Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Zpověď čtenářky: Podvádím manžela s jeho bratrem a neumím přestat!

Zpověď čtenářky: Podvádím manžela s jeho bratrem a neumím přestat!

Zpověď čtenářky: Podvádím manžela s jeho bratrem a neumím přestat!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Alžběta Bublanová | vydáno 03. 10. 2016

Když se zamiluješ do svého švagra, nevěstí to nic dobrého. Čtenářka Tereza (29 let) se nám svěřila s příběhem, který jí přerostl přes hlavu. Spí totiž se dvěma muži, kteří jsou bratři. Přečti si její vyprávění.

Když jsem před pěti lety poznala svého muže Filipa, byla to láska na první pohled. Takové oči jsem ještě neviděla. Okamžitě jsem se do nich zamilovala a nemohla uvěřit, že tak krásný chlap si všiml i mých očí a pozval mě na rande. A na něm jsem zjistila, že Filip není jen hezký, ale i šarmantní a chytrý chlap. Už ale na začátku našeho vztahu se mi přiznal, že je maličko žárlivý. Říkala jsem si, že bych byla blbá, kdybych takového muže podvedla.

Bylo mi 25 let a měla jsem za sebou už nějaké vztahy, takže jsem určitě neměla potřebu ještě někde něco zkoušet. Chodili jsme spolu tři roky, když mě Filip požádal o ruku. Nebylo to žádné překvapení, protože jsem byla ve třetím měsíci těhotenství. Svatbu jsme měli jen v rodinném kruhu, protože ani jeden z nás nestal o žádný velký ceremoniál, navíc jsem těžce snášela těhotenské nevolnosti. Ty se zhoršovaly a tak jsem celé měsíce jen proležela.

Pomáhala mi manželova rodina

Naštěstí jsem našla oporu v jeho rodině, která mi občas pomáhala. Mí rodiče totiž bydlí dvě hodiny cesty autem, takže jsem uvítala, když se tchýně jednou za čas zastavila a pomohla mi s úklidem nebo vařením. Nicméně častěji se stavoval Filipův bratr Marek, který se nabídl, že pomůže s takovými mužskými pracemi jako je výměna žárovky nebo přinést těžký nákup.

Filip totiž většinu času trávil na služebních cestách. Sice nám odloučení vadilo, ale v práci ho povýšili a musel tomu něco obětovat. S tím, že Marek u nás tráví čas, problém neměl. S bratrem měli docela hezký vztah, i když Marek byl hodně uzavřený a málomluvný. Stávalo se občas, že po té, co mi s něčím pomohl, zůstal sedět v kuchyni, nic neříkal, ale k odchodu se také neměl. Naštěstí, když se narodila Verunka, můj manžel dostal měsíc volno a tak jsem na vše nebyla sama.

Nečekaný polibek od švagra

Jenže pak se musel vrátit do pracovního procesu s ještě větším nasazením a Marek se vrátil. Byla jsem vyčerpaná z probdělých nocí a tak jsem neřešila Markovo podivínství a uvítala jeho pomoc. Jednou k večeru jsem vyčerpáním usnula a on se báječně postaral o malou. Když jsem se po hodině vzbudila, viděla ho u dětské postýlky a dojalo mě to. Přišla jsem k němu a pohladila ho po rameni, nic jsem tím nemyslela, ale manželův bratr si můj dotyk vysvětlil po svém a zničehonic mě začal líbat. Dost mě to zaskočilo, rázně jsem se od něj odtrhla a řekla, že o tom nebudeme mluvit.

Pak jsem několik následujících dní o tom přemýšlela a přistihla se, že jsem vlastně polichocena. Na Markovu přítomnost jsem si zvykla a najednou mi došlo, že mi chybí. A taky mi došla ještě jedna věc. Myslím na něj! Jako na muže. Okamžitě jsem si tyto myšlenky začala zakazovat, ale bylo to ještě horší. O týden později, kdy Filip odjel opět na služební cestu, se Marek objevil a najednou byl výřečný dost. Přiznal se, že mu líbím, a to tak moc, že nebral ohledy ani na bratra. Že se do mě zamiloval už na svatbě a že ví, že je to špatně a omlouvá se. Jestli prý chci, chodit k nám už nebude. Pozvala jsem ho dál a uvařila nám kafe. Řekla jsem mu, že jeho omluvu beru a že budeme přátelé.

Nemůžu se vzdát ani jednoho

Ale nebyli jsme. Bylo jsem to já, kdo to prolomil a my jsme spolu začali spát. S bratrem mého manžela! Zakazovali jsme si to, mluvili o tom, ale k ničemu to nevedlo, a stejně nás to k sobě opět přitáhlo. Došlo mi, že zamlklý a něžný Marek doplňuje divokého a šarmantního Filipa. Potřebuji je oba a ani jednoho se nechci vzdát. Nikdo o tom neví a já netuším, co bude dál. Pokud to praskne, bude to pohroma pro celou rodinu. Trvá to už přes rok a já to nedokážu ukončit.

Co bys poradila Tereze? Má vztah s bratrem svého manžela ukončit nebo se rozvést? Myslíš si, že měla svoje city lépe držet na uzdě? Napiš nám do diskuze. My osobně si myslíme, že by se to nestalo, kdyby Marek chodil "vystajlovanej" jako týpci v naší fotogalerii, nebo vymýšlel podobné zlepšováky. 

Foto zdroj: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
30. 10. 2016 Ola Zpověd (reakcí: 0)
06. 10. 2016 ozon stát se to může ? (reakcí: 0)
06. 10. 2016 viki11 ... (reakcí: 0)
04. 10. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)
04. 10. 2016 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

20. 02. 2017 Horoskop Rak

Ve vztahu se dnes obrň trpělivostí, rozhodně to budeš potřebovat. Může tě také překvapit neplánované těhotenství. Nep... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist