Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Sex? Teď ne, dávají seriál!

Sex? Teď ne, dávají seriál!

Sex? Teď ne, dávají seriál!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 21. 11. 2013

Stalo se vám někdy, že jste partnerovo naléhání odmítla, protože jste na sex prostě neměla chuť? Pokud se občas trápíte, že jste típla jeho představy o vášnivé noci, vězte, že zdaleka nejste sama. Podle jednoho britského průzkumu dokonce většina žen dává přednost před sexem televizní obrazovce!

Zima je tu, a tak většina z nás zůstává doma za pecí, než abychom vyráželi třeba za kulturou, na divoké párty, nebo na procházky do třeskutých mrazů. Ano – většina lidí si raději doma otevře láhev vína a k tomu si bohužel pustí televizní obrazovku. Ale dlouhé zimní večery se přece dají trávit trošku jinak, než sledováním počínání doktora Jandery, který je už přece jen trochu za zenitem.

Jenže tomu tak není. Soudě podle výsledků zmiňovaného průzkumu více než polovina žen dává před milováním přednost úplně jiným aktivitám a televizní seriálům zdaleka nejvíce. A ty, co si bednu nepustí, jdou raději uvařit dobrou večeři nebo si přečtou knížku. Nechce se mi ani domyslet, co by se stalo, kdyby něco podobného udělal muž – kdyby nad svou ženou, která se ho snaží svést krajkovým prádelkem, prostě mávl rukou a šel si pusit třeba Čtyři z tanku a pes...

Život bez sexu si nedovede představit jen jedna z deseti dotázaných žen, kterých byly dva tisíce. Naproti tomu bez své milované televizní zábavy by prý nepřežila každá pátá žena. Velmi alarmující výsledky, které snad napovídají cosi o tom, že stále více z nás hledá únik z reality všedního dne a snad se - ať si to už přizná, nebo ne - ztotožňuje se svou oblíbenou televizní postavou daleko více, než by bylo zdrávo.

Slavní sexy tátové: Orlando Bloom, Ben Affleck a další

Slavní sexy tátové: Orlando Bloom, Ben Affleck a další

V mnoha případech si tito sexy otcové zahráli drsňáky, které nevyděsí ani střelba z kulometu, či ...

Jaké seriálové hrdinky se nejčastěji stávají idoly žen?

Je to třeba sympatická holka od vedle Rachel ze seriálu Přátelé nebo ušlechtilá aristokratka Mary z Panství Downtown, či upřímná a co se sexu týče servítky si neberoucí Carrie Bradshawová ze Sexu ve městě. Jenže ani sympatie k ní, jak se zdá, nevyvolají zvýšenou touhu na sex, jak by se většina mužů mohla domnívat.

A co si o tom všem myslí oslovené ženy?

„Zdá se mi to všechno trochu přitažené za vlasy. Je fakt, že na milování nemám někdy chuť, ale je to většinou tím, že jsem unavená z práce. Nejsem závislá na seriálech, většinou ani nemám přehled, co v televizi dávají, takže u mě nic podobného nehrozí,“ říká třicetiletá Sandra.

„No, já se přiznám, že se třeba na Sanitku koukám. Ale ani tak v tom nevidím až takový problém. Milování se přece dá posunout na pozdější hodinu, ne?“ vyjádřila svůj názor osmadvacetiletá Bára.

A jak jste na tom vy? Taky raději seriály než sex?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
22. 11. 2013 glady .... (reakcí: 0)
22. 11. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
21. 11. 2013 m ? (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

25. 03. 2017 Horoskop Beran

Trucuješ a odmítáš vyrazit s partnerem k jeho rodině? Děláš velkou chybu, protože bys na rodinném setkání potkala zaj... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist