Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Zdá se ti o tvém ex? Rozchodový snář ti odhalí, co to znamená

Zdá se ti o tvém ex? Rozchodový snář ti odhalí, co to znamená

Zdá se ti o tvém ex? Rozchodový snář ti odhalí, co to znamená

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 19. 10. 2016

Sen o tvém bývalém? Spíš noční můra, že? Zvláště pokud váš rozchod nebyl zrovna v přátelském duchu. Jenže proč tě tahle osoba pořád straší v ložnici a způsobuje ti nervy i špatný spánek? Originální snář ti odpoví!

Máš už nové a šťastné partnerství, jenže minulost pořád visí ve vzduchu i ve tvé hlavě? Trápí tě sny, ve kterých hlavní roli hraje tvůj ex? Kéž by někdo vymyslel knihovnu těchto symbolů s patřičným vysvětlením. Jenže počkat – ona existuje! Vědci z různých koutů světa léta poctivě sbírali data a vytvořili kuriózní snář. A tohle je výsledek!

1. Chce tě zpátky, s křížkem po funuse

Když se s tebou rozešel, tolik sis přála, aby jednou zaklepal na tvé dveře a s máslem na hlavě přiznal, že je to všechno jeho vina. Slíbil ti, že se polepší a že začnete znovu a jinak. To byla pohádka, na kterou jsi čekala celé týdny! A když se to nestalo v reálu, alespoň sis o tom nechala zdát. Za pár měsíců už jsi to sice hodila za hlavu, ale tyhle sny přetrvávají. Co na to psychologové?

Výklad: Už ses posunula dál. Neznamená to, že by se ti po něm stýskalo a chtěla jsi nějakým omylem vstoupit dvakrát do stejné břečky. Můžeš si gratulovat, protože co tě nezabilo, to tě posílilo. Pořádně! Jsi ponaučená a budeš už nápadníka lépe vybírat. To není špatná informace, co? Všechno zlé k něčemu dobré!

2. Chodíš si k němu pro rady

Když tě měl po svém boku, obvykle spíš potřeboval poradit on od tebe. Třeba co si má vzít na sebe, nebo jak nejlépe a efektivně začínat poradu. A teď tě v noci budí a jako každý chlap si myslí, že všechno zná, všude byl a potřebuje svět obohacovat svým moudrem. Máš si o tom snad myslet, že jeho názor je důležitější než ten tvůj? Vůbec! Je to spíš reálné varování do budoucna!

Výklad: Pokud ti ex mluví do života, protože jsi ztracená a nevíš, co máš dělat, znamená to jediné. Tvé podvědomí má vztyčené všechny prsty do výstražného gesta. Naznačuje ti, že bys neměla opakovat chyby z minulého vztahu v tom stávajícím. Tak pozor na to!

3. Přišel tě navštívit, nebo ty jeho

Kdo by si nepřál zůstat přáteli i po rozchodu? Bohužel ve většině případů je to spíš utopie než realita. A může za to jeho zubní kartáček vymáchaný v toaletě a její hříšně drahý parfém vylitý v umyvadle. Takových mstivých praktik ale existují stovky. Nebo spíš tisíce? Jenže když se chce, i taková smutná událost se dá ustát v klidu. Nebyl to zrovna váš případ, ale ve snech se často vídáte, pijete čaj a jíte nedělní bábovku? Měla bys snad spolknout hrdost a navrhnout mu to?

Výklad: Buď v klidu, naštěstí to není tak, jak to vypadá! Jsi prostě jenom sentimentální a vzpomínáš na hezké chvíle, které jste spolu prožili. Lidé si většinou pamatují jen to dobré, když odezní vztek a lítost. A to jsi celá ty. Nech to raději tak, jak to je a přepadovku s tím, že jdeš náhodou kolem, raději nezkoušej.

4. Truchlíš po něm dnem i nocí

Jako bys to celé prožívala znovu, viď? Úplně tě ničí, že se trápíš a on, hrdina, neprojevuje sebemenší emoce. Jsi zoufalá. Jediné co si přeješ, je dostat ho zpátky. Ať to stojí, co to stojí. Dřív, než svoji duši upíšeš ďáblu vlastní krví, dočti tenhle bod až do konce. Abys neudělala nějakou botu obřího kalibru! Ono to je celé trochu jinak…

Výklad: Může to opravdu vypovídat o tom, že ti schází a že na něj vzpomínáš. Ale pravděpodobnější je fakt, že ve svém novém partnerovi postrádáš určitě vlastnosti svého ex. Pokud nikdy nenechal zvednuté prkénko na toaletě, ale nynější polovička tě tím dohání k šílenství každý den, je to jasné!

5. Happy end a návrat po letech

Uf, to by se jeden taky zbláznil, co? Přesně ve chvíli, kdy už ses z toho všeho oklepala, přestala truchlit a začala znovu žít, máš tendence skoro vybírat svatební šaty. Jen ve snu tedy, ale stejně! Co se jednou slepí, chvilku funguje, ale spára tam zůstane už navěky. Vždyť to znáš. Jestli tě tohle po nocích nervuje, dej si teplé mléko s medem a neber to moc vážně.

Výklad: Odborníci mají na toto jasně vyhraněný názor. Pokud tě hodně naštve tvůj miláček, máte buď tichou domácnost, nebo pár dní Itálii. Způsobuje to iluze o tom, že to s bývalým zase dáte dohromady. Ke všemu vypadá jako tvůj filmový idol. Taková hollywoodská romantika. Nic víc!

6. Je na smrtelné posteli a má to za pár

Možná ses v reálném životě nechala trochu unést a opravdu na něco takového pomyslela. Že za to, jak ti ublížil, bys mu to snad i přála. Ale pak jsi vzala rozum do hrsti a usoudila, že to byla momentální slabost. Nejsi první, ani poslední, to se stává. Znamená to snad, že ho máš varovat, protože je v nebezpečí? Na policii ještě nevolej…

Výklad: Žádná choroba s katastrofálními následky se nekoná, neměj obavy. Tohle je definitivní záruka toho, že vaše vazby jsou už u ledu. Ani ty, ani on se netrápíte. Prostě to nevyšlo, jede se dál a nebylo vám souzeno. Je čas poohlédnout se jinde! Ideální doba.

Tak co ty na to? Myslíš, že se tě tohle netýká, protože takové sny se ti vyhýbají? Možná jsi pěkně na omylu! Vědci jsou si totiž jistí, že 90 procent snů člověk zapomenete dřív, než se vzbudí. A celou polovinu už si těžko vybaví deset minut po probuzení. Bůh ví, třeba i ty se takhle vracíš do minulosti, jen o tom nevíš!

A není vůbec špatné naučit se rozlišovat sen od reality. Mrkni do galerky, uvidíš, že není všechno takové, jak se zdá. Věřila bys, že to jsou všechno jen skvěle udělané podlahy?

Foto: Shutterstock.com, pinterest.com, facebook.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
19. 10. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

23. 03. 2017 Horoskop Střelec

Dnes se tě bude snažit kolega v práci vydírat. Nepřistupuj na to, ať už se mezi vámi stalo cokoliv, udělal by ti ze ž... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist