Femina.cz » Magazín » Vánoce » Vánoční dárky pro celou rodinu

Vánoční dárky pro celou rodinu

Vánoční dárky pro celou rodinu

Magazín: Vánoce | Komerční prezentace | vydáno 08. 12. 2011

Hledáte dárky pro muže, dárky pro ženy, jednoduše obchod, kde pohodlně nakoupíte vánoční dárky pro celou rodinu? Víme, kde najdete téměř 2700 tradičních i netradičních vánočních dárků na jednom místě!

Inspirace na dárky k Vánocům
Ať už pomáháte Ježíškovi s tradičními nebo netradičními dárky, vymýšlíte vhodné dárky pro muže, pro ženy, anebo pro děti, jistě se Vám bude hodit trocha inspirace na dárky k Vánocům.   

Dárky pro děti
Vaše děti jistě pod stromečkem potěší kreativní stavebnice Wange připomínající oblíbené Lego. Udělá malým stavitelům větší radost sada Wange zdravotníci, Wange autobusy, Wange hrady, Wange farmy, Wange hasiči, anebo snad Wange Slavné stavby? Pokud nevíte, nenápadně to zjistěte.

3D puzzle pro děti i dospělé
Nová dimenze skládání puzzle v podobě 3D stavbiček inspirovaných slavnými stavbami, jako je například Eiffelova věž, Big Ben, Empire State Building a mnoho dalších, příjemně překvapí malé i velké. Hotová stavba poslouží také jako stylová dekorace.

Pro pány kluky
Autíčko patří mezi tradiční vánoční dárky pro kluky. S tradicí však nemá nic společného antigravitační autíčko. Jak napovídá jeho název, autíčko porušuje gravitační zákon. Může jet nejen po zemi, ale také po stěně, anebo dokonce po stropě. Je řízené dálkovým ovládáním. Antigravitační autíčko budou chlapečkům jejich tatínkové závidět.

Nejen pro milovníky vína
Elektronická vývrtka na otvírání lahví v elegantním designu potěší nejen milovníky vína, ale také ty, kteří otvírají láhev jen občas, a nemají v tom potřebnou praxi, což bývá následkem drobných nehod. Otevření s elektronickou vývrtkou je tak snadné, že ho zvládne úplně každý.

Decentní dárky
Značková pera Parker patří mezi dárky, kterými nikdy nikoho neurazíte. Pokud si tedy nevíte rady, čím potěšit svého tchána, strýčka, anebo mnohaletého přítele, vyberte si z mnoha provedení kuličkových per, mikrotužek a dalších luxusních psacích potřeb. 

Obstarejte Vánoce z pohodlí domova
Milé dámy a pánové, jak vidíte, v internetovém obchodě www.darky.cz skutečně najdete dárky pro celou rodinu. Ušetřete si předvánoční starosti a obstarejte letošní Vánoce z pohodlí Vašeho domova na www.vanocni.darky.cz. Převratný inteligentní vyhledávač Vám pomůže zorientovat se v bohaté nabídce vánočních dárků. Jen pro Vaši představu skladem v Brně na Vás čeká více než 3000 dárků. Přejeme Vám příjemný nákup a veselé vánoční svátky!

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
09. 12. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)
08. 12. 2011 manislava dárky (reakcí: 0)
08. 12. 2011 Anulii ... (reakcí: 1)
08. 12. 2011 helenadon dárky (reakcí: 0)
08. 12. 2011 Daniela76 Dárky (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

22. 10. 2016 Horoskop Rak

Nepříjemnosti pracovního týdne jou za tebou a ty se konečně můžeš volně nadechnout a užít si volný den. Zapomeň však ... Celý horoskop

Karta dne

Deset pohárů
Pokud toužíš po lásce, přátelství nebo bys ráda poznala nové lidi, kteří sdílejí stejné zájmy jako ty, tak věř, že máš skvělou příležitost. Nejen, že se díky skvělým k...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist