Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Víte, v čem spí? Co o něm říká jeho "pyžámko"...

Víte, v čem spí? Co o něm říká jeho "pyžámko"...

Víte, v čem spí? Co o něm říká jeho "pyžámko"...

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie | vydáno 08. 01. 2015

Pyžamo, trenky nebo třeba jen roucho Adamovo… To, v čem váš drahý spí, vám o něm může mnohé prozradit. Pojďte to zjistit!

Spáč naháč

Muž, který ulehá do postele nahý by se dal označit jako pohodář, který se nebude trápit tím, že nemá dost vypracované bicepsy - jednak proto, že je vypracované má, ale hlavně proto, že má sebevědomí. Také ví, na čem opravdu záleží. Ovšem pozor - většinou je to i tak trochu "dívkař" a není až tak složité ho klofnout - a to i v případě, že momentálně chodí s vámi.

Krteček a kalhoty (od pyžama)

Dá hodně na to, aby vše bylo "jak má být". Rozhodně ocení vaše svůdné noční košilky. Jestli od něj chcete, aby předvedl skvělé sexuální výkony, musíte ho rozpálit a vzrušit - a to lze již zmíněným prádlem a nebo intimním a inspirujícím prostředím.

Boxerky nebo slipy

Nebude mu vadit, když budete přirozená, nenalíčená, ani když si na noc vezmete jen volné tričko. Je rád, když má pohodlí. Není to vyznavač honby za módními trendy a nepotřebuje slyšet, jak je úžasný. Asi bude potřebovat inspiraci, pokud jde o sex.

10 nejméně sexy hereček Hollywoodu

10 nejméně sexy hereček Hollywoodu

Být hvězdou v Hollywoodu ještě vůbec neznamená, že je člověk uznávanou hvězdou. Ač se promenádují...

TT - trenýrky a tričko

Muž, vyznávající "spací filozofii TT" je velmi citlivý, a proto se nevyplatí na něj chvátat v čemkoli. Asi se cítí před vámi zranitelný, ale až se jednou ocitne všechno to oblečení vedle postele, budete si gratulovat k tomu, jak úžasného chlapa jste potkala. Je přímočarý, ale když miluje, pak bez výhrad!

Pyžamo po dědovi

Tento typ mužů doporučujeme již při první "společné noci" vysvléknout do jednoho z výše zmíněných modelů. V opačném případě totiž hrozí, že se z něj v nejbližší době začne stávat přesná kopie nevrlého a sex zavrhujícího starce.

Luxury man

Existují také muži, kteří by se dali přirovnat k prvnímu prototypu - Spáč naháč:-). Jedná se o majetné chlapíky, kteří si dopřávají luxusní pyžama ze střiženého lesklého saténu - obvykle rudé či tmavě modré barvy. Na ty však pozor! Především, pokud mají na hrudi ještě svůj monogram. Může se jednat o "prince na bílém koni", což není však tak pravděpodobné, jako spíš to, že jde o prachobyčejného narcisa. A nebo je prostě gay.

Čtěte: Jak poznáte, že žijete s narcisem

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
14. 01. 2015 J. pyžamo (reakcí: 0)
09. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
09. 01. 2015 Stendy - (reakcí: 0)
09. 01. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)
09. 01. 2015 glady ... (reakcí: 0)
08. 01. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

27. 02. 2017 Horoskop Panna

Dlouhodobá únava, která tě pronásleduje, může být spojena se stresem, ale také s nějakým zdravotním problémem. Určitě... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist