Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Sexuální harašení

Sexuální harašení

Sexuální harašení

Magazín: Sex a vztahy | autor: redakce | vydáno 22. 02. 2010

Kuriozity z celého světa, bizarní příhody, nepochopitelné erotické praktiky – máme pro vás obří dávku sexuální zábavy!


Co, kde, jak a s kým

V Budapešti (Maďarsko) je sex oficiálně povolen pouze v naprosté tmě. Při sexu si nesmíte svítit ani v soukromí vlastního bytu a pozor si dejte i na světlo svíčky, nebo blikající světlo krbu. Útěchou vám budiž, že naštěstí neexistuje úřad, který by dodržování zákona kontroloval...

V Tallinnu (Estonsko) úřední vyhláška zakazuje hrát při sexu šachy. Tak to prosím vás už vícekrát nedělejte.

V Cali (Kolumbie) se žena smí milovat pouze se svým právoplatným manželem a na správné provedení prvního manželského styku musí přísně dohlížet tchyně.

Na Havaji by si měli turisté dobře ohlídat, kolik let je jejich domorodé milence. Pokud totiž nedosáhla věku 18 let, můžou být její rodiče odsouzeni ke 3 letům nucených prací za její špatnou výchovu.

V Alexandrii (Minnesota, USA) se muž nesmí milovat se ženou, pokud je mu z úst cítit česnek, cibule, nebo sardinky, pokud si předtím důkladně nevyčistí zuby.

V Bahrajnu existuje zákon, který gynekologům zakazuje sledovat genitálie přímo. Chce-li se lékař dívat, musí mu stačit odraz v zrcadle.

V Paříži (Francie) je zcela zakázán nudismus, opalování nahoře bez a také nošení spodního plavkového dílu, u kterého zadní část nahrazuje jen šňůrka. Pokud neuposlechnete, čeká vás pokuta ve výši 38 Eur.

V Alabamě (USA) můžete na jednom místě přechovávat maximálně dva vibrátory. Budete-li mít třetí, hrozí vám vysoká pokuta.

V Liverpoolu (Velká Británie) mohou chodit prodavačky nahoře bez. Samozřejmě ale pouze v obchodech s tropickými rybičkami.

V Kalifornii (USA) mají psi a kočky zakázáno pářit se v okruhu 500 metrů od škol, restaurací a míst, kde jsou slouženy bohoslužby.

V Austrálii je sex s klokany povolen pouze podnapilým osobám.


Inspirace pro ty, které už všechno nudí

Sex se zapnutým vysavačem si oblíbila překvapivě velká skupina mužů. Důležité ovšem je nezvyšovat sací výkon až na maximum, jinak hrozí nebezpečí ztráty předkožky, nebo…

Sex s autem patří rovněž mezi tak oblíbené praktiky, že ve Velké Británii byl dokonce založen klub sdružující muže, kteří svým čtyřkolovým miláčkům propadli zcela beze zbytku.

Sex na zapnuté pračce ve fázi ždímání. Naprostým hitem jsou samozřejmě staré Tatramatky.


Napsal sám život...

Mladá chorvatská žena se rozhodla, že svou finanční situaci vylepší krádeží ve zlatnictví. Ale kam potom s lupem, že? Chorvatka neváhala a šperky si v sáčku zasunula hluboko do pochvy. Celníci ji ale vyhmátli – použili rentgen.

Slavná česká herečka Adina Mandlová se ve svých memoárech přiznala, že po válce ve své vagíně pašovala do ruličky stočené pětisetlibrové bankovky.

V Norsku jistá 24letá žena tak prahla po sexu, že bez předchozího dovolení vykonala orální sex na spícím muži. Ten ji ale zažaloval za znásilnění a po nekonečných soudních tahanicích byla dotyčná žena odsouzena k 9 měsícům vězení a zaplacení 133tisíc odškodného.

V Plzni se 37letý zloděj vzrušil, ale jeho erekce ani po dlouhých hodinách neopadávala. Byl proto eskortován do vězeňské nemocnice na pražském Pankráci, kde mu byla erekce odstraněna chirurgickým výkonem.

V supermarketu ve Velké Británii zčistajasna zkolabovala mladá, 33letá žena. Přivolaný lékař se nestačil divit, protože místo podezření z infarktu objevil spodní kalhotky se zabudovaným vibrátorem a konstatoval, že žena omdlela pravděpodobně blahem.


A něco pro milovníky kosmetiky

Pokud jste se ještě nepřipojili k americké kampani Total Color Rectal Beauty, pak jste úplně out, protože pouze s krémem Anal Bleaching bude okolí vašeho konečníku zářivě bílé, jako čerstvě vyprané prádlo. Doporučují čtyři z pěti rektálních znalců.

Další články z rubriky

Komentáře (4)

Datum Autor Nadpis
23. 09. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
16. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
23. 07. 2011 helenadon harašení (reakcí: 0)
23. 03. 2011 magic11 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

19. 02. 2017 Horoskop Panna

Pokud jsi už delší čas sama, máš velkou šanci dnes potkat muže svých snů. Bude nenápadný a přesto mezi ostatními vyni... Celý horoskop

Karta dne

Devět pohárů
Život k tobě začíná být velmi láskyplný, sny se ti pomalu ale jistě začínají plnit a tvé srdce bije radostí s touhou sdílet šťastné chvíle s ostatními. Tvé vztahy s ro...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist