Femina.cz » Magazín » Vánoce » 5 tipů na vychytané dárky. Zapomeňte letos na ponožky a kosmetiku, víme, co frčí!

5 tipů na vychytané dárky. Zapomeňte letos na ponožky a kosmetiku, víme, co frčí!

5 tipů na vychytané dárky. Zapomeňte letos na ponožky a kosmetiku, víme, co frčí!

Magazín: Vánoce | autor: Lenka Šimková | vydáno 16. 12. 2013

Vánoce se blíží mílovými kroky a spousta z nás už zase začíná přemýšlet, čím bychom potěšily své blízké. Možností je nekonečně mnoho, tak proč letos opět skončit u ponožek a nočních košil, o které nikdo nestojí? Využijte naše nápady!

Darujte zážitek

Poukazy na různé pobyty již nejsou samozřejmě ničím novým. Přesto se jejich nabídka stále rozšiřuje. Kromě klasické dovolené můžete vybrat také například plavbu lodí, pivní lázně či vyloženě gurmánské zážitky. Nebojte se toho. Zvolte si však ověřený portál, výhodou je, že některé typy voucherů se již opakují a můžete se tedy poptat známých či mít za sebou vlastní zkušenost, než takový dárek pořídíte. Určitě nezapomeňte na slavnostnější design při tisku certifikátu, většinou je možné volit z několika nabídek. Vytištěný poukaz pak můžete už jen stočit do ruličky a ovázat pěknou mašlí, nebo jej také dát zalaminovat.

Darujte vzdělání

Stejně tak je možné podarovat rodinu či přátele nějakým vzdělávacím kurzem. Naslouchejte jejich přáním a uvidíte, že si z bohaté nabídky programů různých institucí vyberete. Nemusí se jednat hned o náročný roční kurz cizího jazyka, ale co třeba lekce vaření s oblíbeným odborníkem, kurz kreativního tvoření či trénování paměti? Stačí se zamyslet, o čem obdarovávaný často hovoří či co má rád, ale trápí ho nedostatek financí či času. Ten si jistě po takovém milém dárku udělá.

Medová dieta: Hubněte sladce

Medová dieta: Hubněte sladce

Hubnutí ještě nikdy nebylo sladší a snazší. Lžíce medu před ulehnutím do postele vám pomůže zhubn...

Darujte krásu

Návštěvu kadeřnice, masáž, kosmetické ošetření a další hýčkání je také možné pořídit jako dar. V tomto případě bychom volily otevřený poukaz. To aby si každý mohl vybrat, co má nejraději. Většina salónů vám jistě vyjde vstříc. Pokud víte, že by dotyčná nebo dotyčný mohli toužit po celkové proměně, můžete se zkusit poohlédnout i po takových službách. Pokud k tomu následně přidáte ještě poukaz na pořízení fotografií na zakázku, máte o nevšední překvapení postaráno.

Darujte hezké prostředí

Kromě různých doplňků do domácnosti je také možné darovat službu. Což takhle komfort úklidové firmy? To potěší snad každého. Tento dárek je vhodný pro zaměstnané osoby, které si rády odpočinou místo toho, aby cídily okna či tepovaly koberce. Opět se poptejte po referencích a případně i toho, komu chcete dárek dát. Avšak nenápadně – třeba, která domácí práci ho/ji nejvíce obtěžuje. 

Darujte sebe

Při tom všem plánování a nakupování ale nezapomeňte na to nejdůležitější. Tím nejcennějším, co můžete druhým nabídnout, jste vy sama. Čas a pozornost nejde nahradit ani tím nejdražším dárkem, a tak na to myslete, protože to není už vůbec samozřejmá věc. Ani nejluxusnějším zájezdem nemusíte udělat tolik radosti jako nasloucháním a empatií – to by však mělo platit nejen o Vánocích.

Také už nakupujete dárky, milé čtenářky? Nebo už je dokonce máte všechny pohromadě? Pochlubte se nám, těšíme se!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
17. 12. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
16. 12. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 0)
16. 12. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
16. 12. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
16. 12. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

23. 03. 2017 Horoskop Rak

Podaří se ti osvobodit od minulých omezení a můžeš si být jistá, že na tebe čeká mnoho nových začátků, nová práce, pr... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist