Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Soukromé pasti: Milenka nebo manželka?

Soukromé pasti: Milenka nebo manželka?

Soukromé pasti: Milenka nebo manželka?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Martišková | vydáno 18. 07. 2011

Znáte to, poznáte úžasného muže a vzplanete k němu neuvěřitelně silným citem. Přestáváte logicky myslet, přestáváte jíst, žijete v jakési euforii, kde veškeré pracovní i ostatní povinnosti konáte jen s jakousi setrvačností, jediné, co je pro vás důležité je smska, na kterou čekáte s chvějícím se srdcem a co teprve, když se telefon rozdrnčí. Láska jako trám přejde ve zralý vztah, přijde svatba, děti a ……. nevěra.

Stejně jako v dalším díle Soukromých pastí s názvem Tři do páru, kde se mladé manželství Hanky a Tondy ocitne na scestí. Možná vlivem každodenních starostí, možná rutinou v práci i doma, možná jen touhou po něčem novém, zajímavém a neokoukaném. Každopádně ať tak či tak, Tondova nová kolegyně zamotala hlavu nejen Tondovi, ale i jeho ženě, která se o vztahu záhy dozvěděla.

Co mě nikdy nepřestane fascinovat je chlapská schopnost se v jediném okamžiku změnit z unuděného, životem otráveného, pupkatého pantáty, co leží celé dny s pivem a novinami na gauči, aniž by ho zajímalo, co se děje kolem něj, v dokonale upraveného, vtipného a zábavného společníka. Přesně takového, kterého v něm marně hledáte už deset let. Jenže na druhou stranu, co si budeme povídat, když se sexy ženská rozhodne, že někoho dostane, z devadesáti devíti procent se jí to také podaří. A co je na tom úplně nejhorší, že člověk nemůže věřit nejen úplně cizím kolegyním z práce, ale ani své nejlepší přítelkyni. Své by o tom mohla vyprávět sedmadvacetiletá Radka. Její vztah byl jako procházka růžovou alejí. Svatba po dvou letech chození byla nasnadě a miminko, které přišlo na svět rok po ní, se narodilo do milující rodiny. Ani ve snu by jí nenapadlo, že by mohlo být během jediné chvíle všechno jinak. A přesto se tak stalo. Pár dlouhých přesčasů, několik narychlo naplánovaných služebních cest, nová košile a výrazný parfém. Radku začaly sžírat pochybnosti, s nimiž se svěřila nejlepší přítelkyni.

Co blázníš, prosím tě, Petr by to zrovna tobě nikdy neudělal!“ Rozčilovala se kamarádka Iveta. „Máte spolu Petříka, má tě rád. Neblázni!“

„Ne, tak to není. Něco není v pořádku. Cítím to, někde tady,“ ukázala si na místo, kde tušila tlukoucí srdce.

Zbytečně plašíš,“ ujišťovala jí Iveta a nabádala, aby neudělala nějakou hloupost. Možná tou hloupostí měla na mysli kontrolování mailů, telefonů i pracovní tašky. Přesně tu hloupost totiž Radka udělala.  A to co našla, jí vyrazilo dech. Zkrátím to - v jednom okamžiku přišla o svého manžela i nejlepší přítelkyni.

O co bychom my ženy byly klidnější, kdybychom neměly potřebu mít neustále muže pod kontrolou. Také jste někdy sáhly po telefonu vašeho partnera a důkladně mu ho prolustrovaly? Zavolala jste někdy na číslo, které se mu v seznamu volání objevovalo nejčastěji, projela jste mu někdy email? A co hůř? Byla jste někdy v roli té druhé? Té, která miluje a čeká až si její partner udělá čas mezi rodinnými nákupy a prací?

Btw, jak se stavíte k názoru seriálové Hanky, že ženská by měla být doma a starat se o svého manžela, který jí potřebuje?

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
23. 05. 2012 helenadon pasti (reakcí: 0)
10. 09. 2011 Lennka soukromé pasti (reakcí: 0)
28. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
27. 07. 2011 kralicek vztahy (reakcí: 0)
25. 07. 2011 Lafik ... (reakcí: 0)
20. 07. 2011 Bára ... (reakcí: 3)
19. 07. 2011 Daniela76 Soukromé pasti (reakcí: 0)
19. 07. 2011 evik56 soukromé pasti (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

26. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Jsi čerstvě zamilovaná? Pak by tě mohlo čekat nepříjemné vystřízlivění. Partner se ukáže v pravém světle a ty nebudeš... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Dnes můžeš očekávat příjemný a radostný den plný příznivých zpráv a nových příležitostí. Může se stát, že na ulici potkáš kamarádku, která ti sdělí skvělou informaci o...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist