Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » SOS – Žárlím a je to silnější než já…

SOS – Žárlím a je to silnější než já…

SOS – Žárlím a je to silnější než já…

Magazín: Sex a vztahy | autor: Sára | vydáno 15. 07. 2014

Ani, nevím jak začít, snad jen, že díky mé žárlivosti, jsem dostala od přítele dost zásadní ultimátum – buď přestanu žárlit, nebo se rozejdeme.

Jsme spolu již tři roky a nikdy jsem neměla pocit, že bych své emoce nezvládala nebo že bych byla snad extrémně žárlivá.

Všechno začalo nástupem nové kolegyně do Pavlovy práce. Je to mladá holka, po škole, která mu každý den dává najevo, jak je dokonalý a úžasný. Z počátku mi byla lhostejná, ale když nám její pracovní aktivity začaly narušovat domov, začala jsem se bouřit.

Sotva si Pavel sedl k večeři, zazvonil mobil a zoufalá Jana nutně potřebovala informace. Jako by nemohla vydržet do rána. Nikdy nešlo o nic zásadního, prostě jen otázky, jestli udělala práci dobře a co si o tom Pavel myslí. Samozřejmě jako chlap, byl potěšený jejím zájmem, když začala zpívat starou obehranou písničku, jak je dokonalý. Málem se blahem rozpustil.

Snažila jsem se, mu vysvětlit, že by si práci domů tahat nemusel, ale pokaždé mne okřikl, že je mladá a potřebuje zaučit. Když to trvalo několik měsíců, začala jsem žárlit a mít všeho plné zuby. Nikdy jsem taková nebyla, ale teď mnou lomcovala zlost, žárlivost i nenávist, že ho drze využívá a on ji na to pokaždé skočí.

Módní inspirace: Užijte si léto v retro stylu

Módní inspirace: Užijte si léto v retro stylu

Jestli se něco tomuto stylu nedá v žádném případě upřít, tak je to ryzí ženskost. A jelikož žena ...

Rozhovory nepomáhají, Pavel tvrdí, že jsem hysterka, a pokud budu pokračovat, rozejdeme se. Jsem jako v začarovaném kruhu, jen slyším její jméno a začne to ve mně bublat. Chvíli se držím a pak vybouchnu. Poslední dva měsíce spolu tráví víc času než my a šéf je dokonce posílá na společné služební cesty, jednání i konference. Pavel se už se mnou odmítá bavit a tvrdí, že je to pouze můj problém, ne jeho. Stojí si za svojí prací i novou kolegyní, která se stala součástí také naší rodiny. Telefony, zprávy a maily jsou na denním pořádku, už ani nevím, kdy jsme měli chvilku soukromí.

Jednou přišla také k nám domů a přinesla Pavlovi faktury, snažila jsem se ji vysvětlit, že její pracovní aktivita nám narušuje vztah, ale ona nechápala o čem je řeč. Nakonec vše řekla Pavlovi a ten se se mnou přestal bavit. Týden jen mlčí a mlčí. Vůbec nevím, co mám dělat, přestávám mu věřit a sobě vlastně taky. Rozejít se nechci, ale zůstat v takovém vztahu, mne ničí a nejsem šťastná. Každý den si pokládám otázku, jak z toho ven?

Jak byste řešily tuto situace vy, milé čtenářky? Dokážete poradit, říct svůj názor a vhled? Stalo se vám někdy, že jste se dostaly do podobné situace a dokázaly jste být nad věcí?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
17. 07. 2014 glady ... (reakcí: 0)
16. 07. 2014 Alexandra ... (reakcí: 0)
16. 07. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
16. 07. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
16. 07. 2014 anonym bojuj :-) (reakcí: 0)
15. 07. 2014 Kitty není žárlivost jako žárlivost (reakcí: 0)
15. 07. 2014 A. Žárlení (reakcí: 0)
15. 07. 2014 Alena pozor na ni (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

28. 03. 2017 Horoskop Beran

Přijde k tobě zajímavá nabídka, ale ty si nech nějaký čas na rozmyšlenou, než na ni kývneš. Zvaž všechna pro a proti ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist