Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Zamilovala jsem se do mladšího. Může to vyjít?

Zamilovala jsem se do mladšího. Může to vyjít?

Zamilovala jsem se do mladšího. Může to vyjít?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Barbora | vydáno 14. 07. 2014

Je mi čtyřicet a celý svůj život jsem měla smůlu na muže. Vybírala jsem si samé donchuány, kteří uměli dobře mluvit a když mělo přijít k plnění slibů, skutek utekl.

Poslední rozchod mne zasáhl natolik, že jsem se rozhodla zůstat sama. Dala jsem STOP stav všem mužům a hodlala jsem to vydržet. Přišla jsem o peníze, byt i sebeúctu, poslední muž předčil všechny bývalé. V práci se mi dařilo velmi dobře, děti jsem neměla, tak jsem se vrhla na budování kariéry. Volný čas jsem věnovala sportu zejména turistice a to se mi stalo osudným.

Chození po horách pro mne znamenalo odpočinek a relax, vůbec mi nechyběli muži, naopak, stačil náznak a rychle jsem se odtáhla z jejich dosahu. Jednou jsme vyrazili s přáteli do Alp, představili mi Petra, mladého kluka, kterého jsem ze slušnosti pozdravila a šlapala si svoji trasu. Nenápadně se přidával a navazoval hovor, byl vtipný, několikrát mě rozesmál. Začal s námi chodit pravidelně a já se několikrát přistihla, že jsem v jeho společnosti ráda.

Když jsme seděli na vrcholku hor a sledovali tu nádheru, svěřil se mi, jak ho opustila přítelkyně s jeho nejlepším kamarádem. Zasmála jsem se a hned mu vysvětlila, jak jsem dopadla já. Celý večer jsme si povídali nebo jen tak mlčeli a bylo nám krásně.

Módní inspirace: Užijte si léto v retro stylu

Módní inspirace: Užijte si léto v retro stylu

Jestli se něco tomuto stylu nedá v žádném případě upřít, tak je to ryzí ženskost. A jelikož žena ...

Další dny mne pozval na kafe, večeři a nakonec připravil romantické překvapení u sebe v bytě. Když jsme se začali líbat, zeptala jsem se, kolik má vlastně let, když mi řekl dvacet pět, málem jsem omdlela. Myslela jsem, že mu bylo již přes třicet, i když vypadal mladě, ani ve snu mne nenapadlo, že by si chtěl začít s ženou o tolik starší.

Utekla jsem jako malá holka a nereagovala na telefony. Potřebovala jsem si vyčistit hlavu a chtěla zapomenout. Přeci nemůžu randit s klukem, který je o patnáct let mladší. Vždyť by to mohl být můj syn. V hlavě jsem měla totální zmatek a on mi to vůbec neusnadňoval. Posílal mi zprávy, volal, psal dopisy a přešlapoval s kytkou pod oknem. Jednou jsem již nevydržela a pozvala ho k sobě. Snažila jsem se mu vysvětlit, že by časem litoval, ženy stárnou rychleji a zatímco on bude v nejlepších letech, já budu v přechodu. Nedal si nic vysvětlit a trval na svém. Prý mne miluje a nezajímají ho řeči ostatních. Na rovinu se mne zeptal, jaké city k němu chovám a já mu řekla, že jsem se po dlouhé době také zamilovala. 

Přišlo to pomalu a plíživě až jsem do toho spadla až po uši. Vídáme se a naše láska je úžasná, jenže já mám pořád strach, že nedopadne dobře a přemýšlím, jestli to ukončit nebo zkusit. Dokonce mi řekl, že by se mnou rád miminko a já nevím, jestli mám mít radost nebo brečet. Nikdy jsem tak mladého muže neměla, nezklamu se zase?

Jaký názor máte vy, milé čtenářky? Šly byste do vztahu s mladším mužem nebo snad takový vztah máte? Pokud ano, podělte se s námi o vaše příběhy a názory.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
08. 08. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
22. 07. 2014 Karol A kde je psano, ze to vyjde se starsim? (reakcí: 0)
15. 07. 2014 giudi proč by ne (reakcí: 0)
15. 07. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
15. 07. 2014 Marie. Není to pravé ořechové,,, (reakcí: 0)
15. 07. 2014 viki11 .. (reakcí: 0)
15. 07. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
14. 07. 2014 alena "může to vyjít?" (reakcí: 0)
14. 07. 2014 Markéta Neboj se nemůže (reakcí: 0)
14. 07. 2014 pepina . (reakcí: 0)
14. 07. 2014 zoufalemaminky.cz A proč by to nemohlo vyjít? (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

20. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Touha být opět nezávislá v tobě probudí velkou sílu a ty začneš s velkou rychlostí měnit vše, co ti již neslouží nebo... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist