Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » S Kozorohem v posteli

S Kozorohem v posteli

S Kozorohem v posteli

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 19. 12. 2012

Takového staromilce aby pohledal. Vznešený, jako vystřižený ze starých filmů. Ženy jsou zase stvoření nenápadně elegantní, pevná, rozmýšlivá a rozhodně ne marnotratná. To mají muži i ženy v Kozorohu společné.

Nedojímají se nad slávou, luxusem a podobnými nesmysly.  Jsou zabředlí ve své melancholii, elitářství a nostalgické sklíčenosti nad budoucností.

Žena Kozoroh je symbolem znovuobnovy
Neskutečnou sílu v sobě tato žena má! Je jen zdánlivě pomalá a těžkopádná, má ale velmi dobrou intuici pro věci budoucí  a to i přesto, že je, co se týče budoucnosti, tak trochu škarohlídka.  Odmítá hromadit jakékoliv krámy a zbytečnosti a je velmi minimalistická.  Nebývá tak úplně dítětem Štěstěny, ale ve svých citových ranách vidí odrazový můstek k lepším zítřkům. I přesto se v těch svých ranách často úplně vyžívá a nostalgicky rýpe. Často jsou Kozorozi knihomolové, protože v knihách hledají ty hluboké odpovědi na své otázky.

Úsporná žena…
Ano, žena v Kozorohu rozhodně není svádivá a dovádivá. Svůj zájem o muže dává najevo tak nenápadně, že je často jednoduše přehlídnut. Svůj sexuální potenciál si uvědomuje velmi pomalu, zraje jako víno. Archetypálně je znamení Kozoroha pojmuto ve věku kolem 70 let, takže už takový zralý, starý člověk. Stejné rysy najdete u všech Kozorohů – jsou moudří a rozvážní. Vážná Kozorožka není panenka na hraní – ale svého muže uloví často „na jistotu,“ ale do manželství se nehrne. V posteli na její milence čeká jedno překvapení – každé milování prožívá tak, jako by bylo první. Nemá ráda experimenty, ale naopak – stále stejné rituály a postupy.

Muž Kozoroh – starý vévoda
Penzionovaný komisař, charismatický vznešený muž, jen zdánlivě nedostupný – tak může vypadat Kozoroh. Každopádně Vás bude něčím neodolatelně přitahovat a nebude to jen jeho typickým rysem. Kombinace chlapecké mladické krásy a drsného, ztrhaného mužsví – no však si to jen představte – takový Kevin Costner, Orlando Bloom,  Nicolas Cage nebo Jim Carrey či Mel Gibson, ale třeba i Rowan Atkinson. To je pestrá plejáda Kozorohů, kteří by rozhodně stáli za hřích! Lidé se za nimi táhnout, ale oni muži se umí stáhnout v pravou chvíli, nelze jimi manipulovat.

Ovšem pozor, mezi Kozorohy je dost mužů se zkostnatělými názory – takže ženušky domácí, jež jsou na světě od péče o muže a rození dětí. Emancipované ženy by si měli dát trošku pozor, tenhle chlápek by jim hýbal žlučí!

Velká prsa – hm, bohužel – nedostupná!
Pánové v Kozorohu mají prý velmi rádi velmi dobře obdařené dívky. Z nějakého zásadního důvodu však jimi bývají často odmítáni, což velmi těžko nesou a je to jejich citovým zraněním, jež si nesou dlouho a dlouho.  Ono to jeho dvoření je takové nemastné, neslané… Aristokratický pán má rád paradoxně ženskou iniciativu a v sexu je žena tou, která „by mu to měla udělat.“ A ještě jedna tajnost – údajně Kozoroha děsně vzrušuje představa zprznění nějaké té puritánky nebo lolitky. No prostě – tenhle chlapík se nezdá.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
06. 04. 2014 Vitny :) (reakcí: 0)
25. 12. 2012 manislava kozoroh (reakcí: 0)
20. 12. 2012 Jana Kozoroha mám... (reakcí: 0)
20. 12. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 12. 2012 marika * (reakcí: 0)
19. 12. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

01. 03. 2017 Horoskop Panna

Radost ze setkání se starým dobrým přítelem bude kalit jen fakt, že den bude příliš krátký. Ale nezoufej, nevidíte se... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist