Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Trojka, sex s kolegyní aneb Na co muži myslí v posteli

Trojka, sex s kolegyní aneb Na co muži myslí v posteli

Trojka, sex s kolegyní aneb Na co muži myslí v posteli

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 14. 08. 2013

Taky by vás zajímalo, na co váš milenec či manžel myslí, když slastně vzlyká rozkoší? Pokud jste citlivější povahy, tak raději dál nečtěte – někdy je totiž lepší nevědět.

Podle průzkumu, do něhož se zapojilo 723 příslušníků silnějšího pohlaví, muži během sexu dost často myslí na milování s jinou ženou (50 %) a 18 % zadaných pánů přiznalo, že se jim dost často vybaví krásná kolegyně z práce. Ještě více chlapů (32%) se zaobírá myšlenkami na sex s kamarádkou a 32 % nezadaných si zase v posteli představuje svou bývalou.

Hodně mužů si samo sebe v posteli představuje jako krále džungle či jeho ušlechtilejší podobu – známého italského svůdce Casanovu. Tyto představy se ale dost často výrazně liší od toho, jako to vypadá v reálu... O natáčení sexu sní 37 % mužů, 28 % přitahuje sadomaso a 23 % by rádo sex s pouty. Suverénně nejvíce mužů ale touží po sexu ve třech. Naopak mezi sexuální fantazie často uplatněné i v praxi patří například posílání hanbatých textovek, ti odvážnější připojují třeba i nahé foto.

Ideální milenka? Klíčem je sebedůvěra! Muži mají nejraději ženy, které vědí, co chtějí, a co dělají.

Jordan Haj: Chci dělat především to, co mě baví

Jordan Haj: Chci dělat především to, co mě baví

Většinou se o něm píše v souvislosti s Emmou Smetanou, se kterou tvoří pár už více než 5 let. Jor...

Jedna až tři – to byl nejčastější počet partnerek, které během svého života dotazovaní muži vystřídali – tomu se snad ani nechce věřit vzhledem k jejich častým představám. Existuje ale i menší počet mužů, konkrétně 3 procenta, kteří se přiznali, že počet jejich partnerek převyšuje stovku, přičemž, že šlo o lásku na jednu noc, přiznalo jen 50 procent mužů. Ale pozor! Co se týče partnerů u současné milenky, jsou muži dost často nekompromisní, většina uvedla, že by jim vadilo, pokud by zjistili, že dotyčná měla v minulosti v posteli více mužů a více znamená šest až dvacet.

Pokud jde o nevěru, v anonymním dotazníku se k ní doznalo 48 % respondentů, přičemž z tohoto počtu jí litovalo 82 %. Asi nepřekvapí, že nejméně věrní jsou obyvatelé velkých měst. Striptýzový klub navštívilo alespoň jednou 26 % dotázaných a erotickému flirtování na Facebooku se oddává 15 %.

A co na to ženy? „Upřímně? Mě tento průzkum až tak moc nepřekvapil. Vím, že se chlapi dost často vytahují, kolik měli milenek, ale na druhou stranu jim vadí, když se podobným počtem milenců pochlubí i partnerka. Přitom ale samozřejmě chtějí, aby byla zkušenou milenkou, která má v malíku všechny techniky. Toho ale nejde docílit jinak než praxí. Naštěstí pro mě ještě existuje sorta chlapů, kteří se výsledkům podobných průzkumů vymykají,“ směje se třiatřicetiletá Klára.

A co vy? Chtěly byste vědět, na co váš partner při sexu myslí? 

 
Foto: Profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
22. 08. 2013 PavlinkaKo pouta (reakcí: 0)
15. 08. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
15. 08. 2013 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 10. 2016 Horoskop Ryby

Slovo odpočinek snad nemáš ani ve slovníku, ale to je velká chyba. Věnuj dnešní volný den jen sama sobě. Zajdi si na ... Celý horoskop

Karta dne

Paže mečů
Informace, kterou obdržíš, v tobě probudí mnoho zmatku a nejistoty. Na zprávu jsi čekala velmi dlouho a počítala jsi se zcela jinou odpovědí. Sdělí ti ji muž, který bu...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist