Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Ženské zbraně

Ženské zbraně

Ženské zbraně

Magazín: Sex a vztahy | autor: Adéla Seidlová | vydáno 25. 03. 2008

Nejsou právě férové a ohleduplné, ale přiznejme si: jak často se vám podaří z vašeho muže vydolovat nějaký ústupek přímou cestou?

 

Nechte jej chvíli žárlit.

Ve chvíli, kdy uvidí, jaký zájem vzbuzujete u cizích mužů, bude si vás hned více hledět. Podrážděte jeho mužské ego a pocit samolibosti, a nechte se chvíli dobývat. Jen ať si uvědomí, že vás, vaši péči ani vaši lásku nemá bez veškeré snahy navěky jistou. Ale nepřežeňte to! Pohlídejte si hranice lehkého flirtu, jinak se věci můžou rychle vyvinout nečekaným směrem.

Obdivujte ho.

V každém muži, ať je sebevíce moderní, soběstačný, silný a jánevímcoještě, se někde v hloubce skrývá malý chlapec, který touží být chválen a obdivován. Pamatujte, že často vhodně volenými pochvalnými slůvky dosáhnete mnohem více než lety rozčilování a vysvětlování. Pokud vám pomůže s nějakou domácí prací, najděte na ni aspoň něco dobrého, za co ho pochválíte. Uvidíte, jak se vám to příjemně vrátí.

Nevšímejte si ho.

Ignorujte ho. Chtěl soběstačnou ženu, která mu dá dostatek svobody? Má ji mít. Ale svoboda je i vaše. Ať si dělá, co chce. Pokud nezaváháte, máte ho na lopatkách. Nejen na ženy platí známé přísloví: Je jako váš stín. Pokud půjdete k němu, uteče před vámi. Pokud před ním začnete utíkat, bude vás stále následovat.

Podobná varianta je i odmítání (tedy kde jinde než v posteli a čeho jiného než sexu). Ale tady musíte být opravdu opatrná. Muži sice sex potřebují obecně více, než ženy, takže by se mohlo zdát, že tím dřív nebo později dosáhnete svého, ale taky se vám to může pořádně vymstít, když to přepísknete. Navíc, společné intimní chvíle velice prospívají vztahu a harmonii v něm. Proto radíme se k této variantě příliš neuchylovat...

Bezmocnost

To je vůbec jedna z nejúčinnějších ženských zbraní. Stejně jako ji někteří muži předvádějí při domácích pracech či nákupech, i vy můžete simulovat bezmocnost a zoufalství nad rozbitou žehličkou, naplánováním dovolené nebo obsluhou nového strojku na maso. Zvláště technické věci či strategické plánování vám uvěří poměrně snadno. S příjemným pocitem důležitosti a nepostradatelnosti na sebe přebere část vašich povinností. Hlavně ale nepřehánět. Za chvíli byste zjistila, že ho buď nebaví kompletně se starat o bezmocnou loutku, nebo váš život řídí a organizuje až příliš.

Metod "jak na muže" samozřejmě vynalezly ženy mnohem více, další z nich zmíníme příště. Hlavně si pamatujte: Pokud už vám nezbývá jiná možnost, než se uchýlit k manipulaci, použijte svoji inteligenci a herecký talent. Nikdy nesmí poznat, že se s ním snažíte manipulovat, to vám žádný muž jen tak neodpustí.

A pánové, kteří jste dočetli až sem, doufám, že teď nebudete hledat za každým úsměvem podlou lest. Věřte, že my svých ženských zbraní vůči těm, které milujeme, nezneužíváme. Jenom tak občas prosadíme bez velkého povyku pár drobností, které nám udělají radost, a v konečném důsledku jsou prospěšné oběma.

PS.: A pokud máte nějakou další techniku, jak na vyzrát na chlapy, napište mi :-) Člověk se stále učí ...

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
05. 03. 2013 ratibida zbraně (reakcí: 0)
06. 03. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 1)
11. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
31. 07. 2011 helenadon zbraně (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

03. 12. 2016 Horoskop Blíženec

Pokud přemýšlíš nad dalším studiem nebo vzděláváním, nejsi si jistá, jestli všechno zvládneš, máme pro tebe skvělou z... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Máš před sebou úžasný den naplněný krásnými city, radostí a láskou. Setkání s dávným přítelem ti velmi příjemně změní pohled na život. Dávej pozor v případě, že jsi za...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist