Femina.cz » Magazín » Vánoce » Vášnivé vánoční dárky

Vášnivé vánoční dárky

Vášnivé vánoční dárky

Magazín: Vánoce | autor: redakce | vydáno 14. 12. 2009

Vánoce i oslavy spojené s příchodem nového roku touží většina z nás strávit s milovanými lidmi. Stolování u vánoční tabule, sváteční přípitek i první novoroční polibek by měly určitě patřit našemu partnerovi.

 

A až odezní všechny rolničky a ohňostroje, věnujte lásce po svém boku sexy vánoční dáreček, například v podobě pikantního balíčku od Pepina či ve formě novoročního sexu. Nezapomínejte - jak na Nový rok, tak po celý rok!

Rychlé a pikantní dárečky


Pepino Spider
Antistresový masážní pavouk oceníte i mimo ložnice. Jde o zaručený recept na uvolnění vaší mysli. Lehkou masáží hlavy pomocí masážního pavouka stimulujete akupresurní body na hlavě, čímž dochází ke snížení psychického napětí a uvolnění endorfinů. Dopřejte si jemnou masáž ve dvojici, díky které se zbavíte stresu a možná vás inspiruje i k dalším radovánkám.
Doporučená maloobchodní cena je 199 Kč
K zakoupení na www.pepino.cz

Vibrační kroužek
Nasazením vibračního kroužku na pýchu „pánů tvorstva“ dochází k jemnému vibrovaní, které se při pohlavním styku přenáší i na ženy. Tak odhoďte zábrany a potěšte tímto malým sexy dárečkem sebe i svého partnera nebo partnerku.
Cena: 59 Kč

Lubrikační gel
Sex je kořením života, je jeho běžnou součástí. Se sexem se spojují rozkoš, romantické radovánky. Pokud chcete své postelové hrátky vylepšit, doporučeným a klasickým „zlepšovákem“ je lubrikační gel.
Lubrikační gel Pepino Extasy koupíte za 89 Kč/100g.


Vášnivý Silvestr

Značka Pepino má několik pomůcek, se kterými si tuto vášnivou noc můžete výrazně zpestřit. Ani při takové výjimečné události, jakou je Nový rok nezapomínejte na bezpečnost a při sexu používejte kvalitní kondom. Pepino má ve svém repertoáru velké množství lákavých druhů: Long Action, Chocolate, Cool Mint, Warming, Colour či klasický Basic a mnohé další. Každý si najde to své! S kondomy Pepino, určitě nebude váš sex nudný. Díky speciálním vroubkům či kroužkům, které mají například kondomy 3in1, Pleasure nebo Effect si dostatečně užijete. Záleží jen na tom, zda dáte přednost klasice nebo si milování trochu víc okořeníte. A nezapomeňte před milováním vychladit šampaňské, po „tom“ vás skvěle osvěží.

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

03. 12. 2016 Horoskop Býk

Blíží se k tobě velmi zajímavý muž, se kterým vás bude velmi brzy pojit silné přátelství. Bude ti připadat, jako bys ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Máš před sebou úžasný den naplněný krásnými city, radostí a láskou. Setkání s dávným přítelem ti velmi příjemně změní pohled na život. Dávej pozor v případě, že jsi za...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist