Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Valentýn: Jak ho vidí muži?

Valentýn: Jak ho vidí muži?

Valentýn: Jak ho vidí muži?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 13. 02. 2017

Baví tě romantické filmy a chceš alespoň trochu romantiky prožít i se svou drahou polovičkou? A kdy jindy než na Valentýna, že? Jenže, pozor! Valentýn je spolu s Novým rokem dnem, kdy se páry nejčastěji hádají. Muži na něj mají totiž značně odlišný názor, než máme my, ženy.

Proč tomu tak je, není zas tak těžké uhádnout. Přehnaná očekávání, přiznejme si, že většinou žen, se totiž hrubě rozcházejí s realitou. Je potřeba si uvědomit, že většina mužů nemá pro romantiku až takové vlohy. A my jsme pak zklamané, frustrované a stačí nás jenom lehce popíchnout, a hádka může začít. Máš to každý rok jak přes kopírák? Tak se letos na Valentýna připrav dopředu. Možná ti pomůže i pohled z druhé strany, tady máš příklady tradičních ženských snů a mužský pohled na ně.

Chci, aby mi do práce poslal květiny

Přiznejme si, že toto trochu okázalé gesto má vytřít zrak hlavně všem kolegyním.

Pohled chlapa: „Poslat květiny do práce kurýrem? Proč, proboha? Je přece daleko osobnější, když je předám já sám,“ říká třiačtyřicetiletý Jarda.

Chci, aby mi lichotil

Strávila jsi tři hodiny u kadeřníka, ty nádherné šaty spolkly dva měsíční platy a v botách na podpatku jsou sice tvé palce uvězněné lépe než v Alcatrazu, nicméně on nic. To by ho opravdu ubylo, kdyby řekl, že vypadáš nádherně?!

Pohled chlapa: „Přítelkyni mám stejně nejraději v džínách a tričku. Když se hodí do gala, připadám si vedle ní nepatřičně, vypadá to, že k sobě nepasujeme. Já ve svém maturitním saku a ona tak krásně upravená,“ svěřuje se čtyřicetiletý Radim.

Chci hezčí dárek

Vždyť kolegyně z práce dostala přívěsek s diamantem! A ty? Nějakou kýčovitou cetku...

Pohled chlapa: „Měl jsem prostě opravdu náročný den a ke koupi dárku jsem využil náhlou prokrastinaci, kdy už jsem se zkrátka nebyl schopen soustředit na nic důležitějšího. Může být přece ráda, že jsem si na ni vůbec vzpomněl?“ říká dost neromanticky osmadvacetiletý Honza.

Chci, aby mi řekl něco romantického

Vyznává ti lásku takřka denně a nešetří přitom krásnými slůvky, jenže na Valentýna se zmůže jen na strohé: „Mám tě rád.“

Pohled chlapa: „Jo, koho by taky bavilo tokat jako tetřev, při pohledu na všechna ta srdíčka a růžové balonky se mi zvedá žaludek,“ uvádí svůj důvod třicetiletý Martin.

Chci, aby zamluvil lepší restauraci

Každý rok toužíš po tom, že si dáte večeři v nějaké dražší restauraci a nikdy se nedočkáš.

Pohled chlapa: „Nemám tyhle restaurace moc rád, připadám si tam jako nahý v trní, navíc rád vařím, a tak ji chci překvapit vlastní večeří,“ říká dvacetiletý Mirek.

Chci slavit Valentýna

Svátek zamilovaných by sis ráda užila, jenže on ho komentuje ironickým úšklebkem a raději si dá večer v hospodě s kamarádem pivo.

Pohled chlapa: „Valentýna neuznávám, kytky přece můžu darovat kdykoliv a nemusím se vázat na nějaký hloupý svátek,“ tvrdí padesátiletý Zdeněk.

No, když si to člověk přečte, musí občas dát mužům za pravdu, co říkáš? Nebo prostě na svátku všech zamilovaných nekompromisně trváš a budeš tvrdě vyžadovat vyznání, květiny i čokoládová srdce? Napiš nám svůj názor do diskuze.

Foto: Shutterstock.com 

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
15. 02. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
13. 02. 2017 Šárka Rozebereme si to... (reakcí: 2)
13. 02. 2017 Renca88 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

25. 03. 2017 Horoskop Střelec

Pokud tě trápí neshody s maminkou, tchýní, dcerou nebo kamarádkou, máš velkou příležitost urovnat veškeré spory se že... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist