Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Vzdychání při sexu: Hlasité, nebo decentní? Víme, co se mužům líbí!

Vzdychání při sexu: Hlasité, nebo decentní? Víme, co se mužům líbí!

Vzdychání při sexu: Hlasité, nebo decentní? Víme, co se mužům líbí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Frajová | vydáno 04. 04. 2014

Křičíte, potichu vzdycháte, nebo naopak ani nehlesnete? Jak moc jste při milování hlučné? A co muži a naše hlasové projevy během sexu? Líbí se jim, když dáváme své vzrušení hlasitě najevo? Nebo to pro ně není důležité? Čtěte a dozvíte se více.

Vnímání a prožívání rozkoše je pochopitelně individuální záležitostí každé z nás. Jedna zcela neovladatelně své vzrušení vykřikuje do celého světa a další si svou intenzivní slast užívá pěkně potichoučku. Takto se nám to líbí, takto spontánně reagujeme. Ovšem muži mají, co se vzdychání týče, mnohdy trochu odlišné představy.

Partnerčino hekání jako měřítko jeho výkonu?

Když muž narazí na partnerku, která je poněkud tišší, může zcela mylně nabýt dojmu, že jí nevzrušuje, nebo že je špatný milenec. A i když to tak, až na výjimky není, může být z její reakce zklamaný, či dokonce frustrovaný. Muž zkrátka potřebuje slyšet, že se ženě sex s ním líbí, že jí umí rozvášnit a uspokojit. A vnímavá partnerka toto potěšení svému milému velice ráda dopřeje. Ačkoliv ona sama si milování dokáže užít v tichosti, občas mu s láskou něžně vzdychne do ucha a spokojenost je na obou stranách. A v tomto případě je toto svůdné představení v naprostém pořádku. 

Proč je vzdychání tak vzrušující?

Tak především je opravdu známkou toho, že se nám sex líbí, že nás naplňuje, že nás uspokojuje. Jakékoliv hlasové projevy se nám z hrdla derou i nevědomky a náš protějšek je na vrcholu blaha. Ženský hlas sám o sobě působí na muže jako afrodiziakum, natož prosycený touhou a vzrušením. Ale nejen muže rajcuje slastné sténání. I my ženy zbožňujeme partnerovy vzdechy. Šílíme z jeho zastřeného hlasu a dráždivého mručení. I nám dělá dobře, když víme, že ho dovedeme rozpálit do běla.

Vídeň s atmosférou jara: Vyrážíme na velikonoční trhy

Vídeň s atmosférou jara: Vyrážíme na velikonoční trhy

Proslulé vánoční trhy v hlavním městě Rakouska zná každý, ale zaslechli jste již o jejich jarní v...

Opravdu jsou ženy hlučnější?

To, že vzdycháme a někdy vážně dost hlasitě, si bez uzardění přizná nejedna z nás. My ženy jsme oproti mužům daleko více emotivní a to se samozřejmě projevuje i v posteli. Dáváme své pocity otevřeně najevo a za své emoce se nestydíme. Partner musí vědět, že to s námi umí, a že nám je jeho snažení příjemné. Také fakt, že náš hlas je daleko vyšší a pronikavější, může za to, že jsme více slyšet.

Vězte, že jen upřímné projevy jsou skutečně erotické

Krásné a nezapomenutelné bude vaše milování jen tehdy, budou-li vaše vzdechy vycházet z vašeho nitra a odrážet vaše pravé pocity. Nucené a přehnané výkřiky jako z pornofilmu, mohou některého muže naopak odradit a pěkně znechutit. Ale na druhou stranu, pokud vás partner svou dokonalou péčí donutí vzrušením doslova křičet a užívá si to s vámi, křičte a vzdychejte z plných plic.

A co vy, milé dámy, prožíváte milování v tichosti, nebo o vašem dovádění ví celý dům? Jak se na vaše hlasové projevy dívá váš partner? Napište nám.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
14. 04. 2014 88pacicka88 + (reakcí: 0)
08. 04. 2014 glady ... (reakcí: 0)
06. 04. 2014 Láďa jak kdo (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

24. 10. 2016 Horoskop Váhy

Dnes budeš chtít objímvat celý svět a rozdávat peníze každému, koho potkáš. Je to hezké, pomáhat druhým, ale zase nen... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist