Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Tantra masáž – objevte svoji sexualitu

Tantra masáž – objevte svoji sexualitu

Tantra masáž – objevte svoji sexualitu

Magazín: Sex a vztahy | autor: PR článek | vydáno 16. 12. 2009

Nevíte si rady s dárkem k vánocům, výročí, narozeninám či jen tak? Darujte svým blízkým tantra masáž nebo výukový kurz. Představujeme Vám masérské studio Tantra Spa Prague, které je špičkou ve svém oboru.

 

http://www.femina.cz/files/2_5.jpghttp://www.femina.cz/files/3_3.jpghttp://www.femina.cz/files/1_4.jpg

 

Tantra masáž je ucelený rituál s prvky klasické masáže a tantry. Setkáte se v ní s doteky nejrůznějšího druhu – například omývání horkými žínkami, hebkým hlazením i dynamickým hnětením. Stylové prostředí, ve kterém masáž probíhá je doladěno příjemnou hudbou, vůněmi a intimním osvětlením. V náladové atmosféře můžete načerpat novou sílu a radost ze života. Základem je umožnit větší otevření se, oživení, uvolnění se do hloubky. Nejde jen o to fyzicky se dotknout těla nebo namasírovat svaly. Masáž je spíše energetická a hladivá. Může mít i terapeutickou rovinu, může léčit emoční zranění, má vliv i na fyzické zdraví a učí, jak využívat svoji sexuální energii. Při profesionální tantra masáži jde o rozvíjení sexuality v rámci vlastního těla a přijímání doteků, nikoliv jejich oplácení. Pokud si přejete, je možno do masáže zahrnout i masáž joni či lingamu (sanskrtský název proženské či mužské pohlaví).

 

http://www.femina.cz/files/4_1.jpg

 

Tantrická masáž - Chrám oslavy ženského těla
Ženská sexualita je velmi pestrá a zahrnuje celou škálu emocí. Současné vnímání sexuality redukuje její prožitek na přítomnost či nepřítomnost vzrušení. V plné hloubce sem však patří i smutek, vztek, radost, tichá blaženost, citové naplnění v srdci a další nekonečná škála odstínů prožívání.


V Tantra Spa Prague Vás zveme do prostoru bez tlaku a očekávání. Můžete se zde zcela oddat citlivým dotekům plným čisté mezilidské lásky. Podle výběru Vás masíruje muž či žena. Pokud si budete přát, může být součástí prožitku také masáž také Vaši joni, která energetizuje a prokrvuje nejen vnější část ženských genitálií a vaginu, ale také dělohu a vaječníky. Některé nauky o sexualitě - tantra, taoismus a indiánská quodoushka - pracují s konceptem, že děloha ženy je nejen zdrojem nového života v podobě dětí, ale také místem moudrosti, intuice a zrodu tvůrčích projektů. Díky tomu ženy cítí vnější realitu "zevnitř". Barometrem životních událostí a dalšího směřování jsou fyzické pocity. Zjednodušeně řečeno - ženy mají lepší intuici.


V rámci masáže těla a joni se můžete setkat s příjemnými pocity péče a uvolnění, ale také s dlouho potlačovanou bolestí a smutkem, které můžete v bezpečném prostředí uvolnit, přičemž dochází k jejich ozdravení. V přítomnosti profesionálního tantra maséra či masérky jsou všechny Vaše pocity vítány s porozuměním; neexistuje žádné "dobře" či "špatně". Pozorné doteky Vás zvou k rozšíření cítění v těle i v duši, k uvolnění, setkání se sebou sama, ukotvení se ve vlastním těle a pocitu živosti.

 

http://www.femina.cz/files/2_2.jpg

 

Masáž pro páry
Na masáž můžete přijít také v páru. Na průběhu masáže se domluvíte s masérem a masérkou (či dvěma masérkami). Následně budete uvítáni malým úvodním rituálem a společně vstoupíte do masáže. Poté každý přijímá zvlášť, po zakončení masáže máte možnost nechat masáž doznít v blízkosti svého partnera. Při masáži ležíte blízko sebe, a pokud chcete, můžete se dotknout a držet za ruku a zažít tak chvíle, které prohloubí Vaši společnou intimitu.
Na přání lze masáž páru domluvit také v oddělených prostorech a sejít se opět po jejím zakončení.


Masáž pro muže
Tantra masáž je také vhodným dárkem pro Vašeho partnera, kamaráda či kolegu. Muži se v průběhu masáže mohou naučit, jak pracovat s vlastním dechem a tělem, a také se doteky inspirovat. Nepřímo se tak mimo jiné učí, jak být lepším milencem.


Tantra masáž je velmi rozsáhlé a krásné téma, proto nám neváhejte zavolat, rádi Vám zodpovíme Vaše případné další otázky.


Více informací o tantrické masáži, o typech masáží a cenových relacích spolu s reakcemi klientů naleznete na www.tantraspa.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
13. 09. 2016 ReaNikky Erotické masáže Praha (reakcí: 0)
17. 10. 2013 Adéla Tantra (reakcí: 0)
30. 10. 2012 Lenka já dopručuji (reakcí: 0)
19. 10. 2012 krockovapavla .) (reakcí: 0)
16. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

30. 03. 2017 Horoskop Střelec

Jsi plná tvůrčí energie a elánu, můžeš se těšit na skvělé chvíle v kruhu rodinném i velmi milé přátelské setkání. Nas... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist