Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Svatební noc? Nechte si zajít chuť!

Svatební noc? Nechte si zajít chuť!

Svatební noc? Nechte si zajít chuť!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 27. 05. 2014

A je to tady! Odchází poslední svatební hosté a vy už se nemůžete dočkat, až ženich konečně spatří to vaše skvostné nové prádlo určené jedině a výhradně pro tuto příležitost? Nechte si zajít chuť! Vědci odhalili, že svatební noc je jedno velké klišé!

Ano, dřív to bývala událost! Už kdysi dávno se hovořilo o bujarých milostných hrátkách, plození potomků či noci, kdy dvojice konečně mohla být o samotě. Tuhle představu, tak nějak zmodernizovanou a uzpůsobenou době, nosí v hlavě každá nevěsta. Jenže podle vědců už dávno není svatební noc o sexu! Možná se i vy marně těšíte na první manželský orgasmus v roli vdané paní! Proč?  

Ženich se většinou opije! 

Z britského průzkumu jasně vyplynulo, že celých 53% novomanželů nezažije svatební sex! Jaké je k tomu vedou důvody? Zkuste hádat! Úplně nejčastější je ten, že je ženich velmi opilý a usne hned, jak se dostane do postele! Jak romantické…

Ale aby se vina nesvalovala jen na muže, 15% nevěst místo milování v posteli pod nebesy usíná také. Ne proto, že by se snad štěstím opily, ale protože předešlou noc oka nezamhouřily, jak si neustále nervozitou přehrávaly scénář nadcházejícího dne. No a spánkový deficit udělal svoje. (Ke škodě toho nově pořízeného a drahého spodního prádla.) 

Ovšem objevují se i případy, kdy to nevěsta přežene s alkoholem a zachvátí ji nevolnost. V číslech to znamená 11% společensky unavených žen! 

Svůdná krajka: Módní hit, který by neměl chybět ve vašem šatníku

Svůdná krajka: Módní hit, který by neměl chybět ve vašem šatníku

Když muž slyší slovo krajka, okamžitě si vybaví něco sexy, něco smyslně dráždivého, něco žensky s...

Velký tlak? Žádný sex! 

„Novomanželé už dnes nekladou takový důraz na sex o svatební noci. Hlavní priorita je organizace a průběh svatby. Kvůli ní jsou oba snoubenci pod velkým tlakem a ve stresu. Navíc většina párů už spolu žije mnoho let před svatbou, proto pro ně už není tolik důležité zachovávat tuto tradici,“ nechal se slyšet George Charles, autor studie a britský psycholog ze společnosti Voucher Codes Pro. Vy to vidíte jinak? Chcete si svatební noc užít se vším všudy? Pak vás čeká velmi náročný úkol!

Prevence je základ

Jak zařídit, aby všechno dobře dopadlo? Je nutné dohlédnout na konzumaci alkoholu ženicha a občas mu podstrčit i sklenku vody. Jistota je jistota! Mimochodem, s tímto důležitým úkolem vám rádi pomohou přizvaní hosté, co třeba družičky a svědci? Když přidají ruku k dílu, vám odpadnou starosti. Méně nervů, více chuti na sex, to dá rozum! 

Vždyť milování s vaší polovičkou zažijete mnohokrát, ale to svatební, to je přece jenom jednou! Tak hodně štěstí ve svatební den se vším, co k tomu patří! 

A jaká byla vaše svatební noc? Co se během ní odehrálo? Svěřte se s trapasy nebo romantikou! 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
28. 05. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
28. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
28. 05. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Gliss Kur Ultimate Color dvoufázový elixír

Pro dlouhotrvající ochranu barvy a zářivý lesk...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 25. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

25. 10. 2016 Horoskop Panna

Začala jsi nový vztah a máš pocit, že to není to pravé ořechové? Dej si ještě chvíli čas, než uděláš zásadní rozhodnu... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist