Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Svatební speciál: Kam vyrazit na svatební cestu?

Svatební speciál: Kam vyrazit na svatební cestu?

Svatební speciál: Kam vyrazit na svatební cestu?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 17. 06. 2014

Pokud jste již svoji a teprve tápete, kam vyrazíte na líbánky, nebo vás zanedlouho čeká svatba a vy chcete mít vše do detailu nalajnované, poradíme vám pár skvělých nápadů, které se vyplatí brát v úvahu.

Medové týdny jsou nezapomenutelné, není nad to strávit několik báječných dní na vysněném místečku a odstartovat tak společný život tím nejlepším způsobem. Dostatečně se uvolníte od stresu, který vás dostal do své moci díky náročným přípravám a zařizování. Tyto dny či týdny jsou tady výhradně pro vás dva, takže si je užijte nejlépe na 110%, abyste v případě možných a tedy budoucích neshod, mohli čerpat právě z těchto zážitků, jež představují také silné pojítko.

Kdy vlastně vyrazit na svatební cestu? Hned nebo později? 

Samozřejmě, záleží především na vaší momentální náladě a potřebě, ale pokud jste se zařizováním svatby vyčerpali a potřebujete chvilku navíc, než se vzpamatujete, dopřejte si menší pauzu. Na regeneraci si vyhraďte s klidnou duší hned několik dní, pak teprve můžete vzlétnout nebo vyjet za novomanželským dobrodružstvím

Karibik, Asie nebo Indický oceán...

Právě tyto exotické destinace si žádají trochu informací, než se rozhodnete podniknout cestu. Svatby v Česku probíhají vesměs v létě, a tedy v hlavní sezónu v oblasti cestování. Nejen, že vás čekají poměrně drahé letenky, ale i ubytování, zkrátka celá dovolená se vám více než prodraží. 

Jak si vybrat správné brýle?

Jak si vybrat správné brýle?

Musíš nosit brýle a pořád máš ještě ze školních lavic zafixováno, že je to něco, čemu se ostatní ...

Dalším důležitým aspektem je především vhodné načasování cesty do jednotlivých exotických oblastí světa. Je zbytečné, navštívit danou zemi, když se zrovna potýká s vysokou pravděpodobností výskytu dešťů, hurikánů nebo jinou nepřízní počasí. Podle odborníků se pro celoroční cestování doporučuje právě Indický oceán. Do Karibiku zamiřte klidně v listopadu. V cestovce vám však dají ty nejlepší informace, který se týkají vaší cesty. 

Oblíbená místa s vůní exotiky: Seychely, Bahamy, Kuba, Mauricius, Havaj, Mexiko, Thajsko, Bali, Fidži a další. 

Populární evropská místa: Paříž ale i Francie celkově, řecké ostrovy (zvláště ostrov Santorini), Řím, Benátky, Barcelona a jiné.

Nezapomínejte také na to, že líbánky u Máchova jezera nebo v jižních Čechách mají také své kouzlo. To, jak si je užijete, není závislé na místě, kam vyrážíte, ale především na vás obou. Ať už budete kdekoli, vaše láska vám z vašich líbánek vykouzlí ty nejkrásnější na celém světě. 

Kam jste vydali vy na svatební cestu? A pokud se právě chystáte, řekněte nám, kam to bude?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
16. 02. 2016 Majda Re: Re: dominikana (reakcí: 2)
09. 02. 2016 Majda Re: Re: dominikana (reakcí: 0)
25. 01. 2016 Majda dominikana (reakcí: 0)
18. 06. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
18. 06. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

27. 03. 2017 Horoskop Střelec

Uzavíráš svůj životní kruh, došla jsi až k cíli bez ohledu na to, jaké pocity tě právě provází. Nemusíš se bát, čeká ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist