Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Vzdychání při sexu: Hlasité, nebo decentní? Víme, co se mužům líbí!

Vzdychání při sexu: Hlasité, nebo decentní? Víme, co se mužům líbí!

Vzdychání při sexu: Hlasité, nebo decentní? Víme, co se mužům líbí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Frajová | vydáno 04. 04. 2014

Křičíte, potichu vzdycháte, nebo naopak ani nehlesnete? Jak moc jste při milování hlučné? A co muži a naše hlasové projevy během sexu? Líbí se jim, když dáváme své vzrušení hlasitě najevo? Nebo to pro ně není důležité? Čtěte a dozvíte se více.

Vnímání a prožívání rozkoše je pochopitelně individuální záležitostí každé z nás. Jedna zcela neovladatelně své vzrušení vykřikuje do celého světa a další si svou intenzivní slast užívá pěkně potichoučku. Takto se nám to líbí, takto spontánně reagujeme. Ovšem muži mají, co se vzdychání týče, mnohdy trochu odlišné představy.

Partnerčino hekání jako měřítko jeho výkonu?

Když muž narazí na partnerku, která je poněkud tišší, může zcela mylně nabýt dojmu, že jí nevzrušuje, nebo že je špatný milenec. A i když to tak, až na výjimky není, může být z její reakce zklamaný, či dokonce frustrovaný. Muž zkrátka potřebuje slyšet, že se ženě sex s ním líbí, že jí umí rozvášnit a uspokojit. A vnímavá partnerka toto potěšení svému milému velice ráda dopřeje. Ačkoliv ona sama si milování dokáže užít v tichosti, občas mu s láskou něžně vzdychne do ucha a spokojenost je na obou stranách. A v tomto případě je toto svůdné představení v naprostém pořádku. 

Proč je vzdychání tak vzrušující?

Tak především je opravdu známkou toho, že se nám sex líbí, že nás naplňuje, že nás uspokojuje. Jakékoliv hlasové projevy se nám z hrdla derou i nevědomky a náš protějšek je na vrcholu blaha. Ženský hlas sám o sobě působí na muže jako afrodiziakum, natož prosycený touhou a vzrušením. Ale nejen muže rajcuje slastné sténání. I my ženy zbožňujeme partnerovy vzdechy. Šílíme z jeho zastřeného hlasu a dráždivého mručení. I nám dělá dobře, když víme, že ho dovedeme rozpálit do běla.

Vídeň s atmosférou jara: Vyrážíme na velikonoční trhy

Vídeň s atmosférou jara: Vyrážíme na velikonoční trhy

Proslulé vánoční trhy v hlavním městě Rakouska zná každý, ale zaslechli jste již o jejich jarní v...

Opravdu jsou ženy hlučnější?

To, že vzdycháme a někdy vážně dost hlasitě, si bez uzardění přizná nejedna z nás. My ženy jsme oproti mužům daleko více emotivní a to se samozřejmě projevuje i v posteli. Dáváme své pocity otevřeně najevo a za své emoce se nestydíme. Partner musí vědět, že to s námi umí, a že nám je jeho snažení příjemné. Také fakt, že náš hlas je daleko vyšší a pronikavější, může za to, že jsme více slyšet.

Vězte, že jen upřímné projevy jsou skutečně erotické

Krásné a nezapomenutelné bude vaše milování jen tehdy, budou-li vaše vzdechy vycházet z vašeho nitra a odrážet vaše pravé pocity. Nucené a přehnané výkřiky jako z pornofilmu, mohou některého muže naopak odradit a pěkně znechutit. Ale na druhou stranu, pokud vás partner svou dokonalou péčí donutí vzrušením doslova křičet a užívá si to s vámi, křičte a vzdychejte z plných plic.

A co vy, milé dámy, prožíváte milování v tichosti, nebo o vašem dovádění ví celý dům? Jak se na vaše hlasové projevy dívá váš partner? Napište nám.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
14. 04. 2014 88pacicka88 + (reakcí: 0)
08. 04. 2014 glady ... (reakcí: 0)
06. 04. 2014 Láďa jak kdo (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

22. 02. 2017 Horoskop Panna

Zanedbávala jsi nejen rodinu, ale také sama sebe. Pro hromadu pracovních povinností nemáš čas na nic. Zpomal, ať nezt... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist