Femina.cz » Magazín » Vánoce » Kouzelné vánoční dekorace pro váš domov

Kouzelné vánoční dekorace pro váš domov

Kouzelné vánoční dekorace, které zvládnete na poslední chvíli

Magazín: Vánoce | autor: Petra Frajová | vydáno 09. 12. 2013

Vánoce jsou za dveřmi a my všichni jsme bez rozdílu věku natěšení a přípravy na tento sváteční čas jsou v plném proudu. Ovšem je mezi námi spousta notorických nestíhačů, kteří teprve přemýšlí, jak své obydlí náležitě vyzdobí. Patříte k nim? Vůbec nic se neděje. Máme pro vás pár parádních tipů na překrásné vánoční dekorace.

Takže zvolněte, uvařte si dobrý čaj nebo kávičku a v klidu prolistujte naši dnešní vánoční fotogalerii. Uvidíte, že po zhlédnutí výzdobu zvládnete přímo hravě. 

Příroda nikdy nezklame

Voňavé větvičky smrčku, či borovice, šišky a další suché větvičky, to je to, po čem se podívejte. Stačí naaranžovat do sklenic, různých nádob, nebo třeba kouzelných pletených rukavic, přizdobit mašlí a téměř bez námahy a finančních prostředků máte půvabnou dekoraci jedna báseň. Šišky můžete nabarvit, nebo nechat přírodní, naskládat do skleněných, či jiných nádob a opět je tu nádherná výzdoba. 

Vystřihovánky z papíru a jiné vychytávky

Do této činnosti můžete zapojit i děti. Uvidíte, jak budou nadšené, že je jim svěřena taková důležitá práce, jako je výroba vánoční výzdoby. Nechte je jejich výtvory nalepit přímo na okna, nebo do oken pověsit na provázky. Radostí jim budou zářit oči. Další báječnou a levnou vychytávkou jsou všelijaké skleničky, které když otočíte nožičkou vzhůru a přiklopíte jimi například vánoční koule, nebo různé větvičky, udělají vám spoustu parády. Na nožičky rozmístěte svíčky a budete žasnout, jak takový jednoduchý trik může vypadat famózně.  

A co vánoční stromeček? I s tím vám pomůžeme

Ať už dáváte přednost přírodně laděnému nazdobení, nebo máte rádi, když stromeček hraje všemi barvami, máme pro vás inspiraci. I v tomto případě můžete zapojit děti. Jejich fantazie je bezbřehá, a pod jejich rukama dozajista vznikne vskutku překrásná nápaditá dekorace. Hravě zvládnou vystřihnout například hvězdičky z kartonu i jiné papírové ozdoby. A také je pomalovat, polepit barevným papírem a opatřit barevnou stužkou. To samé svedou i se šiškami, či jinými plody. Šišky, oříšky, ale i žaludy vypadají na stromečku krásně. Láká vás stromeček, který je v souladu s přírodou? Miluje vaše rodina stromeček plný barevných koulí, světýlek a řetězů? Mrkněte do naší fotogalerie vlevo. Čeká na vás nejen ukázka výše zmiňovaného, ale i další úžasné nápady. Načerpejte inspiraci a s chutí se vrhněte do vánočního dekorování.

Tak co říkáte? Dáte při vánoční výzdobě šanci přírodě, nebo to u vás vyhrají kupované dekorace? Ať tak, či tak, užijte si sváteční chvilky v klidu a pohodě. Přejeme vám krásný adventní čas!

Foto: pinterest.com,  profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

23. 03. 2017 Horoskop Střelec

Dnes se tě bude snažit kolega v práci vydírat. Nepřistupuj na to, ať už se mezi vámi stalo cokoliv, udělal by ti ze ž... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist