Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Skřípe ti to s tím tvým? Víme, jak vyřešit vztahovou krizi!

Skřípe ti to s tím tvým? Víme, jak vyřešit vztahovou krizi!

Skřípe ti to s tím tvým? Víme, jak vyřešit vztahovou krizi!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 27. 05. 2016

Jste spolu nějakou dobu a už to není, co bývalo. Témat k rozhovoru ubývá, hádek přibývá a celkově to vaše soužití stojí za starou belu. Že by krize? Klídek. I na tu existuje lék. Prý ho najdeš v hlasitém sexu. A neuhodneš, kdo tohle propaguje!

Vždycky se říkalo, že dobrým sexem se ve vztahu vyřeší všechny závady. Jenže bacha, tahle „oprava poruchy“ má teď nová pravidla. Už nestačí si jen vzájemně udělat dobře, všechno závisí na hlasovém projevu! Čím víc totiž budete s protějškem při milování křičet, tím budete ve vztahu šťastnější. Odkud se vzalo tohle doporučení? Nebudeš chápat…

Sexy politik, dobrý politik

Nevídané! Veřejný činitel, který bez pardonu mluví do médií o nemravnostech. Holt jiný kraj, jiný mrav! Švédský ministr zdravotnictví Gabriel Wikstrom není žádný suchar v obleku.

Tenhle jednatřicetiletý charismatický týpek do světa hlásí, že milostný akt „nahlas“ je ve všech směrech přínosný. Jak pro zdraví, tak hlavně pro partnerské soužití. Ten se toho nebojí! Jenže jde o jeho osobní názor a zkušenost, nebo odborně potvrzený fakt? Bé je správně. Souhlasí s ním i jeden uznávaný odborník, který na základě mnohaleté praxe ví, o čem mluví.

Kdo neřve, ten zapláče

Ian Kerner je americký psychoterapeut, vztahový poradce a autor mnoha publikací, který přednáší na několika univerzitách, vystupuje v televizi a své názory prezentuje i v rádiích.

Tenhle expert na lásku tvrdí, že kopulární vokalizace (rozuměj hlasitý sex) je nezbytná pro běžnou komunikaci mezi páry. Zkrátka a dobře, jestli jste s tvým milencem v posteli jako dvě pěny, není divu, že se neumíte domluvit, kdo vynese odpadky a umyje nádobí. Všechno souvisí se vším! A kromě toho se připravujete o ještě lepší orgasmus. Oba!

„Být schopný vokalizace a cítit se se svým partnerem nespoutaně, vnáší do společného milování daleko větší potěšení,“ říká Ian Kerner. No a teď se přiznej, jak jsi na tom?

Volume doprava!

Tady totiž nejde jen o to, že po večerech potrápíte sousedy a nebudete ctít noční klid. Ian Kerner je toho názoru, že pokud jsou dva schopní projevit se v peřinách upřímně a bez přetvářky, navíc z plna hrdla, je to ten nejlepší způsob, jak se jeden druhému dokonale otevřít. Buduje se důvěra i souznění. Tím pádem už žádné téma nebude tabu. No nebylo by super bavit se s tvým partnerem naprosto o čemkoliv?

Když se nebudeš stydět dát v ložnici průchod svým vášnivým pocitům, bude to mít pozitivní dopad na všechny a všechno. Znamená to konec všem manželským poradnám? Ode dneška kde se křičí, tam je harmonie, štěstí a klid!

Máš strach, že by tvůj projev sousedi fakt neunesli? Obavy stranou. Kdo ví, třeba by to nebylo tak hrozné. Jen mrkni na video, jak tuhle situaci vyřešil klučina, který bydlel v blízkosti hóóódně hlasitého páru!

No, i když to může být pro někoho super nápad, nemyslíme si, že by hlasitý sex vyřešil krizi v manželství. Co si myslíš ty?

Foto zdroj: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
31. 05. 2016 mína volume (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

27. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Změny týkající se tvé kariéry jsou na spadnutí. Práce, která tě již nikam neposouvá, skončí, nejen, že dostaneš odstu... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist