Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Striptýz jako předehra

Striptýz jako předehra

Striptýz jako předehra

Magazín: Sex a vztahy | autor: Simona Maxová | vydáno 24. 04. 2009

Chcete ho překvapit a předvést co ve vás je, má narozeniny, nebo jen výjimečně nezlobil? Ukažte mu to, o čem ve skrytu duše tajně sní každý muž…

 
Fantazie se může stát skutečností
 
Striptýz patří mezi nejčastější mužské fantazie, většinou se ale nestává, že by měli muži možnost vidět striptýz doma ve své vlastní ložnici, kdy se ocitne v hlavní roli striptérky jejich žena. Představa partnerky, která jim předvede jako milostnou předehru striptýz, je tedy umí naprosto ohromit. Nemusíte být v žádném případě ani profesionálka, ani nemusíte vlastnit dokonalé míry. Vašeho muže spolehlivě rozvášní už erotická show samotná.
 
Buďte na okamžik někým docela jiným
 
Záleží už jen na vás, jak striptýz pojmete, jestli jako lascivní show, nebo spíše parodii na striptýz, jestliže se tak úplně necítíte na smyslné pohledy. Máte-li dojem, že by vám vzrušující výraz á la pornohvězda neseděl, zkuste předvést striptýz s nadhledem a humorem. Pomoci vám může také kostýmek, který zvolíte ke své nové roli. Představení je plně ve vaší režii, takže se můžete na jeden večer stát zdravotní sestřičkou, školačkou, letuškou či jeho sekretářkou. Ačkoliv jde o dávno obehrané scénáře, budete překvapená, jak stále znovu zabírají.
 
Jak na věc
 
Pro něj má být striptýz překvapení, vy se na představení ale připravte předem. Ještě nikdy jste nic podobného nezkoušela? Natrénujte si sama před zrcadlem vlnivé pohyby boků a způsob, jakým se budete svlékat. Budete si jistá sama sebou a milostnou předehru si pak užijete stejně jako váš partner, aniž byste měla trému, že vypadnete ze své role a něco pokazíte.
 
V intimním světle budete tajemná a svůdná
 

Vytvořte si intimní prostředí, kde striptýz předvedete. Ideální je naladit atmosféru tlumeným osvětlením, svíčkami, nebo s barevnými žárovkami. V měkké světle se budete cítit sebejistější, více opálená, navíc nevyniknou nedostatky vaší postavy. Zvolte smyslnou a rytmickou hudbu, která nebude ale příliš rychlá, takovou jakou máte ráda a která pomůže vytvořit erotickou náladu.

 

Křeslo nebo stolek si ponechte jako rekvizitu

Počítejte také s tím, že budete potřebovat prostor. Vyhněte se předem nepříjemným nehodám, kdy při rozvláčných pohybech se smyslným výrazem srazíte vázu nebo zakopnete o šňůru od počítače. V prostoru vymezeném pro své vystoupení si ponechte jen křeslo nebo nízký stolek. Využijete jej při nejrůznějších svůdných pózách, kterými budete lákat svého miláčka.
 
Kapka alkoholu určitě ano
 
Striptýz si oba lépe užijete střízliví, sklenka alkoholu ale není zakázána. Uvolnit se můžete červeným vínem nebo jedním panákem. Po malém množství alkoholu budete odvážnější, tréma se ztratí a vaše pohyby budou více uvolněné. Nemá ale cenu předvádět striptýz v alkoholovém opojení, vy ani partner si naplno nevychutnáte tento intenzivní zážitek.
 
Vlasy stáhnout do uzlu
 

Věnujte dostatečné množství času také úpravě vašeho zevnějšku, na tělo můžete nanést hydratační krém nebo olej, díky kterému se bude vaše kůže zdát hladší. Atraktivní se budete cítit díky oblaku parfému, do kterého se zahalíte. Můžete zvolit těžší vůni, než běžně používáte. Před striptýzem si vyčešte drdol a vlasy sepněte na temeni. Z přísné učitelky pak uděláte erotickou divu už jen oním známým pohybem, kdy rozpustíte vlasy. Muži to milují.

 

Ideální je sukně, dráždivé prádlo a halenka


Co si obléknout na sebe? Myslete na to, že veškeré části oblečení budete svlékat ladnými a plynulými pohyby, takže knoflíky a háčky raději ne. Zvolte sukni spíše než kalhoty, nabízí mnohem více variant, jak si s ní během striptýzu pohrát. Oblečení volte vrstvené, několik vrstev budete pomalu pomaloučku svlékat, jinak byste mohla být příliš rychle hotová. Zda obujete vysoké podpatky, záleží jen na vás a vaší chuti, pokud na ně nejste zvyklá, nepřirozený pohyb vám na druhou stranu na šarmu nepřidá. I bosé nohy mohou být sexy.

 

Partner z vás bude nadšený, věřte tomu


Striptýz vnímejte jako lákavou hru, kterou se s partnerem bavíte. Nemyslete na to, že byste mohla něco pokazit nebo působit trapně, váš partner si bude striptýz užívat jako byste byla profesionální striptérkou z baru odvedle, jen bude zároveň myslet na to, že tato svůdná žena je jeho. Chcete-li působit autenticky, podívejte se na striptýz v některém filmu, odvázat se vám pomůže i uvolněná atmosféra filmu Sex a Lucía.

 

Sledujte ho pohledem a nenechte ho vydechnout
 
Během své show nezapomínejte udržovat oční kontakt s partnerem, očima se ho tážete, zda máte pokračovat, jak se mu to líbí. Erotickými gesty a pohyby se předvádíte, ukazujete mu, jak jste krásná. Vy jste pánem situace, vy zvolíte tempo, v jakém budete svého diváka lákat. Pravidla si nastavte stejně jako je tomu kdekoliv jinde, váš partner se může dívat až do konce, ale ne dotýkat. O to vzrušivější pro vás hra bude.Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
17. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
13. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
28. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Astor Omlazující korektor 3v1 Lift Me Up

Stroj času pro vaši pleť!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 02. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

04. 12. 2016 Horoskop Střelec

Dnes se ti nebude chtít vůbec nic. Nevadí, do ničeho se nenuť. Dělej jen věci, které tě baví, nebo zajdi načerpat ene... Celý horoskop

Karta dne

Dva poháry
Máš před sebou nádherný den naplněný radostí a láskou. Přestože jsi sama, budeš velmi intenzivně řešit vztahy kolem sebe a také své srdíčko. Jestli toužíš po lásce, má...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Šikana, zlozvyky i rozchody aneb Nový týd...

No, podle nadpisu to nevypadá na moc veselý první adventní týden na Femině, ale rozhodně se nemusíš bát. Zas tak drsn...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist