Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Věci, které muži nikdy nepochopí. Jak je na tom ten tvůj?

Věci, které muži nikdy nepochopí. Jak je na tom ten tvůj?

Věci, které muži nikdy nepochopí. Jak je na tom ten tvůj?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 04. 11. 2016

Ano, máme své zvyky. Čím větší kabelka, tím víc je nepostradatelných předmětů, bez kterých nemůžeme opustit byt. Hodiny telefonujeme a věčně nemáme co na sebe. Co všechno na nás muži ještě nedokážou pochopit?

Výsledky nejnovějšího amerického výzkumu prokázaly, že v hlavě něžného pohlaví se většina myšlenkových spojení odehrává mezi dvěma hemisférami, zatímco u toho silnějšího v rámci každé hemisféry zvlášť. To je vlastně logické vysvětlení, proč k pochopení těchto holčičích činností pánové jaksi nemají kapacitu! Takže, co nikdy nemůžou pochopit?

1. Nulová orientace v kabelce

Běžné denní nošení je ve znamení obří příruční tašky, ve které se hledání klíčů rovná záhadě bermudského trojúhelníku. Taky aby ne, vždyť s sebou nosíme líčidla, dezinfekční ubrousky, náhradní punčochy, nabíječku na telefon i lak na vlasy. Podle našich poloviček zbytečně utrácíme za nepraktická „zavazadla“, my jsme toho názoru, že štěstí přeje připraveným a náhoda je blbec! V kabelce prostě musíme mít všechno potřebné. Ano, i šroubovák se nám někdy hodí, pánové!

2. Životně důležité hovory

Sice jsme s kamarádkou byly v poledne na obědě, ale určitě jsme nestihly probrat všechno. Navíc se právě pohádala s přítelem a doma jí prasklo vodovodní potrubí. Prostě krizovka, která si žádá večer „na drátě“. A bacha, k dlouhému telefonování máme přes vší kritiku své vědecky potvrzené důvody – posilujeme tím totiž pouto se svými blízkými. Někdy to holt děláme dost nahlas, což ti dokáže vtipné video…

Psycholog Andrew Lepp působící na americké univerzitě Kent State na základě svého průzkumu tvrdí, že ženy tráví používáním svého mobilu 365 minut denně, přičemž jsou schopné poslat až 260 textových zpráv a absolvují průměrně šest hovorů. No jo, vrba je proti tomu břídil! 

3. Problematika šatní skříně

Nebudeme si nic nalhávat, oblečení máme spousty. Když ale dojde na věc, se zoufalým výrazem naprosté bezmoci tvrdíme, že nemáme co na sebe. Kolik hádek už jsi měla s tím svým na tohle téma? Lepší nepočítat… Kéž by už chlapům konečně došlo, že ani devět nacpaných poliček s módními kousky není záruka toho, že najdeme něco vhodného na danou příležitost. S tím vlastně tak trochu souvisí i další řádky…

 4. Bot není nikdy dost

„Na co jich máš tolik?“ Standardní otázka muže při zděšeném pohledu do dámského botníku. Všechno nad pět párů mu zkrátka připadá jako zbytečné mrhání penězi. Tak jako rozumíme tomu, že on si bohatě vystačí s jedním obutím na každé roční období. Jenže my tímhle prostě žijeme! Potvrzují to závěry britského průzkumu, které uvádějí, že na boty si vzpomeneme přibližně jednadvacetkrát za den. A stačí projít kolem nějaké výlohy s novou kolekcí a už se „vezeme“.

5. Potřeba televizní romantiky

I když pánové tvorstva považují zamilované snímky za naprosté slátaniny bez pointy, ženy na svou dávku emocí ve formě Stmívání, Nothing Hillu a Pretty Woman zkrátka nedají dopustit. Máš to stejně? Pak se ani nesnaž vysvětlit tomu svému, že i když ho miluješ, do fešáka Richarda Gera má prostě daleko. A mimochodem, už jsi slyšela, že tyhle „slaďárny“ ničí vztahy?

Pouhých 90 minut strávených v kině při sledování romantického filmu může zničit společný život na týdny, měsíce i roky,“ nechává se slyšet psycholožka Gabrielle Morrissey s tím, že právě kvůli tomu mají někteří přehnané nároky na svého partnera. Tak si dej „majzla“, aby pouhé potěšení oka nevedlo k rozchodu!

Souhlasíš s tím, že tyhle věci muži nikdy nepochopí? Napiš nám svůj názor do diskuze pod článkem! A jestli víš o i dalších, přihoď je do placu… My osobně si myslíme, že existují věci, které nepochopíme ani my, ženy, mrkni do galerie. Nebo to snad chápeš? :-)

Foto:shutterstock.com, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
08. 11. 2016 goldie ... (reakcí: 0)
07. 11. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
05. 11. 2016 Liza co muži nepochopí (reakcí: 0)
05. 11. 2016 I.Š. Nic není černo-bílé (reakcí: 0)
05. 11. 2016 aenea tak jsem prostě mars (reakcí: 0)
05. 11. 2016 aenea tak jsem prostě mars (reakcí: 0)
04. 11. 2016 péťa Tak nevím (reakcí: 0)
04. 11. 2016 hanka.cv To jako vážně? (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

24. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Pracovní porada se zvrhne v pořádnou hádku, ve které se budete všichni navzájem obviňovat. I když někdo ukáže prstem ... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Těžký a náročný den můžeš využít ve svůj prospěch. Může se stát, že se s velkou rychlostí zhroutí něco, co ti již dlouho nesloužilo. Je to nutné ke tvému vývoji, nebra...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist