Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » S Váhami v posteli

S Váhami v posteli

S Váhami v posteli

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 10. 10. 2012

Váhy v posteli neváhají. Zejména pak muž zrozený ve Vahách je takřka dokonalým milencem. Pokud tedy netoužíte po bezduché živočišné souloži. To pak ne! To on neumí, když na to přijde, umí to ženy ve Vahách. Je to znamení erotické a smyslné fantazie. Mohou si to dovolit! Svůj život většinou vnímají jako úspěšný a patřívají k těm šťastnějším jen díky své sebevědomé povaze.

Žena Váha
Kate Winslet nebo Heather Locklear – to jsou Váhy a od pohledu ženy přitažlivé, ne však svou třeskutou krásou. Je v nich cosi skřítkovského, nejsou to vyložené krasavice a v jejich přirozenosti dokonce bývá touha svou krásu trošku skrývat. Nemají zapotřebí za sebou táhnout na tuny líčidel davy nadržených nápadníků! Své muže prošpikují jako rentgen, dokonale je prohlédnou a pečlivě vybírají, spíše než drsní muži je přitahují chlapecky a něžně vyhlížející partneři. „Váhová“ žena je sexuálně dravá, na rozdíl od svého mužského astrologického protějšku, se nebrání živočišnému sexu a její partneři někdy nestačí stíhat její vášnivé vlny.

Slušná holka? Jasně! Někdy…
Možná je to plaše a slušně vyhlížející děvče, ale když se rozparádí, těžko ji něco zastaví a onen muž může z takové noci odejít s kousanci na zádech či s vytrhanými knoflíky z poklopce. Za svým vlastním uspokojením si tato žena jde tvrdě a po svém a zcela odhazuje jakékoliv náznaky studu či komplexů méněcennosti z vlastního těla.  No ale… za to vše bude onen okousaný partner ve vztahu opravdu opečováván velmi snaživou a hospodyňkou. Tedy vlastně  - pro muže ideál!

Muž je perfekcionista – plete si vás s harfou!
Smyslnost tohoto muže přesahuje rámec chápání. Se svou partnerkou si hraje neskutečnými způsoby, využívá jazyk, intenzitu dechu i velmi šikovné prsty, kterými se ani nedotýká a přesto je cítíte.  Takže svým způsobem může ve svém duševním opojení erotikou zapomenout na fyzické spojení. Miluje smyslnost s jejími lyrickými tóny a vše při milování musí být dokonalé, prostředí, hudba, postel a pokud možno vždy bude upřednostňovat lehce modravé tóny (povlečení, zeď, světlo…). Jeho sexuální vášeň jde jednoznačně přes duši a city, není to dravé zvíře a tak může mnohým ženám připadat pomalý, líný či příliš zdlouhavý. To umocňuje jeho často až medvídkovský vzhled. Kdepak, on jen potřebuje k prožití své erotické symfonie mít hezký vztah se svým milovaným hudebním nástrojem – s Vámi!

Nechte ho, ať vás trápí!
Co však miluje je pocit, že se ho nemůžete nasytit, že puknete samou žádostivostí a touhou – tehdy v oněch jistých místech puká i on. Ač to málokdy přizná, rád se podívá na svou partnerku ve víru vášně s jinou ženou a ani on sám se nebrání homosexuálním zkušenostem. Ovšem – ani poté sám sebe nikdy neoznačí za gaye.

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
26. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
10. 10. 2012 pepina . (reakcí: 0)
10. 10. 2012 Daniela76 S Váhami v posteli (reakcí: 1)
10. 10. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
10. 10. 2012 helenadon don (reakcí: 2)
10. 10. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
10. 10. 2012 forjames ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

21. 02. 2017 Horoskop Rak

Nenuť se do nudných domácích prací, práce by ti nešla od ruky. Navíc bys stále něco hledala a ztrácela, takže bys měl... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist