasure nebo Effect si dostatečně užijete. Záleží jen na tom, zda dáte přednost klasice nebo si milování trochu víc okořeníte. A nezapomeňte před milováním vychladit šampaňské, po „tom“ vás skvěle osvěží.

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Pro dlouhotrvající ochranu barvy a zářivý lesk...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 25. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

25. 10. 2016 Horoskop Lev

Dnes se řiď svou intuicí, neuděláš chybu. Velmi dobře totiž při setkání s novým kolegou vycítíš, jaký je ve skutečnos... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist