Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » To byl týden!

To byl týden!

To byl týden!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Veronika | vydáno 02. 05. 2006

Původně jsem chtěl psát o tom, jak byl pro mě minulý týden zlomový, jenže když jsem ho pak hodila na papír, tak mi došlo, že onen týden vůbec zlomový nebyl, ale úplně normální a všední. Co se vlastně stalo

Začalo to pondělím, kdy jsem byla u Irinky, což je jedna úžasná žena, která sotva padesátikolová má v sobě tolik síly a lásky k lidem, že Vás donutí zamyslet se sama nad sebou, přestat se litovat a ihned se sebou něco dělat. Od příštího úterý k ní budu chodit na reiki a to vám pak hned napíšu, protože si myslím, že to bude moc zajímavý.

Úterý. To jsem byla u kadeřnice Míši, která mě krásně ostříhala, namelírovala, já díky tomu prokoukla, a tak mi to teď sluší! Jak jenom trošku můžete, nechte o sebe pečovat. Určitě si to zasloužíte a je to zaručený balzám na duši.

Středa. Jájaj! Tak ta byla opravdu těžká. Totiž... dozvěděla jsem se, že moje kamarádka je pěkná drbna. Takové zjištění pěkně zabolí, obzvlášť když si uvědomím, co jsem jí všechno řekla. No nic - poučení, že člověk musí být opatrný na to, kdy a hlavně komu co řekne.

Čtvrtek a pátek v práci a v sobotu a v neděli u mamči - tudíž kráása.

Tak proč jsem měla "proboha" pocit, že ten týden byl "zlomový" Víte proč Protože mi někdo ublížil (slečna Drbna) a já se na něj nezlobím. A věřte mi, že o tenhle stav se snažím už hodně dlouho a najednou je to tu - opravdu se nezlobím.

V klidu jsem popřemýšlela a došla k závěru, že mě slečna Drbna poučila o tom, že si musím víc hlídat papuli, že jsem moc upřímná a že se prostě o některých věcech mlčí.

A taky jsem si lehce sáhla do svědomí a vím, že i já jsem občas za drbnu a že si na to musím dát pozor a nedělat to. Je to vážně hnusný.

Milé dámy, holky a slečny, přeji vám, ať vaši blízcí jsou jedno velký ucho a přitom ať mají pusu na deset západů. A taky vám přeji ať ve všem vidíte jen to dobré (pro sebe!)

Vaše Veronika

PS: Hrozně prší a já mám sto chutí zavolat jednomu pánovi, ale neudělám to, protože za to nestojí.

PPS: Hrozně prší a já hypnotizuji mobil a přeji si ať mi ten pán, který za to nestojí, zavolá!

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
13. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
19. 07. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
04. 03. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
05. 11. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
14. 08. 2011 helenadon týden (reakcí: 1)
03. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Fenjal Krémový deodorant roll-on pro citlivou pokožku Sensitive 48H

Snižuje podráždění pokožky...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 16. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

17. 01. 2017 Horoskop Štír

Všechny lákavé a výhodné nabídky si raději velmi dobře prověř. Ne všechno, co se tváří jako skvělý obchod, jím skuteč... Celý horoskop

Karta dne

Kolo štěstí
Důvěřuj v přirozený běh života, jedno náročné období je u konce, možná ještě necítíš úlevu a stále jsi ve vleku smutných událostí, ale věř, že zlepšení již přichází. Z...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist