Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » SOS: Přítel odjíždí na rok do zahraničí! Ani se nerozloučil…

SOS: Přítel odjíždí na rok do zahraničí! Ani se nerozloučil…

SOS: Přítel odjíždí na rok do zahraničí! Ani se nerozloučil…

Magazín: Sex a vztahy | autor: Jarka | vydáno 19. 12. 2014

S Honzou jsme spolu tři roky, prošli jsme snad všechny životní etapy, od zamilovanosti až po drobné krize, které jsme vždy překonali. Ale teď se vše změnilo!

Odlétá beze mne

Teď mi však oznámil, že dostal velmi lákavou nabídku na práci do Irska. Naivně jsem si myslela, že počítá také se mnou, ale on se mi s klidem podíval do očí a řekl, že bude lepší, když si od sebe na nějaký čas odpočineme.

Dobře, měli jsme problémy, ale nic zásadního, teď mi přijde, že sprostě utíká z našeho vztahu. Opouští mně a ani není schopný říct, jak se věci mají. Když se ho zeptám, jestli je to rozchod, přísahá, že není, ale já mu nevěřím. Takhle se přeci partneři k sobě nechovají.

Nechápu, od čeho chce vlastně odpočívat a proč najednou takový spěch. Dokonce už ani Vánoce nehodlá trávit se mnou a odletí se podívat na své nové pracoviště a nový dům.

Když vidím, jakou má radost, jak si s láskou balí kufry a dokonce si zvesela prozpěvuje, nejraději bych mu vrazila pár facek a tiše zuřím. Samozřejmě, že dobře vidí, jak moc mě to trápí a dělá, že se nic neděje.

Dámské legíny

Dámské legíny

Legíny jsou dnes již téměř povinnou součástí šatníku každé ženy. Jsou úžasně pohodlné, cenově dos...

Vůbec nevím, co mám dělat, jak se mám zachovat?

Mám mu bránit, trvat na svém aby mě vzal sebou, nebo ho mám v klidu nechat odletět a dělat, že mi to vůbec nevadí? Otázky a další otázky se mi honí ve dne v noci hlavou. Nemůžu spát, jíst a nic mě nebaví, jen potichu brečím a snažím se pochopit, proč mi to udělal.

Připravila jsem před odletem romantickou večeři a chtěla, abychom si všechno v klidu vyříkali, ale on vůbec nepřišel domů, neposlal ani zprávu, prostě mně nechal u prostřeného stolu samotnou.

Druhý den mi nebral telefon, když jsem přišla z práce domů, našla jsem na stole vzkaz, že raději odletěl dříve, aby se vyhnul mým žárlivým scénám. Nejsem si vědoma, že bych na něj žárlila nebo ho omezovala. Vůbec ho nepoznávám a nechápu, co se s mojí láskou stalo, kde je můj milovaný Honza a proč to muselo skončit takhle?

Myslíte, že bych za ním měla na svátky odletět a snažit se s ním promluvit? Nedokážu žít v nejistotě a vůbec netuším, co mám dál dělat. Jediný kontakt, který mám, je zpráva, že je v pořádku a ať nechám všemu čas. Jenže mně se čekat opravdu nechce. Máte podobnou zkušenost? Jak byste to vyřešili, kdybyste byli na mém místě, jsem tak sama a opuštěná.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
15. 02. 2015 IIIINNNNGGGG .... (reakcí: 0)
20. 12. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
20. 12. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
20. 12. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
19. 12. 2014 pepina . (reakcí: 0)
19. 12. 2014 monia1 .... (reakcí: 0)
19. 12. 2014 staticka ... (reakcí: 0)
19. 12. 2014 makynecka ahoj (reakcí: 0)
19. 12. 2014 Brouček .. (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Weleda Rozmarýnové rostlinné mýdlo

Jemně vyživuje a oživuje pleť...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

24. 01. 2017 Horoskop Lev

Nepouštěj se do žádných obchodů ani se nesnaž uzavírat důležité smlouvy, pokud tě snad napadne vzít si úvěr od pochyb... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist