Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Zrádné otázky: Kolik jsi měl holek?

Zrádné otázky: Kolik jsi měl holek?

Zrádné otázky: Kolik jsi měl holek?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Elen | vydáno 11. 04. 2011

Tato otázka je "stará, jako lidstvo samo" - no, možná ne tak úplně, ale skoro :-) A jak to už u nepříjemných otázek bývá, je těžší na ni odpovědět, než ji položit... Co myslíte?

V Mozartově opeře Don Giovanni se sluha chlubí, že jeho pán svedl při své cestě do Španělska přes tisíc žen. Na první pohled to působí ďábelsky, ale jen dokud si nespočítáte, jak dlouho lidé žijí. Pokud by don Giovanni provozoval svoje dobývání během třiceti let, vycházela by každá zkušenost na jedenáct dní, což by mohl bez problému zvládnout, a to i kdyby si musel čas od času neplánovaně poležet s chřipkou nebo kdyby si chtěl vyřídit povolení na stavebním úřadě.

V ateistické české kotlině se však jednoznačná odpověď hledá těžko. Zatímco průměrná délka ztopořeného penisu se jakžtakž změřit dá, co si kdo myslí o "správném počtu partnerů", nezměříte ani tou nejlepší rovnicí. Tohle téma je obecně trochu nebezpečné, protože  v případě, že se osmělíme a tuto intimní otázku položíme, je velmi pravděpodobné, že na ni dostaneme odpověď, která se pravdě nebude podobat ani trochu, neboť muži mají sklony počet sexuálních partnerek uměle navyšovat, popřípadě snižovat (zřejmě aby jim to dodalo na cti, a to v obou případech...), ženy počet zásadně snižují. Navíc, oprávněně se obáváme, že po zdráhavé odpovědi bude následovat tatáž otázka, tentokrát však adresovaná nám. A co odpovědět? Lhát nebo "vyložit karty pěkně na stůl".

Přednosta Sexuologického ústavu Jaroslav Zvěřina se k tomuto tématu vyjádřil následovně: "Údaje typu několik desítek až stovek se dozvídám daleko častěji od mužů. Když se na to muže při vyšetření zeptáte, často se zamyslí, dlouho přemýšlí a pak odpoví - no nevím, asi deset. A kdybyste se ho zeptali, jestli těch partnerek nemohlo být víc, zřejmě by vám odpověděl - no asi mohlo..."

Takže kolik? 4 nebo 50? Na tuhle otázku prostě neexistuje korektní odpověď. Hlavně až se nás zeptá náš nový milenec (po sexu, o kterém si jako každý muž myslí, že TO jsme ještě nezažily): „Tak kolik jich bylo přede mnou?“ Odpověď, že mu do toho nic není, na nás vrhne stín podezření, že jich bylo moc. Ještě horší odpověď je, že si to nepamatujete, protože jste byla trošičku opilá. Některé muže naopak vyleká vaše upřímná odpověď: Byl to David, Josef a Petr. Tak málo? To je totiž taky špatně. Když řeknete číslo větší než deset, spadnete skoro automaticky do kategorie rohožka. Takže si nevybereme. Už jsem se přesvědčila, že je tu jen jedna správná odpověď: Kolik jich bylo, není přece důležité, protože ten nejlepší sex jste prožila právě před chvílí, a to s ním!
Blahopřeju vám, pokud je to pravda!

Na jedné z internetových diskusí se na toto téma objevili i zajímavé zkušenosti přispěvatelek, o něž vás nemůžeme ochudit:

Jana
Už mi je přes 30, ale v životě jsem se řídila heslem, že méně je více.  Takže když už jsem sesbírala nějaké zkušenosti, polámala si vlastní srdce a polámala jiným srdce, tak jsem začala odpovídat, že jsem měla před ním tři muže a on je čtvrtý... a jak je zřejmé, toho čtvrtého jsem několikrát obměnila. Zase tak extra mnoho mužů nebylo, ale ti čtyři také ne. Zjistila jsem ale, že to je číslo, u kterého má chlap pocit, že jste zkušená, ale ne "snadno dostupná". Na druhou stranu, neměla jsem nikdy "náhodný sex" ani sex s neznámým partnerem. Šíleně jsem se totiž bála možných chorob nebo nějakého průšvihu. Do postele jsem lezla až po určitém prověření a vyžadovala jsem kondom, i když sama jsem obvykle ještě brala antikoncepci. Pobavilo mě, že napříč zeměmi a kontinenty je v podstatě stejné přísloví: "Když má muž hodně žen, je to dobrý býk, když má žena hodně mužů, je to ..ku.r..va"

Petr
Je mi 36, měl jsem sex se 4 ženami, všechny jsem miloval, sex bez lásky si nedokážu představit a to jsem muž. Teď jsem sám a jedním z důvodů kromě toho, že ženy kouří, chlastají, jsou tlusté..., je i to, že jsou konzumní a povrchní. Lidi jsou prázdné nádoby, na povrchu sice pěkné, ale uvnitř prázdné. Láska, cit, přátelství jsou pro většinu lidí prázdná slova, protože na to prostě nemají srdce a duši. Jen prachy, nezávazný sex a užívat si života bez závazků. Není divu, když lidské dějiny jsou postaveny na samých válkách, vraždění, ničení... Stačí se podívat kolem sebe jaké "hodnoty" jsou dnes v kurzu.

Jitka
Souhlasím s tím, že místo odpovědi na otázku "Kolik jich bylo přede mnou" je nejlepší chlapovi nějak zalichotit, protože i když my, ženy, víme, že na tom nezáleží, že jsme třeba mohly mít dva nebo tři chlapy za jeden měsíc, ale když jsme spokojený ve vztahu, tak je podvádět nebudeme, protože prostě nejsme coury, chlap snad nikdy nebude opravdu spokojenej s odpovědí. Když se mě můj přítel zeptal, kolik jsem před ním měla mužů, tak jsem mu řekla, že tak akorát, abych nebyla nezkušená, ale že s nim si stejně připadám jako když to je poprvý, protože jsem něco tak krásnýho nezažila. (mimochodem jsem mu ani nemusela lhát, opravdu je nejlepší milenec, jakýho jsem kdy měla, a to mi postelí prošlo 9 chlapů) Asi nebudou takový hřebci, jak si o sobě myslej, co? 
A já se rozhodně nepovažuju za rohožku jen proto, že přesto, že jsem neměla přítele, uspokojila jsem svoje potřeby..ono podle mě taky záleží na tom, s kým to je a za jakejch okolností.

Další články z rubriky

Komentáře (17)

Datum Autor Nadpis
17. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
20. 09. 2011 aknela11 to (reakcí: 0)
27. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
07. 07. 2011 helenadon minulost (reakcí: 0)
05. 05. 2011 Mistery otázka (reakcí: 0)
23. 04. 2011 Martasek2704 Otázky (reakcí: 0)
23. 04. 2011 bajusatko .. (reakcí: 0)
13. 04. 2011 mysy ... (reakcí: 0)
13. 04. 2011 Ladino Radsi nevedet (reakcí: 0)
12. 04. 2011 Reesie Kolik jsi měl holek? (reakcí: 0)
12. 04. 2011 ladouch nikdy (reakcí: 0)
12. 04. 2011 brinoksa kolik (reakcí: 0)
11. 04. 2011 Jittty neptat se (reakcí: 0)
11. 04. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
11. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
11. 04. 2011 Karunka - (reakcí: 0)
11. 04. 2011 kralicek Petr (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

30. 03. 2017 Horoskop Střelec

Jsi plná tvůrčí energie a elánu, můžeš se těšit na skvělé chvíle v kruhu rodinném i velmi milé přátelské setkání. Nas... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist