Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Zamilovala jsem se do mladšího. Může to vyjít?

Zamilovala jsem se do mladšího. Může to vyjít?

Zamilovala jsem se do mladšího. Může to vyjít?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Barbora | vydáno 14. 07. 2014

Je mi čtyřicet a celý svůj život jsem měla smůlu na muže. Vybírala jsem si samé donchuány, kteří uměli dobře mluvit a když mělo přijít k plnění slibů, skutek utekl.

Poslední rozchod mne zasáhl natolik, že jsem se rozhodla zůstat sama. Dala jsem STOP stav všem mužům a hodlala jsem to vydržet. Přišla jsem o peníze, byt i sebeúctu, poslední muž předčil všechny bývalé. V práci se mi dařilo velmi dobře, děti jsem neměla, tak jsem se vrhla na budování kariéry. Volný čas jsem věnovala sportu zejména turistice a to se mi stalo osudným.

Chození po horách pro mne znamenalo odpočinek a relax, vůbec mi nechyběli muži, naopak, stačil náznak a rychle jsem se odtáhla z jejich dosahu. Jednou jsme vyrazili s přáteli do Alp, představili mi Petra, mladého kluka, kterého jsem ze slušnosti pozdravila a šlapala si svoji trasu. Nenápadně se přidával a navazoval hovor, byl vtipný, několikrát mě rozesmál. Začal s námi chodit pravidelně a já se několikrát přistihla, že jsem v jeho společnosti ráda.

Když jsme seděli na vrcholku hor a sledovali tu nádheru, svěřil se mi, jak ho opustila přítelkyně s jeho nejlepším kamarádem. Zasmála jsem se a hned mu vysvětlila, jak jsem dopadla já. Celý večer jsme si povídali nebo jen tak mlčeli a bylo nám krásně.

Módní inspirace: Užijte si léto v retro stylu

Módní inspirace: Užijte si léto v retro stylu

Jestli se něco tomuto stylu nedá v žádném případě upřít, tak je to ryzí ženskost. A jelikož žena ...

Další dny mne pozval na kafe, večeři a nakonec připravil romantické překvapení u sebe v bytě. Když jsme se začali líbat, zeptala jsem se, kolik má vlastně let, když mi řekl dvacet pět, málem jsem omdlela. Myslela jsem, že mu bylo již přes třicet, i když vypadal mladě, ani ve snu mne nenapadlo, že by si chtěl začít s ženou o tolik starší.

Utekla jsem jako malá holka a nereagovala na telefony. Potřebovala jsem si vyčistit hlavu a chtěla zapomenout. Přeci nemůžu randit s klukem, který je o patnáct let mladší. Vždyť by to mohl být můj syn. V hlavě jsem měla totální zmatek a on mi to vůbec neusnadňoval. Posílal mi zprávy, volal, psal dopisy a přešlapoval s kytkou pod oknem. Jednou jsem již nevydržela a pozvala ho k sobě. Snažila jsem se mu vysvětlit, že by časem litoval, ženy stárnou rychleji a zatímco on bude v nejlepších letech, já budu v přechodu. Nedal si nic vysvětlit a trval na svém. Prý mne miluje a nezajímají ho řeči ostatních. Na rovinu se mne zeptal, jaké city k němu chovám a já mu řekla, že jsem se po dlouhé době také zamilovala. 

Přišlo to pomalu a plíživě až jsem do toho spadla až po uši. Vídáme se a naše láska je úžasná, jenže já mám pořád strach, že nedopadne dobře a přemýšlím, jestli to ukončit nebo zkusit. Dokonce mi řekl, že by se mnou rád miminko a já nevím, jestli mám mít radost nebo brečet. Nikdy jsem tak mladého muže neměla, nezklamu se zase?

Jaký názor máte vy, milé čtenářky? Šly byste do vztahu s mladším mužem nebo snad takový vztah máte? Pokud ano, podělte se s námi o vaše příběhy a názory.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
08. 08. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
22. 07. 2014 Karol A kde je psano, ze to vyjde se starsim? (reakcí: 0)
15. 07. 2014 giudi proč by ne (reakcí: 0)
15. 07. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
15. 07. 2014 Marie. Není to pravé ořechové,,, (reakcí: 0)
15. 07. 2014 viki11 .. (reakcí: 0)
15. 07. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
14. 07. 2014 alena "může to vyjít?" (reakcí: 0)
14. 07. 2014 Markéta Neboj se nemůže (reakcí: 0)
14. 07. 2014 pepina . (reakcí: 0)
14. 07. 2014 zoufalemaminky.cz A proč by to nemohlo vyjít? (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

24. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Dnes budeš mít energie na rozdávání. Než abys ale drtila rodinu úklidem, raději si udělejte společný výlet. Nebo se p... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist