Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Šok! Sex jako léčebná procedura? Mužské zdraví prý na něm závisí

Šok! Sex jako léčebná procedura? Mužské zdraví prý na něm závisí

Šok! Sex jako léčebná procedura? Mužské zdraví prý na něm závisí

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 29. 08. 2016

Sex je všeobecně prospěšná věc, to je bez debaty. A co se mužů týká, ti by prý na něj měli extra dbát, neboť jim posiluje mysl i tělo. Pro mužské pokolení je to nejen chvilkové potěšení, ale dokonce i nutná léčebná procedura. Nevěříš?

Konec legrace. Vědci jsou toho názoru, že milování je pro mužské tělo nezbytná záležitost. Tvůj přítel není výjimkou! Rekreační povyražení vem čert, tady jde o jeho psychickou pohodu, silnou imunitu a hlavně prevenci rakoviny! Ano, čteš správně. Tohle všechno je ve hře. A právě proto by sis na milence měla udělat čas třikrát týdně. Jinak dojde k nejhoršímu!

Milování jako všelék

Jeden by řekl, že taková „důležitá chvilka“ přinese pouze příjemné uspokojení. Jenže bacha, pro chlapy je to léčebná procedura, která nahradí celý sortiment nejlepší lékárny. A ke všemu pomáhá udržet jejich nádobíčko ve formě! Alespoň takhle to tvrdí doktor Barry Buffman z Boston Medical Group. Pokud plánuješ se svým miláčkem budoucnost, neměla bys tohle varování brát na lehkou váhu. Jeho osud máš ve svých rukou a kalhotkách!

Magické účinky orgasmů

Sexuální hrátky mají totiž podle výše zmíněného lékaře blahodárný vliv na všechny muže. Působí jako prevence psychických problémů, depresí, stresu a dokonce rakovinových onemocnění. Taky jsou důležité pro zachování emocionální pohody, posilují cévy a celkovou imunitu.

Je dokázáno, že jedinci, kteří mají pravidelný a uspokojivý sex, ve stáří podstatně méně trpí poruchami erekce. A aby toho nebylo málo, poctivé milování zaručí i dobrý spánek.

No zkrátka, ten tvůj bude učiněný pohodář, kterého nic nerozhází. Tedy pokud se budete držet zlatého pravidla - partnerská erotika třikrát týdně. Jenže pozor, s tím je spojený jeden velký problém! Dá to vůbec tvůj milenec?

Dvě strany jedné mince

Z jisté celosvětové studie bohužel vyplynulo, že většina mužů má bídnou fyzickou kondici. Pánům dělá problém udržet při styku potřebné tempo! Situace je prý velmi alarmující a sexuologové se děsí nejhoršího. Tímhle stylem každý hřebec za pár let sex předem odpíská, protože ho zkrátka neudýchá. Nebo ho zkrátí a prostě odflákne! Hlavní viníci? Špatná životospráva, minimum pohybu, alkohol a kouření. Naštěstí se rýsuje řešení, které tě asi dost pobaví.

Naděje umírá poslední

Odborníci si dlouho lámali hlavu nad tím, jak majitelům penisů pomoct ve zlepšení sexuální kondičky. Jejich plán už má jasné obrysy. Jde o to, že se časem vybudují unikátní specializovaná střediska, kam by si „lenoši“ chodili trénovat kopulační pohyby. Hustý fitko, co? Celá metoda má však ještě hlubší podtext.

Při všem tom cvičení se poctivě zaznamenají hodnoty, které se podrobně vyhodnotí. Na základě toho se ukáže, na jakých partiích je třeba zapracovat. Jak by taková posilka asi mohla vypadat? Mrkni na video. Určitě se zasměješ…

Jestli se tenhle nápad ujme, to se uvidí za pár let, až se důkladně otestuje. Budeme ortel vyhlížet! A jak jsi na tom ty a ten tvůj? Léčíš mu neduhy zodpovědně třikrát týdně, nebo v tomhle směru jeho dobro trochu flákáš? Napiš nám o tom do diskuze pod článkem! A jestli máš rady, jak zlepšit mužskou kondici, nestyď se a hoď je do placu! 

Nebo snad řešíš opačný problém a dostat toho tvého do postele je téměř umění? Pak zkus malý trik. Taková fotka ve stylu boudoir vložená nenápadně do diáře s ním určitě udělá divy. Mrkni do galerie, jak krásné, jemné a přesto vzrušující dokážou být. To by bylo, aby se nechytil. :-)

Foto zdroj: shutterstock.com, pinterest.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
05. 10. 2016 Marek SEX (reakcí: 0)
08. 09. 2016 královna souhlasím! (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 24. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

25. 10. 2016 Horoskop Blíženec

Dlouhodobá únava, která tě pronásleduje poslední dny může být spojena s podzimem, ale také s nějakým zdravotním probl... Celý horoskop

Karta dne

Sedm pohárů
Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi nemile překvapí. Budeš postavena přes složité a náročné rozhodování. Nic neuspěchej, dopřej si dostatek času na odpověď a pořád...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist