Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Škola svádění: 4 věty, které v něm probudí chtíč

Škola svádění: 4 věty, které v něm probudí chtíč

Škola svádění: 4 věty, které v něm probudí chtíč

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Frajová | vydáno 14. 05. 2014

Je pravda, že my ženy občas mužům říkáme věty, kterými je dovedeme dopálit, ale na druhou stranu existují i takové, kterými je můžeme zaručeně rozpálit. Jak tedy svého milého dokonale nažhavit za pomoci nevinných slůvek? Jak rozehrát jeho fantazii na plné obrátky? Ve skutečnosti stačí opravdu málo a bude po vás prahnout jako nikdy předtím.

Svádět muže k milostným hrátkám můžete pochopitelně vícero způsoby a je téměř jisté, že budete úspěšná. Muži totiž milují, když je ženy svádí a ukazují jim, že mají chuť na sex, že mají chuť na ně. Milují tu žhavou hru, která sexu předchází. Pojďme si tedy tentokrát pohrát se slovy. Vždyť, kdo si hraje, nezlobí. I když? 

Koupila jsem si nové prádlo…

Od okamžiku, kdy zvedne telefon a vy mu tuhle větičku brouknete do ucha, bude jako na trní. Stoprocentně okamžitě zbystří a bude se zajímat o to, jaké. A vy povídejte a velice barvitě popisujte každičký detail, každičkou kraječku, každičkou mašličku. Vychutnávejte si ho tak dlouho, jak jen to půjde. A když na závěr svůdně pronesete: „A je tak lehoučké, že skoro nevím, že ho mám na sobě…,“ přiřítí se k vám nejkratší cestou.

Nemám kalhotky…

Tak při vyslovení těchto dvou slůvek, ožije snad úplně každý chlap. Ať už jste spolu kdekoliv, oznamte mu šeptem, jak se věci mají, a uvidíte, co se bude dít. Bude se chtít přesvědčit, bude si chtít sáhnout, bude napružený, bude vzrušený a možná se vás zmocní dříve, než se dotknete domovních dveří. Pokud máte chuť na rychlovku, úžasná hra s úžasným koncem.

Závislost na jídle – jak ji překonat?

Závislost na jídle – jak ji překonat?

Závislost na jídle je v mnohém velmi podobná problémovému vztahu k alkoholu či k jiným návykovým ...

Jdu si dát sprchu, přijdeš?

Ó ano! Sex ve sprše je nepochybně velmi lákavá nabídka a jen málokterý muž jí odolá. Tahle nevinně vyhlížející věta je zkrátka plná touhy a chuti na milování pod proudem teplé vody. Tady jsou další slova naprosto zbytečná.

Co bys řekl masáži? 

Je úplně jedno, jestli mu zavoláte, napíšete, nebo se ho vyzývavě zeptáte při společné večeři. Tak jako tak mu pomyšlení na vaše nahá těla rozproudí krev v žilách. Přece masáž = žhavý sex. A absolutně nezáleží na tom, zda vaše ruce budou laskat jeho kůži, nebo jeho ruce tu vaši. Rozhicovaní budete oba dva.

Tak co říkáte? Nebyl by učiněný hřích, nechat tyto svůdně rozpustilé větičky bez povšimnutí? A co platí na vašeho partnera, jakými slůvky se vám ho daří přivádět do varu? Pochlubte se.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
23. 06. 2014 alenotak já teda jsem chlap (reakcí: 0)
16. 05. 2014 Týna hmmm (reakcí: 0)
16. 05. 2014 lucik21 ,,, (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Štír

30. 03. 2017 Horoskop Štír

Volné odpoledne si užij s rodinou a přáteli. Čeká na tebe hromada nové práce a na zábavu nebude nějakou dobu čas, tak... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist