Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Šest zaručených způsobů, jak se zbavit chlapa

Šest zaručených způsobů, jak se zbavit chlapa

Šest zaručených způsobů, jak se zbavit chlapa

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková a Petra Martišková | vydáno 06. 01. 2017

Máš už dost věčných hádek, sporů a nekonečného mlčení? Potřebuješ se zbavit vztahu, který už tě nebaví? Tady máš šest zaručených způsobů, jak nahnat spolehlivě svého partnera do náruče jiné ženy nebo k rozvodovému soudu.

Sex jen za odměnu

Pokud se chceš opravdu zbavit chlapa, dopřávej mu sex jen za odměnu. Třeba, když ti pomůže s úklidem, nebo uvaří nedělní oběd. A vůbec nejraději to mají, když jim dopřeješ pár intimních chvilek jen když vyráží na služební cestu a ty si ho tím chceš pojistit. Jestli něco muži nesnáší, pak je to právě tohle. Pro muže je sex věc živelná a jednoduše ho potřebují. Když ho nemají doma, jdou jinam.

„Poslouchat svou manželku, jak dneska to nejde, protože jsem jí naštval, nebo protože jsem nevynesl koš, mě už dávno omrzelo. Milenku mám celé roky a může si za to sama,“ potvrzuje naše slova rozhodně Karel (39 let). „Neodešel jsem jen kvůli dětem a pohodlí, co doma mám. Ale v podstatě žiju s kamarádkou.“

Tvrdě vyžaduj romantiku

Každý den vedle něj poskakuj jako něžná květinka a chtěj po něm pugety růží a romantické dárky. Večer ho donuť koukat na alespoň dva romatické filmy a drž ho celou tu dobu za ruku. A pokud o něj chceš přijít stoprocentně, rozhodně mu neustále předhazuj, že kámoška Věrka dostává pravidelně čokoládu a ty nic a že ten její Petr je úžasný chlap. Jedno máš pak jisté - za pár dní je fuč. 

Mluv na něj v hádankách

Ženy jsou mistryně v hádankách a přesně ví, kdy a jak na muže slovně zaútočit. Chceš-li se ho zbavit, dávej mu najevo svou inteligenční převahu, ideálně tak, že na něj mluvíš v hádankách a čekáš, že si mnohé domyslí sám. „Co je ti?“ „Nic“ a nebo ještě lepší odpověď:"Co bys tak asi řekl?". Taky bude blahem bez sebe, když mu nadhodíš, že jsi naštvaná a jestlipak ví, proč? Pak už jen čekáš, že se bude ptát a pídit, co že ti to přelítlo přes nos tenktokrát. Procento úspěšnosti jeho odchodu? 100 %! 

„Jak  typické!“ rozčiluje se Petr (33 let). „Půl dne z ní tahám, co se stalo, co jsem provedl a odpovědí mi je nic. A za měsíc se dozvím, že jsem takovej a makovej, protože ji nechápu, nedokážu ji podpořit, když má problémy! Tak z toho bych zešílel. Pokud mám problém, řeknu to a je, proč kolem toho pořád dělat nějaký tanečky.“

Nenech ho oddechnout 

Po příchodu z práce muž potřebuje čas na to, aby se zorientoval a přeladil se z pracovního módu na domácí. Pokud na něj okamžitě vychrlíš problémy s dětmi, zaručené drby z okolí, postěžuješ si na jeho matku i sousedku, se kterou ses opět pohádala, jsi na té nejlepší cestě, jak ho vyhnat. V lepším případě do hospody, v tom horším do náruče jiné.

Buď pracovně úspěšnější než on

Tak tohle je takové malé peklíčko. Věděla jsi, že muži neunesou kariérně úspěšnější partnerku a než by ji podpořili, raději se s ní rozejdou? A co teprve taková, co vydělává víc než oni. Chceš-li se ho zbavit, vydělávej víc, měj lepší práci… Věř nám, nebude to dlouho trvat. 

Raď mu ve všem a všude

Rozbilo se ti auto a on se nabídne, že ti ho spraví? Výborně! Postav se hned vedle a raď mu, jak to udělat co nejlépe, prokládej to historkami o svém bývalém a jeho neskutečné šikovnosti a připomeň mu, ať se u toho hlavně neušpiní, kdo to má pořád prát, že? Uvidíš, že pár takových podobných akcí a zmizí z tvého života jako pára nad hrncem. 

"To mám fakt nejradši, když musím poslouchat, jak její otec uměl nejen opravit všechno od hodinek po traktor, ale ještě uvařil, vypral a umyl okna," rozčiluje se David (35 let). "A vůbec nejradši mám, když mi radí, jak mám dělat něco, čemu vůbec nerozumí. Taky jí nekecám do vaření nebo kojení."

Docela prima způsoby, jak se nenásilně zbavit vztahu, co už tě nebaví, co říkáš? Nebo máš ještě lepší nápady? Sem s nimi!

Foto: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
17. 01. 2017 smrdutka prasiva lol (reakcí: 0)
07. 01. 2017 stana1 - (reakcí: 0)
07. 01. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
07. 01. 2017 pepina . (reakcí: 1)
06. 01. 2017 lidka2 . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

25. 02. 2017 Horoskop Rak

Dnes už od rána nahoď vřelý úsměv a usmívej se na každého, koho potkáš. Uvidíš, že se tvůj den jako mávnutím kouzelné... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist