Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Skutečný význam tří mužských hlášek. Nebudou se vám líbit!

Skutečný význam tří mužských hlášek. Nebudou se vám líbit!

Skutečný význam tří mužských hlášek. Nebudou se vám líbit!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 06. 08. 2014

Ti muži! Čert aby se v nich vyznal! Občas řeknou něco, co ve skutečnosti nemá s jejich opravdovými city nic společného. Proč? Aby snáze dosáhli svého! Jaké jsou jejich nejpoužívanější lživé výroky a co vlastně znamenají v „překladu“?

Jsou muži čestní a nečestní. Jsou tací, kteří jednají na rovinu, ale bohužel i takoví, kteří se uchylují k zatajování pravdy. Nicméně, zdá se, že co se lží týká, silnější pohlaví je méně vynalézavé, zkrátka muži používají stále stejné „staré a dobré“, zajeté fráze.  Které to jsou?

1. „Mám ženu, ale už dlouho nám to neklape"

Ano, tohle je jedna z největších mužských lží. Pravděpodobně jste se seznámili někde v baru, přelétla jiskra a vy už nevydržíte pohled na otlak od jeho snubního prstenu. Tak se zeptáte, proč ten prsten nenosí? 

Následuje vodopád smutných příběhů o tom, že je sice už dlouho ženatý, ale byl to sňatek z mladistvé nerozvážnosti, s manželkou si nerozumí, nespí spolu, netráví čas, prostě jen žijí spolu v jednom bytě. Pochopitelně každý v jiné místnosti, jak jinak. 

Jaká je pravda? Nevěřte mu ani to, že má nos mezi očima! Je to typický nevěrník, který má ukázkové, fungující manželství (alespoň v očích jeho ženy), dvě děti, jezevčíka a dobře vychází s tchýní. A ty řeči, že se rozvede? To je jen tahání na vařené nudli!

2. „Na mne se musí pomalu"

Další a velmi častá lež, která s realitou nemá nic společného. Už jste spolu nějaký ten pátek, máte pocit, že jste pro sebe stvoření. Všichni vaši přátelé už ho znají, ale je trochu divné, že o jeho kamarádech nevíte nic. Doufáte, že se to časem zlepší. Jenže opak je pravdou! 

Náhle se s vámi rozchází s tím, že se nechce vázat. Proč na to, proboha, přišel až teď?! Copak vás vůbec neměl rád? 

Upíři kolem nás aneb Zbavte se vysavačů životní energie

Upíři kolem nás aneb Zbavte se vysavačů životní energie

Stává se vám, že se v přítomnosti nějakého člověka cítíte špatně? Máte pocit, že po setkání s ním...

Jaká je pravda? Smutná! Takovému člověku šlo jen o to si s vámi chvíli užít. Nic víc, nic míň. Proto vás naplno nevpustil do svého světa a držel vás tak nějak „stranou“. Vy jste byla zamilovaná a jemu šlo jen o sex. Proto odchází a svádí to na nechuť k závazkům. Necita! 

3. „Nejsem pro tebe dost dobrý"

Už vám tohle někdy někdo řekl? Tak to nejste první a bohužel ani poslední! Co této větě předchází? Seznámili jste se před několika týdny, vy už si malujete růžovou budoucnost v těch nejjasnějších barvách a on se najednou začne chovat odtažitě. Přichází konec, protože vám „nakuká“, že jste pro něho až moc dokonalá. 

On se k vám vlastně vůbec nehodí, vždyť chce pro vás jen to nejlepší! (Ale samozřejmě je mu to všechno strašně líto. A taky na vás nikdy nezapomene.) 

Jaká je pravda? K naštvání! Vztah s vámi byl pro něj pouze ve stádiu pokusu, protože se pravděpodobně rozešel se svou bývalou pár dní před tím, než vás potkal. A jeho ex se mu najednou ozvala s tím, že by to mohli dát zase dohromady. On teď neví, co má dělat, protože ublížit vám nechce, ale tak trochu mu stojíte v cestě. No jo, klasika… 

A co vy? Znáte ještě nějaké strategické slovní manévry mužů? Podělte se o ně s námi!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
07. 08. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
07. 08. 2014 kativas film (reakcí: 0)
07. 08. 2014 glady .. (reakcí: 0)
07. 08. 2014 Bobina1 - (reakcí: 1)
06. 08. 2014 martinnatr dost dobrý (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

29. 03. 2017 Horoskop Rak

Občasná hádka ve vztahu vyčistí vzduch a leckdy trošku posune vztah dál, tak se jí nebraň a klidně partnerovi řekni, ... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist