Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Víte, v čem spí? Co o něm říká jeho "pyžámko"...

Víte, v čem spí? Co o něm říká jeho "pyžámko"...

Víte, v čem spí? Co o něm říká jeho "pyžámko"...

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie | vydáno 08. 01. 2015

Pyžamo, trenky nebo třeba jen roucho Adamovo… To, v čem váš drahý spí, vám o něm může mnohé prozradit. Pojďte to zjistit!

Spáč naháč

Muž, který ulehá do postele nahý by se dal označit jako pohodář, který se nebude trápit tím, že nemá dost vypracované bicepsy - jednak proto, že je vypracované má, ale hlavně proto, že má sebevědomí. Také ví, na čem opravdu záleží. Ovšem pozor - většinou je to i tak trochu "dívkař" a není až tak složité ho klofnout - a to i v případě, že momentálně chodí s vámi.

Krteček a kalhoty (od pyžama)

Dá hodně na to, aby vše bylo "jak má být". Rozhodně ocení vaše svůdné noční košilky. Jestli od něj chcete, aby předvedl skvělé sexuální výkony, musíte ho rozpálit a vzrušit - a to lze již zmíněným prádlem a nebo intimním a inspirujícím prostředím.

Boxerky nebo slipy

Nebude mu vadit, když budete přirozená, nenalíčená, ani když si na noc vezmete jen volné tričko. Je rád, když má pohodlí. Není to vyznavač honby za módními trendy a nepotřebuje slyšet, jak je úžasný. Asi bude potřebovat inspiraci, pokud jde o sex.

10 nejméně sexy hereček Hollywoodu

10 nejméně sexy hereček Hollywoodu

Být hvězdou v Hollywoodu ještě vůbec neznamená, že je člověk uznávanou hvězdou. Ač se promenádují...

TT - trenýrky a tričko

Muž, vyznávající "spací filozofii TT" je velmi citlivý, a proto se nevyplatí na něj chvátat v čemkoli. Asi se cítí před vámi zranitelný, ale až se jednou ocitne všechno to oblečení vedle postele, budete si gratulovat k tomu, jak úžasného chlapa jste potkala. Je přímočarý, ale když miluje, pak bez výhrad!

Pyžamo po dědovi

Tento typ mužů doporučujeme již při první "společné noci" vysvléknout do jednoho z výše zmíněných modelů. V opačném případě totiž hrozí, že se z něj v nejbližší době začne stávat přesná kopie nevrlého a sex zavrhujícího starce.

Luxury man

Existují také muži, kteří by se dali přirovnat k prvnímu prototypu - Spáč naháč:-). Jedná se o majetné chlapíky, kteří si dopřávají luxusní pyžama ze střiženého lesklého saténu - obvykle rudé či tmavě modré barvy. Na ty však pozor! Především, pokud mají na hrudi ještě svůj monogram. Může se jednat o "prince na bílém koni", což není však tak pravděpodobné, jako spíš to, že jde o prachobyčejného narcisa. A nebo je prostě gay.

Čtěte: Jak poznáte, že žijete s narcisem

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
14. 01. 2015 J. pyžamo (reakcí: 0)
09. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
09. 01. 2015 Stendy - (reakcí: 0)
09. 01. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)
09. 01. 2015 glady ... (reakcí: 0)
08. 01. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Mary Kay Intenzivní hydratační krém

Pro pocit úžasné hebkosti a měkkosti...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 20. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

21. 01. 2017 Horoskop Štír

Pokud přemýšlíš o koupi domu, nebo bytu a hypotéce, pak máš nejlepší čas pro jednání s úřady i realitní společností. ... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Do tvého života vstoupí zcela nový prožitek v podobě lásky, citů a radosti. Přináší ti ho mladší žena, dcera nebo nová kamarádka, která ti velmi příjemně obohatí tvůj ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist