Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Šest typů mužů, kterým se obloukem vyhněte!

Šest  typů mužů, kterým se obloukem vyhněte!

Šest typů mužů, kterým se obloukem vyhněte!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše | vydáno 17. 12. 2014

Je snadné se bláznivě zamilovat. Mnohem těžší je najít k sobě kluka, ve kterém najdete partnera pro život. Nemůžeme vám poradit, kdo se bude nejlépe hodit právě k vám. Ale aspoň vám naznačíme, které typy zásadně nebrat.

1. Sladký seladon

Je považován za největšího svůdníka z okolí. Každá holka roztaje, když se na ni usměje. Vypadá jak princ Jasoň a možná skládá básně. Má to ale jeden háček - každá básnička je věnována jiné dívce. Miluje totiž všechny. A vy si budete marně namlouvat, že jste pro něj ta jediná, do které se zamiloval opravdovou láskou. To si myslela i ta před vámi, i ta předtím. Dříve nebo později skončí v náruči jiné a bude jí šeptat stejně romantické fráze, jako šeptal vám.

2. Maminčin mazánek

Je mu třicet let a pořád bydlí s rodiči. Nikdy se nemusel starat sám o sebe, nikdy si nemusel sám vařit, nikdy nemusel platit složenky. Doma se cítí pohodlně a necítí potřebu to měnit. Nechápe, proč na něj naléháte, abyste si našli vlastní bydlení a žili spolu. A pokud se vám podaří ho k tomu přesvědčit, buďte si jista, že budete mít neustále za zády jeho maminku. Zařídí vám domácnost, vybere záclony, naučí vás péct bábovku, kterou má synáček nejraději... a on dá vždycky na její mínění. Maminka ví, co je pro něj nejlepší, a vy jste přišla do jeho života až jako ta druhá.

3. Manipulátor

Tento typ je nebezpečný tím, že ho neodhalíte na první pohled. A jeho projevy jsou různé. Může vám například nenápadně podrývat sebevědomí. Bude vám tvrdit, že vaše kamarádka je větší kočka, protože se umí lépe nalíčit. Vyčte vám, že tvrdnete v hloupé práci a nejste schopná si najít něco prestižního. Najde na vás každý nový faldík. Budete se trápit a trápit... a budete mu čím dál vděčnější za to, že s takovou neschopnou a nanicovatou bytostí zůstává, i když by si chlap jeho formátu mohl najít modelku. Můžeme vás ujistit, stejně by se choval i k Cindy Crawford. Najděte si někoho, kdo vás ocení takovou, jaká jste.

Nejkurióznější vánoční stromky. Čokoládový, lepenkový, s padajícím sněhem...

Nejkurióznější vánoční stromky. Čokoládový, lepenkový, s padajícím sněhem...

Omrzel vás už klasický vánoční stromek, rozuměj smrk, borovice či jedle? Zdá se vám neúměrně drah...

4. Egocentrik

Na první pohled vypadá ideálně. Jste celá unesená, co tento muž všechno umí a dokáže. Byl nejlepším střelcem ve školním fotbalovém týmu. Závod v branném cvičení sice jako první nedoběhl, ale to jen proto, že pomáhal zraněnému spolužákovi. V minulosti byl tanečním mistrem, šéfkuchařem, barmanem (zákazníci nechtěli namíchat koktejly od nikoho jiného než od něho). Napsal několik knih, ale bohužel nenašel nakladatele, který by pochopil jeho myšlenky. Po večerech vám z nich nicméně bude předčítat. A vy posléze pochopíte, proč je nikdo nechtěl vydat... a zároveň se budete podivovat, proč se tento dokonalý muž vůbec nezajímá o vaše záliby a názory. Odpověď je prostá: zajímá se jen sám o sebe.

5. Citový rozpolcenec

Asi každý jsme někdy prožil velké zklamání v lásce. Ale život jde dál a pokud potkáte někoho, s kým se cítíte šťastně, hodíte minulost za hlavu a začnete nový vztah od píky a s čistým štítem. Jestliže vám nový objev pláče na ramínku, že ho bývalá opustila a nikdy to nepřebolí, dejte od něho ruce pryč. Vyrovnaný s minulostí dosud není a možná si v tom i libuje. Stejně tak dejte pozor na bolestínky, kteří nemají žádné přátele a jejich křehká duše jako by nepatřila do tohoto krutého světa. Pokud tento člověk dosud nebyl schopen navázat fungující kamarádský vztah, nebude schopen navázat ani partnerství.

6. Závislák

Tento typ snad ani nemusíme zmiňovat, ale pro úplnost ho také zařadíme. Ať už jde o závislost na alkoholu, drogách, hracích automatech nebo třeba práci (ano, i workoholoci patří do této kategorie), vždycky jde o problém, jehož řešení je běh na dlouhou trať. Můžete se považovat za anděla spásy, který dotyčného z jeho závislosti vytáhne, ale nespoléhejte se na to, že budete dostatečnou motivací. Pomozte mu jako kamarádka, ale nezačínejte s ním vztah, dokud si nebudete jistá, že je z nejhoršího venku.

Foto: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
23. 12. 2014 FortunaSarkisian bod 5 (reakcí: 0)
18. 12. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
17. 12. 2014 Kery Mamánci (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

28. 02. 2017 Horoskop Váhy

V práci všechno šlape podle tvých představ, uvědomíš si, že jsi nepostradatelnou součástí pracovního týmu. Dnes dokáž... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist