Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Sex na jednu noc? Známe mužskou taktiku, když si pánové chtějí užít

Sex na jednu noc? Známe mužskou taktiku, když si pánové chtějí užít

Sex na jednu noc? Známe mužskou taktiku, když si pánové chtějí užít

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 08. 04. 2014

Je známo, že mužský a ženský přístup k sexu se velice liší. Jeden příklad za všechny? Pohled na příležitostný sex a strategie k němu vedoucí! Ženy se stále dokola nechávají svést a mužům podléhají i přes jejich neměnné komplimenty!

I když se může zdát, že muži a ženy si v posteli i mimo ni nadmíru rozumí, opak je pravdou, zvlášť co se týče pohledu na příležitostný sex. Jen si to představte. On, ona, flirt, dobývání, sex. Po noci plné vášně přichází vystřízlivění v podobě kocoviny, a to nejen té alkoholové, ale především morální! Že je vám to povědomé? Aby ne, tenhle scénář se opakuje pořád dokola už hezkých pár desetiletí!

Ženy si říkají, jak jen mohly „nalítnout“ tomu sebevědomému machírkovi, muži jsou spokojeni sami se sebou, neboť se mohou pochlubit svým kamarádům s dalším zářezem na pažbě. Výčitky, že někoho, navíc nevinného, svedli? Ani náhodou! Jak to jen ti muži dělají, že nemají žádné zábrany a není jim líto svých sexuálních obětí? Všechno začíná už u výběru potencionální zraněné laně!

Chlapská strategie boje? Lichotky! 

Podle studie britské Durham University postavené na výpovědích třech tisíc jedinců obou pohlaví se zjistilo, že ač je to možná kruté, pánové jdou takříkajíc „na jistotu“ a vybírají si k naplnění svého chtíče na příštích pár hodin neatraktivní partnerku. 

Zábavný kvíz: Hlášky z filmů

Zábavný kvíz: Hlášky z filmů

Kdo by neměl rád staré dobré filmy, zvlášť když jsou plné humoru a z pera našich scénáristů. Někt...

Aby jejich mise mohla být s úspěchem splněna, lžou jí, snaží se v ní vzbudit pocit, že je velice sexy a že po ní touží. Zkrátka a dobře, u sklenky vína jsou samý superlativ, vykládají ženě přesně to, co chce dotyčná slyšet, dokud nejedna sladká lichotka nepadne na úrodnou půdu. Jejich záměr není třeba popisovat.

Když už je tu ráno… 

Vidina nezávazného sexu muže láká stejně jako dítě výloha hračkářství. Navíc, pro ně je to zcela bez následků. Přece kdo to „odskáče“, když se něco nepovede? Oni nejsou ti, kdo plní čekárny u gynekologa, nebo snad ano? Kéž by ženy měly nastavenou nějakou „stopku“, zábranu, která by jim našeptávala, že zrovna ten, který jí slibuje věrnou a oddanou lásku, je ve skutečnosti prolhaný darebák. Bohužel, ženy tak předvídavé a intuitivní nejsou.

Podle výsledků této studie se většina žen přiznala, že se cítí být žádoucí a šťastná, když jim někdo skládá poklony. Že tenhle pocit zmizí následujícího rána? I ta chvíle „slávy“ stačí! „Velká část respondentek se druhý den po příležitostném sexu cítí špatně, zatímco 80 % mužů přiznává, že si užili. To samé tvrdí jen 30 % žen,“ nechala se slyšet autorka studie, psycholožka Anne Campbell. Co dělat, aby se to příště nestalo? Poučte se ze svých chyb a rozhodně se neopíjejte, radí psychologové.

A co vy? Máte nějaké zkušenosti se sexem na jednu noc? Přišly po něm výčitky? Podělte se o to s námi! 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
13. 03. 2015 - - (reakcí: 0)
12. 04. 2014 Aleš OMG (reakcí: 1)
12. 04. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
09. 04. 2014 glady .. (reakcí: 0)
09. 04. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
08. 04. 2014 viki11 .. (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

26. 03. 2017 Horoskop Střelec

Do života ti přichází nový muž. Bude mladý a pohledný a tobě se z něj zatočí hlava, ale nenech se unést na vlně vášně... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist