Femina.cz » Magazín » Vánoce » Doporučujeme: Kosmetické balíčky pro krásu z nitra přírody!

Doporučujeme: Kosmetické balíčky pro krásu z nitra přírody!

Doporučujeme: Kosmetické balíčky pro krásu z nitra přírody!

Magazín: Vánoce | Komerční prezentace | vydáno 09. 12. 2011

Přemýšlíte, co letos zabalit svým drahým a blízkým pod stromeček? Kosmetické balíčky pro krásu z nitra přírody potěší nejen dámy, ale také pány.

Medové vánoční sady
Vánoční sady patří mezi velice oblíbené dárky. Stačí vymyslet jediný dárek, ale darujeme jich hned několik. Největší oblibě se těší kosmetické sady s luxusní kosmetikou. Zkrášlující přípravky s obsahem včelích produktů udělají radost každému.


Vánoce zatočí s vráskami
Kosmetický balíček Vánoce zatočí s vráskami ocení všechny maminky, babičky, ale také kamarádky. Ukrývá se v něm vysoce účinný krém na vrásky, mléko s mateří kašičkou, balzám na rty. Součástí sady je také mýdlo, bylinný voňavý polštářek a krásná svíčka ze včelího vosku.


Pro jeho potěšení
Kvalitní přírodní kosmetika udělá radost také naším protějškům. Když luxusní vodu po holení doprovodí medové lesní víno a perníček k zakousnutí, tak svému partnerovi Vánoce příjemně provoníte a osladíte.


Partnerské medové hrátky pro zamilovaný pár
Vánoční balíček s příznačným názvem Medové erotické hrátky potěší každého muže. Můžete ho také darovat jako společný dárek zamilovanému páru. Sklenka medoviny, lžička medu s mateří kašičkou, která se ne náhodou považuje za přírodní medovou viagru, a zapálená svíčka slibuje mnohem více než jen krásný večer. Pro milovníky společného koupání a sprchování doporučujeme sadu Vánoční šplouchání.

Nezapomeňte na sebe
Při výběru přírodní kosmetiky z nitra přírody by byla velká škoda, kdybyste zapomněla sama na sebe. Udělejte si radost luxusním pleťovým krémem anebo tělovým mlékem z řady Honey line. Pro dokonalou péči o Vaše tělo doporučujeme dárkovou sadu Kosmetický balíček pro náročné.

Kde nakoupíte
Všechny tyto krásné dárkové sady nakoupíte v internetovém obchodě www.pleva.cz. Přejeme Vám, ať uděláte pod stromečkem hodně radosti!

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
11. 12. 2011 Anulii ... (reakcí: 1)
10. 12. 2011 Mishka7 Tak to je parádní (reakcí: 0)
09. 12. 2011 manislava balíčky (reakcí: 0)
09. 12. 2011 Daniela76 Kosmetické balíčky (reakcí: 0)
09. 12. 2011 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

04. 12. 2016 Horoskop Střelec

Dnes se ti nebude chtít vůbec nic. Nevadí, do ničeho se nenuť. Dělej jen věci, které tě baví, nebo zajdi načerpat ene... Celý horoskop

Karta dne

Dva poháry
Máš před sebou nádherný den naplněný radostí a láskou. Přestože jsi sama, budeš velmi intenzivně řešit vztahy kolem sebe a také své srdíčko. Jestli toužíš po lásce, má...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Módní policie

TOPlist