Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Užívali jste si života za mlada? Čeká vás pevnější vztah!

Užívali jste si života za mlada? Čeká vás pevnější vztah!

Užívali jste si života za mlada? Čeká vás pevnější vztah!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Daniela | vydáno 19. 09. 2013

Nevěříte? Ano, je dokázané, že lidé, kteří si své mládí užívali plnými doušky, se méně rozvádí a jejich partnerské vztahy jsou daleko více harmoničtější a spokojenější. Svoji divokou část života mají za sebou a teď se soustředí na výchovu dětí a správnou funkci rodiny.

Skutečně mladí lidé, kteří život prožívají na plné obrátky, se v budoucnu pyšní harmonickými vztahy, spíše než lidé, co své mladí proseděli doma na gauči. 

Mládí je pro nás jednodušše smyslem svěžího, ještě nedotknutelného života, který nás láká poznat všechna jeho zákoutí. A je jen na nás, jestli mu otevřeme dveře dokořán, nebo je necháme jen lehce pootevřené. Mládí prožíváme jen jednou za život, tak proč neustále váhat a neužívat si ho do sytosti! Ne nadarmo se říká, že kdo své mládí prožil naplno, žije pak klidnějším a harmoničtějším životem.

Cestujte! Láká vás poznávání různých koutů světa? Tak neváhejte a splňte si svůj sen. Cestujte za zábavou, cestujte za studiem, poznávejte kulturu jiných světů. Trápí vás finance? Říkáte si, že přece na takové cestování nikdy nebudete mít peníze? Není problém do zahraničí vyjet za prací a poté cestovat za zábavou. Nejdůležitější je chtít a nepřipouštět si případné překážky. Jít si za tím, co chcete. Opravdu se říká, že procestovalí lidé jsou pak ve vztahu daleko klidnější a vyrovnanější než lidé, co za celý život nic nepoznali. 

Tak mladí, tak talentovaní aneb Celebrity, které zemřely příliš brzy

Tak mladí, tak talentovaní aneb Celebrity, které zemřely příliš brzy

Být hvězdou je na jednu stranu neskutečně lákavé - spousta peněz, zábavy, volného času, lásek, fa...

Měli jste více sexuálních partnerů? I když se mnou možná někdo nebude souhlasit, je to dobře. Zejména u mužské populace si můžeme být jisti, že pokud partner v mládí vystřídal větší množství sexuálních partnerek, je to pro nás velké pozitivum. Chuť užívat si naplno sexuálního života je dávno za ním a my máme větší jistotu, že se nám partner někde nezaběhne. U žen tento problém nebývá tak akutní jako u mužů, ale určitě nebývá na škodu, když partnerky během svého mladého života vystřídaly více sexuálních partnerů.

Samy pak poznáte, že je na čase se usadit, vychovávat děti a mít harmonickou rodinu. Říká se, že budoucnost nemůžeme ovlivnit, ale je to velká fáma. Sami jsme její tvůrci, malujeme si ji na papír, aniž bychom o tom věděli. Proto je potřeba si v mládí splnit všechny své sny. V pozdějším věku nás pak zajisté nebudou trápit otázky typu: "Kdybych mohla vrátit čas, udělala bych všechno jinak.“ Ale s hrdostí si budete moci říct: "Já jsem si svoje mládí náležitě užila a jsem šťastná, že teď mohu vychovávat svoje báječné děti, a že mám tak úžasnou rodinu.“

Jak to máte vy? Užili jste si divoké mládí a teď žijete spokojený rodinný život, nebo jste výjimka, co potrvzuje pravidlo a užíváte si neustále?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
06. 10. 2013 IIIINNNNGGGG :D (reakcí: 0)
22. 09. 2013 kludi máma a táta (reakcí: 0)
21. 09. 2013 Ivettka :) (reakcí: 0)
20. 09. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 09. 2013 pepina . (reakcí: 1)
19. 09. 2013 lidka2 . (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

11. 12. 2016 Horoskop Býk

Dnes na tebe dolehne to, co jsi tak úspěšně dlouho zametala pod koberec. Budeš nucena vyřešit problémy v partnerském ... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Přehnané starosti ti mohou pořádně zamotat hlavu, na chvíli si budeš připadat, že jsi na všechny problémy sama. Nepropadej beznaději, je to pouze ve tvé mysli, když se...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist