Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Smějí se nám! Můj chlap je o hlavu menší!

Smějí se nám! Můj chlap je o hlavu menší!

Smějí se nám! Můj chlap je o hlavu menší!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Eva Brabcová | vydáno 20. 02. 2013

Také si říkáte, co se krásce s nohama až do nebe, může líbit na chlapíkovi, který svým vzrůstem připomíná spíše jejího nedospělého syna?

A patříte snad k těm, kteří tento fakt považují dokonce za společenské faux pas? Zkuste se na to podívat z jiného úhlu, než jak to na první pohled působí.

Je pravda, že lidé často vnímají výrazně menšího muže po boku ženy vysokého vzrůstu za submisivního, nebo dokonce za tak zvaného čistokrevného podpantofláka. Ovšem tady, stejně jako v mnoha jiných případech, může zdání klamat. Menší muži bývají dokonce mnohdy úspěšnější, než ti, jejichž výška osciluje kolem standardu a než ti, kteří sami také patří do rodu „rozhleden“.

Již v době, kdy chlapec dospívá, bývá zřejmé, zda jeho výška bude či nebude v dospělosti jeho devizou. Ten, jemuž je předurčena menší postava je tak oproti svým vrstevníků částečně znevýhodněn. Teenageři dokáží být totiž nemilosrdní a jejich poznámky umí být pěkně jízlivé. A tak ti, kteří musí zvedat zrak vzhůru častěji než ostatní, často žene zarputilost přímo buldočí k tomu, aby nějak vynikli. Z mužů malých postav se pak často stávají úspěšní jedinci na poli pracovním, ve sportu, při realizaci svých koníčků ale také třeba i v sexu. Jak se říká: je malej, ale šikovnej…Vlastností mnoha menších mužů je, že se nespokojí s průměrem a rádi z něho v každém ohledu vybočují. A stejně, jako pro ně představují výzvu nejrůznější cíle, také v soukromí často sahají obrazně řečeno po metě nejvyšší: po ženě, která je nepřehlédnutelná. Vysoká a krásná.

Takže pokud se smějete, když potkáte „malý pivo s rozhlednou“, zkuste se zamyslet nad tím, jaké kvality to „malý pivo“ musí mít, pokud se mu podařilo „ulovit“ ženu s výškou profesionální modelky.

Než jsem začala chodit se svým dnes už manželem, bojovala jsem s tím strašně dlouho." vzpomíná třiatřicetiletá Lenka. "Manžel je totiž o hlavu menší než já. A tehdy mi to připadalo strašně divné, neuměla jsem si představit, že se při líbání budu k němu sklánět. Ale nakonec jsem jeho kouzlu podlehla a jsem tomu ráda. Mám toho nejlepšího chlapa na světě, i když musím podotknout, že rčení, co je malé, to je vzteklé u něj platí bez výjimky."

Pokud se to týká i vás a trápíte se, že se po vás lidé ohlížejí, bojíte se vzít si navíc ještě vysoké podpatky, mávněte nad tím rukou a udělejte z toho prostě a jednoduše přednost. A to i v případě, že váš „minimuž“ v ničem nevyniká, ale je prostě a jen obyčejným a prima partnerem.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (9)

Datum Autor Nadpis
08. 04. 2013 Adel velký a statný (reakcí: 0)
14. 03. 2013 krockovapavla :) (reakcí: 0)
24. 02. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 0)
22. 02. 2013 Daniela76 Smějí se nám! (reakcí: 0)
21. 02. 2013 ladouch . (reakcí: 1)
21. 02. 2013 manislava smějí se nám.... (reakcí: 1)
21. 02. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
20. 02. 2013 pepina . (reakcí: 0)
20. 02. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

01. 03. 2017 Horoskop Váhy

Volný večer tě bude lákat prolenošit, ale partner bude chtít vyrazit za sportem. Jednou mu zkus také dopřát to, co si... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist