Femina.cz » Magazín » Vánoce » Vášnivé vánoční dárky

Vášnivé vánoční dárky

Vášnivé vánoční dárky

Magazín: Vánoce | autor: redakce | vydáno 14. 12. 2009

Vánoce i oslavy spojené s příchodem nového roku touží většina z nás strávit s milovanými lidmi. Stolování u vánoční tabule, sváteční přípitek i první novoroční polibek by měly určitě patřit našemu partnerovi.

 

A až odezní všechny rolničky a ohňostroje, věnujte lásce po svém boku sexy vánoční dáreček, například v podobě pikantního balíčku od Pepina či ve formě novoročního sexu. Nezapomínejte - jak na Nový rok, tak po celý rok!

Rychlé a pikantní dárečky


Pepino Spider
Antistresový masážní pavouk oceníte i mimo ložnice. Jde o zaručený recept na uvolnění vaší mysli. Lehkou masáží hlavy pomocí masážního pavouka stimulujete akupresurní body na hlavě, čímž dochází ke snížení psychického napětí a uvolnění endorfinů. Dopřejte si jemnou masáž ve dvojici, díky které se zbavíte stresu a možná vás inspiruje i k dalším radovánkám.
Doporučená maloobchodní cena je 199 Kč
K zakoupení na www.pepino.cz

Vibrační kroužek
Nasazením vibračního kroužku na pýchu „pánů tvorstva“ dochází k jemnému vibrovaní, které se při pohlavním styku přenáší i na ženy. Tak odhoďte zábrany a potěšte tímto malým sexy dárečkem sebe i svého partnera nebo partnerku.
Cena: 59 Kč

Lubrikační gel
Sex je kořením života, je jeho běžnou součástí. Se sexem se spojují rozkoš, romantické radovánky. Pokud chcete své postelové hrátky vylepšit, doporučeným a klasickým „zlepšovákem“ je lubrikační gel.
Lubrikační gel Pepino Extasy koupíte za 89 Kč/100g.


Vášnivý Silvestr

Značka Pepino má několik pomůcek, se kterými si tuto vášnivou noc můžete výrazně zpestřit. Ani při takové výjimečné události, jakou je Nový rok nezapomínejte na bezpečnost a při sexu používejte kvalitní kondom. Pepino má ve svém repertoáru velké množství lákavých druhů: Long Action, Chocolate, Cool Mint, Warming, Colour či klasický Basic a mnohé další. Každý si najde to své! S kondomy Pepino, určitě nebude váš sex nudný. Díky speciálním vroubkům či kroužkům, které mají například kondomy 3in1, Pleasure nebo Effect si dostatečně užijete. Záleží jen na tom, zda dáte přednost klasice nebo si milování trochu víc okořeníte. A nezapomeňte před milováním vychladit šampaňské, po „tom“ vás skvěle osvěží.

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

28. 03. 2017 Horoskop Beran

Přijde k tobě zajímavá nabídka, ale ty si nech nějaký čas na rozmyšlenou, než na ni kývneš. Zvaž všechna pro a proti ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist