Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Věci, které na začátku vztahu předstírá každá žena. Poznáváš se?

Věci, které na začátku vztahu předstírá každá žena. Poznáváš se?

Věci, které na začátku vztahu předstírá každá žena. Poznáváš se?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 27. 10. 2016

Konečně se na tebe usmálo štěstí a začala jsi oficiálně chodit s tím fešákem od vedle. Co to znamená? Nastávají těžké časy. Žádné večerní odličování a spousta hodin uklízení. V čem ho ještě budeš tahat za nohu?

Nikdo není dokonalý. Každá z nás si je vědomá nějakých vizuálních chybiček či horších vlastností. Proto se v prvních týdnech lásky kamufluje, co to dá! Nepoužívala jsi i ty nějakou z maskovacích technik? Tyhle strategie letí!

1. Nonstop perfektní vzhled

Ráno tiše vyklouzneš z peřin, proplížíš se do koupelny a osvěžíš dech. Rychle prohrábneš vlasy a otřeš pozůstatky řasenky, protože sis večer pochopitelně neodstranila make-up. Ještě přepudrovat! Vrátíš se do postele a děláš, že ses právě probudila. K tomu všemu se samozřejmě tváříš, že slovo jako „tepláky“ slyšíš úplně poprvé.

„Když nad tím tak přemýšlím, musím se sama sobě smát,“ přiznává třicetiletá Pavla. „S mým ex jsem takhle fungovala asi půl roku, než jsem se na to vykašlala,“ dodává s tím, že to občas byly nervy.

2. Pořádek je nutnost

Ani o Vánocích není tvůj byt tak sterilní, jako před každým rande. Co kdybyste pak skončili u tebe? Všechno drhneš jako šílená a občas se dostaneš i do míst, kam jsi nikdy před tím nesáhla. On ti při každé návštěvě chválí pořádek a ty mu bez výčitek tvrdíš, že jinak to u tebe ani nechodí. Když pak kocour odjede na služebku, špinavé nádobí šoupneš s klidem do trouby.

Nikdy nezapomenu na své začátky s Tomášem,“ culí se pětadvacetiletá Kamila. „Než přišel, uklízela jsem i pět hodin, aby si nemyslel, že jsem čuně,“ říká. „Po čase mi přiznal, že moje přehnaná touha po čistotě ho doháněla k šílenství,“ směje se nahlas.

Když už jsme u úklidu, víš, jak k němu přinutit chlapa? Tohle se ti v budoucnu může zatraceně hodit! 

3. Otázka stejných zájmů

Ten tvůj je zapřisáhlý fotbalista, ale ty víš jen to, že při tomhle sportu se běhá po trávě a kope do míče. Abys s ním mohla zasvěceně debatovat o příštím zápase jeho oblíbeného týmu, hodiny trávíš na internetu a hledáš informace. O hráčích, pravidlech i sezónních kauzách. Navíc jeho zábavu s přáteli rozhodně nebudeš kazit tvrzením, že pivo ti absolutně nechutná. Jestli chceš být přítelkyně roku, holt musíš něco přetrpět!

Snažila jsem se kvůli bývalému od základů změnit,“ vypráví osmadvacetiletá Jana. „Sledovala jsem jeho oblíbené seriály, dala se na běhání, které od základky nesnáším, učila jsem se vařit. Stejně to bylo k ničemu, rozešli jsme se. Ale jsem alespoň ponaučená,“ přiznává.

4. Problém suchých vtipů

Každý jeho výrok a historku odměníš chichotáním, nebo dokonce výbuchem smíchu. Je třeba to střídat, aby to panáček neprokouknul. Pravda je taková, že tenhle maník by nerozesmál ani skupinu hluchých důchodců. Jenže proč si kazit ty růžové začátky nepříjemnou atmosférou? On si myslí, že je vtipný - a ty jsi zase dobrá herečka.

Nesnáším humor svého přítele a někdy se za něj i trochu stydím,“ povídá na úvod čtyřiadvacetiletá Katka. „Zkraje jsem se smála ze slušnosti, za pár měsíců už mě nebavilo dělat z nás obou blbce a řekla jsem mu na rovinu, ať je raději zticha,“ nedá dopustit na upřímnost. Prý je od té doby klid!

Co ty na takové milosrdné lži? Poznala ses v nich? Nebo tohle nikdy a za žádných okolností neděláš? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem! 

Foto: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
04. 12. 2016 Jirka Vyřeeším to jednoduše (reakcí: 0)
01. 11. 2016 kiki :) (reakcí: 0)
30. 10. 2016 Essi ... (reakcí: 0)
30. 10. 2016 greenerin kolik lekci AJ? (reakcí: 1)
30. 10. 2016 Karel vtipy (reakcí: 0)
30. 10. 2016 Martin :o)) (reakcí: 0)
29. 10. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
27. 10. 2016 Renca88 ... (reakcí: 0)
27. 10. 2016 maarta Joooo (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

28. 02. 2017 Horoskop Váhy

V práci všechno šlape podle tvých představ, uvědomíš si, že jsi nepostradatelnou součástí pracovního týmu. Dnes dokáž... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist