Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Vzdychání při sexu: Hlasité, nebo decentní? Víme, co se mužům líbí!

Vzdychání při sexu: Hlasité, nebo decentní? Víme, co se mužům líbí!

Vzdychání při sexu: Hlasité, nebo decentní? Víme, co se mužům líbí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Frajová | vydáno 04. 04. 2014

Křičíte, potichu vzdycháte, nebo naopak ani nehlesnete? Jak moc jste při milování hlučné? A co muži a naše hlasové projevy během sexu? Líbí se jim, když dáváme své vzrušení hlasitě najevo? Nebo to pro ně není důležité? Čtěte a dozvíte se více.

Vnímání a prožívání rozkoše je pochopitelně individuální záležitostí každé z nás. Jedna zcela neovladatelně své vzrušení vykřikuje do celého světa a další si svou intenzivní slast užívá pěkně potichoučku. Takto se nám to líbí, takto spontánně reagujeme. Ovšem muži mají, co se vzdychání týče, mnohdy trochu odlišné představy.

Partnerčino hekání jako měřítko jeho výkonu?

Když muž narazí na partnerku, která je poněkud tišší, může zcela mylně nabýt dojmu, že jí nevzrušuje, nebo že je špatný milenec. A i když to tak, až na výjimky není, může být z její reakce zklamaný, či dokonce frustrovaný. Muž zkrátka potřebuje slyšet, že se ženě sex s ním líbí, že jí umí rozvášnit a uspokojit. A vnímavá partnerka toto potěšení svému milému velice ráda dopřeje. Ačkoliv ona sama si milování dokáže užít v tichosti, občas mu s láskou něžně vzdychne do ucha a spokojenost je na obou stranách. A v tomto případě je toto svůdné představení v naprostém pořádku. 

Proč je vzdychání tak vzrušující?

Tak především je opravdu známkou toho, že se nám sex líbí, že nás naplňuje, že nás uspokojuje. Jakékoliv hlasové projevy se nám z hrdla derou i nevědomky a náš protějšek je na vrcholu blaha. Ženský hlas sám o sobě působí na muže jako afrodiziakum, natož prosycený touhou a vzrušením. Ale nejen muže rajcuje slastné sténání. I my ženy zbožňujeme partnerovy vzdechy. Šílíme z jeho zastřeného hlasu a dráždivého mručení. I nám dělá dobře, když víme, že ho dovedeme rozpálit do běla.

Vídeň s atmosférou jara: Vyrážíme na velikonoční trhy

Vídeň s atmosférou jara: Vyrážíme na velikonoční trhy

Proslulé vánoční trhy v hlavním městě Rakouska zná každý, ale zaslechli jste již o jejich jarní v...

Opravdu jsou ženy hlučnější?

To, že vzdycháme a někdy vážně dost hlasitě, si bez uzardění přizná nejedna z nás. My ženy jsme oproti mužům daleko více emotivní a to se samozřejmě projevuje i v posteli. Dáváme své pocity otevřeně najevo a za své emoce se nestydíme. Partner musí vědět, že to s námi umí, a že nám je jeho snažení příjemné. Také fakt, že náš hlas je daleko vyšší a pronikavější, může za to, že jsme více slyšet.

Vězte, že jen upřímné projevy jsou skutečně erotické

Krásné a nezapomenutelné bude vaše milování jen tehdy, budou-li vaše vzdechy vycházet z vašeho nitra a odrážet vaše pravé pocity. Nucené a přehnané výkřiky jako z pornofilmu, mohou některého muže naopak odradit a pěkně znechutit. Ale na druhou stranu, pokud vás partner svou dokonalou péčí donutí vzrušením doslova křičet a užívá si to s vámi, křičte a vzdychejte z plných plic.

A co vy, milé dámy, prožíváte milování v tichosti, nebo o vašem dovádění ví celý dům? Jak se na vaše hlasové projevy dívá váš partner? Napište nám.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
14. 04. 2014 88pacicka88 + (reakcí: 0)
08. 04. 2014 glady ... (reakcí: 0)
06. 04. 2014 Láďa jak kdo (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

30. 03. 2017 Horoskop Ryby

Dnes tě to bude táhnout do přírody. Udělej si příjemnou procházku, načerpáš sílu na další dny. Užívej si první sluneč... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist