Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Ženský orgasmus na sedm způsobů

Ženský orgasmus na sedm způsobů

Ženský orgasmus na sedm způsobů

Magazín: Sex a vztahy | autor: Jana Rysková | vydáno 18. 10. 2012

Pravidelný orgasmus nepřináší jen chvilkové potěšení. Podle vědců má i příznivý vliv na naše zdraví - ulevuje od stresu a depresivních pocitů a snižuje riziko rakoviny prsu. Pro každou třetí ženu je však obtížné vyvrcholení dosáhnout. Jak na to? Způsobů je celá řada a na každou platí něco jiného.

1. Ženská erekce
Při vzrušení se prokrvuje tkáň okolo močové trubice a přední stěna pochvy se stává vysoce citlivou. "Proces je podobný tomu mužskému. Oblast kolem močové trubice se zpevňuje a je tvrdá na dotek. Jedná se o jakousi ženskou erekci," vysvětluje americká psycholožka Marine Balfour. Drážděním této oblasti se podle ní dá dosáhnout podobného orgasmu, jaký prožívají muži.

Více o ženské ejakulaci najdete také v článku: Ženská ejakulace – třešnička na sexy dortíčku

2. Klitoris
Nejvíce žen dosahuje vyvrcholení s pomocí dráždění klitorisu - představte si, že všechna nervová zakončení z celého penisu přenesete na plochu velikosti hrášku. Tak citlivý je klitoris. "Každá žena ale preferuje jiný styl dotyku. Jedné vyhovuje jemné dráždění, jiná potřebuje přitlačit," připomíná Balfourová.

3. Pozvolná klasika
Rytmické a vytrvalé přirážení penisu do pochvy nepřivádí ženy k orgasmu zase tak často, jak mnozí muži věří. Přinejmenším to trvá déle.

4. Tantrický orgasmus
Sexuální stimulace se v tomto případě soustředí na odplavení veškeré negativní energie a naplnění těla klidem a euforií. Orgasmus bývá delší než při jiných technikách a je často spojen s tzv. ženskou ejakulací.

5. Hluboký orgasmus
Je spojený s hlubokým průnikem penisu až do zadní části pochvy, téměř k děložnímu čípku. "Přímá stimulace může přivodit velice intenzivní orgasmy," říká Balfourová. Ovšem tento orgasmus prožívá asi nejmenší procento žen vůbec.

6. Bod "U"
Malý bod mezi ústím močové trubice a pochvou je nesmírně citlivý na dotek a jeho jemné dráždění rukou nebo ústy může ženu dovést k rychlému vyvrcholení. Pohrajte si s partnerem a zkuste tento záhadný bod ve svém těle objevit. Poznáte pak úplně nové prožitky a rozkoše.

7. Dotek i jinde
Ženské tělo dokáže odpovědět silným prožitkem i na doteky jiných tělesných partií než jen těch pohlavních. Některé ženy prožijí orgasmus pohou stimulací prsních bradavek, masáží nebo i při samotném líbání. "Je to řídký jev a vaše tělo musí být nesmírně citlivé, aby se vám to podařilo," dodává k tomu Balfourová.

Pokud prožíváte alespoň jeden orgasmus, máte vyhráno. Spoustě žen se to nepodaří po celý život. Ovšem existují i opačné případy. Zjistěte Tajemství multiorgastických žen.

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
08. 08. 2014 Hanka orgasmus (reakcí: 2)
30. 10. 2012 Lydia001 Orgasmus (reakcí: 1)
29. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
27. 10. 2012 bigmonkey nó (reakcí: 0)
22. 10. 2012 verka orgasmus (reakcí: 0)
19. 10. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
19. 10. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 10. 2012 Bobina1 - (reakcí: 1)
18. 10. 2012 Fun :-D bod U (reakcí: 1)
18. 10. 2012 forjames ...... (reakcí: 0)
18. 10. 2012 kopretinka99 .. (reakcí: 1)
18. 10. 2012 lidka2 na tohle téma (reakcí: 0)
18. 10. 2012 soffie orgasmus (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

23. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Vyraž do společnosti, kde máš šanci potkat svého pana Božského. Zadaná si dá pozor na nevěru, protože bude mít chuť n... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist