Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » SOS: Mám se s ním vyspat hned? Šíleně mě vzrušuje…

SOS: Mám se s ním vyspat hned? Šíleně mě vzrušuje…

SOS: Mám se s ním vyspat hned? Šíleně mě vzrušuje…

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lenka | vydáno 04. 12. 2014

Do redakce nám přišel dopis od čtenářky Lenky, která se cítí bezradná, touží po muži a ráda by s ním navázala vztah se vším všudy, ale kamarádky jí to rozmlouvají. Napište také svůj názor...

Nedávno jsem se seznámila se skvělým mužem, jmenuje se Jan a musím říct, že to mezi námi šíleně jiskří. Poznali jsme se přes internetovou seznamku, přestože mě kamarádky odrazovaly a strašily různými příběhy o podvodnících a sexuálních maniacích. S Janem jsme si dali schůzku a myslím, že také já jsem mu sympatická, šel hned na věc a klidně mi navrhl, že se spolu můžeme pomilovat u něho doma.

Musela jsem se hodně přemáhat, abych s ním opravdu neskončila na prvním rande do postele. Když jsem už už málem souhlasila, přišla mi zpráva od kamarádky, ať jsem obezřetná a hlavně ať to nepřeháním s důvěrou jako vždy. Jsem asi naivní, ale věřím vždycky, co mi muži řeknou a pak jsem většinou hodně zklamaná.

 Když jsem si zprávu přečetla, trošku jsem se lekla a najednou mně přešla chuť. Co když má kamarádka pravdu a bude to nějaký sexuální maniak, který mne jen využije a zas odkopne. Jan si všiml mého ochladnutí a hned vyzvídal co mne tak rozhodilo, naštěstí se mi ho podařilo přesvědčit, že o nic nejde a slíbila mu společnou noc na další schůzce.

Nový hit mezi celebritami - selfie bez make-upu

Nový hit mezi celebritami - selfie bez make-upu

Mysleli jste si, že už nás celebrity ničím nepřekvapí? Po všech těch výzvách v polévání se vodou,...

Trošku se naštval, ale pak už večer probíhal v klidu a pohodě. Když mne doprovázel domů, pořád jsme se líbali a dotýkali. Kdyby mi v hlavě nezněla zpráva od kamarádky, tak se s ním snad vyspím hned. Říkal, jak moc ho vzrušuju a jak jsem nádherná. Proč by mi lhal, kdyby to nebylo pravda? Myslíte, že je by byla chyba pomilovat se s ním na druhé schůzce nebo mám raději vyčkávat?

Když jsem vše vyprávěla kamarádkám, říkaly, že jsem šílená a pokud se s ním vyspím, tak jsem děvka, ale já nechápu proč. Co je na tom, když po měsíčním intenzivním psaní spolu skončíme v posteli. On má svůj byt já také, takže problém, že by se mi chtěl nastěhovat do bytu opravdu nehrozí.

Kamarádky si ťukají na čelo a vyprávějí mi jen šílené příběhy o zneužitých ženách a také o tom, jak je nemorální s mužem skočit do postele po měsíční známosti. Jsem docela rozhozená, protože mně to k Janovi hodně táhne a on to má stejné. Co myslíte, opravdu udělám tak velkou chybu a zase naletím podvodníkovi nebo to mám risknout, zapomenout na hrozby od kamarádek a poslechnout srdce? Pokaždé když si spolu píšeme, projevuje zájem a ptá se, kdy k němu přijdu, já jsem na vážkách a nevím, co s tím udělat. Jednou se naštval a nemluvil se mnou téměř 14 dní, ale nakonec jsme se usmířili.

Jak jste to měli vy? Čekaly jste na společnou noc až po delší době nebo ne? Budu velmi ráda, za každý názor, již v neděli se máme opět setkat.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
02. 01. 2015 88renca88 + (reakcí: 0)
10. 12. 2014 Brouček .. (reakcí: 0)
05. 12. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
05. 12. 2014 jindulka ----- (reakcí: 0)
05. 12. 2014 mauwe ... (reakcí: 0)
04. 12. 2014 monia1 .... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

27. 03. 2017 Horoskop Beran

Potkala jsi prima chlapa a máš pocit, že by to mohl být ten pravý? Ještě než se budeš vrhat do společného bydlení neb... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist