Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Sexuální hazard

Sexuální hazard

Sexuální hazard

Magazín: Sex a vztahy | autor: Karolína Sladká | vydáno 24. 05. 2010

Až čtyřicet procent z 18 milionů lidí, kteří přiznali poranění vzniklé při sexuálních hrátkách, zjistilo, že jsou zranění až druhý den ráno, protože při sexu jejich vysoká vášeň bolest otupila. A dokonce pět procent si díky erotickým nehodám muselo vzít dovolenou!

 

Raději buďte při hledání nových poloh a zkoušení nových hraček opatrná. Sice tak můžete objevit mnohem silnější orgasmus, ale se zlomenou nohou nebo vykloubeným kolenem, byste pak nějakou chvíli orgasmus nemusela prožít.


Takže než se do nějakého zkoušení a vynalézání nových vzrušujících poloh pustíte, přečtěte si následující:


- Spoustu z nás vzrušuje rozlévání vosku na tělo, ale snažit se o vytvoření památného odlitku vašich intimních partií by nemuselo dopadnout dobře. Dejte pozor, kam co kapete.


- Orálním sexem partnera skvěle uspokojíte, ale nemusíte to provádět tak horlivě, že si jeho chloubu budete strkat až do krku. Ono by ho to vzrušení rychle přešlo, kdyby se vám udělalo špatně, a musel by rychle hledat kýbl...


- Jestli zkoušíte nové polohy a využíváte všechny jiná místa než postel, tak si dejte pozor v kuchyni. V záchvatu vášně byste mohla opomenout nůž nebo rozehřátou troubu a skončit na pohotovosti s popáleninou, nepatří mezi nejlepší vyvrcholení sexu.


- A i když se to může zdát nereálné, výjimkou není ani „vykloubení penisu“. Tato sexuální nehoda patří sice mezi kuriozity, nicméně při bouřlivé souloži se občas může přihodit. Příčinou je odtržení penisu od kůže a jeho vklouznutí pod stydkou sponu, nebo do šourku, vlastně jakési „obrácení penisu naruby“. Takže bacha!


- Je chvályhodné, že si dáváte s milencem na jednu noc pozor před nemocemi a používáte kondom. Jenže když mu ho pak na ostro vykouříte, celá ta bezpečnostní akce je v troskách.


- Sex v přírodě může znít skvěle, ale když se rozhodnete si ustlat na jehličí, nebude váš partner jediný, kdo bude píchat.


- Pokud holdujete sebeuspokojování a stále hledáte nové prostředky, které by vás co nejlépe uspokojily, nezapomínejte na heslo „i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo“. Nesahejte hned po obřích hračkách, v lepším případě byste si mohla způsobit nějakou trhlinku, v tom horším by vás normální chlapská velikost mohla přestat bavit!

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
28. 11. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
18. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
21. 07. 2011 helenadon hazard (reakcí: 0)
21. 07. 2011 helenadon hazard (reakcí: 0)
12. 04. 2011 manislava urazy při sexu (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

23. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Dnes se ti dostane ocenění za dobře vykonanou práci, neboj se přijímat chválu od svých kolegů i vedení. Můžeš být na ... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist